NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2013



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx - 17.10.2013 - 19.10.2013




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2013 podkarpackie - 鈍i皻okrzyskie  1:1 (20:25, 25:12) 
2 17.10.2013 ódzkie - zachodniopomorskie 1:1 (25:12,19:25)
3 18.10.2013  podkarpackie - zachodniopomorskie 0:2 ( 18:25; 16:25)
4 18.10.2013  鈍i皻okrzyskie - ódzkie  0:2 (21:25; 12:25) 
5 18.10.2013  podkarpackie - ódzkie  1:1 (21:25; 25:18) 
6 18.10.2013  zachodniopomorskie - 鈍i皻okrzyskie  2:0 (25:14; 25:14) 

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 zachodniopomorskie   5 5 1,292
2 ódzkie 4 2  1,181
3 podkarpackie 2 0,5 0,962
4  鈍i皻okrzyskie 1 0,2  0,676

Grupa B

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2013 ma這polskie - lubuskie 2:0 (25:18, 25:9) 
2 17.10.2013 郵御kie - mazowieckie 0:2 (8:25, 21:25) 
3 18.10.2013 ma這polskie - mazowieckie 0:2 ( 11:25; 13:25)
4 18.10.2013 lubuskie -  郵御kie 0:2 (21:25; 21:25) 
5 18.10.2013  ma這polskie - 郵御kie  1:1 (15:25; 25:18) 
6 18.10.2013 mazowieckie -  lubuskie 2:0 (25:14; 25:23) 

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 mazowieckie 6
1,613
2  ma這polskie 3 1 0,95
3 郵御kie 1 0,924
4 lubuskie 0 0,727

Grupa C

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2013 dolno郵御kie - lubelskie 1:1 (25:21, 17:25) 
2 17.10.2013 wielkopolskie  - warmi雟ko-mazurskie 1:1 (19:25; 25:21)
3 18.10.2013 dolno郵御kie - warmi雟ko-mazurskie  1:1 ( 25:20, 16:25)
4 18.10.2013 lubelskie - wielkopolskie  0:2 (18:25; 18:25) 
5 18.10.2013 dolno郵御kie - wielkopolskie 1:1 (25:22; 12:25) 
6 18.10.2013 warmi雟ko-mazurskie - lubelskie  1:1 (14:25; 25:13) 

TABELA 
Miejsce
Dru篡na (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 wielkopolskie 4 1,185
2  warmi雟ko-mazurskie 3  1,057
3 dolno郵御kie 3 1  0,87
4 lubelskie  2 0,5 0,916

Grupa D

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2013 podlaskie -opolskie 0:2 (22:25, 21:25) 
2 17.10.2013 pomorskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (10:25, 13:25) 
3 18.10.2013 podlaskie - kujawsko-pomorskie 2:0 ( 25:14; 25:16)
4 18.10.2013 opolskie - pomorskie 1:1 (23:25; 25:15) 
5 18.10.2013  podlaskie - pomorskie 1:1 (14:25; 25:19) 
6 18.10.2013  kujawsko-pomorskie - opolskiee 1:1 (25:17; 15:25) 

TABELA 
Miejsce
Dru篡na (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 opolskie 4 2 1,008
2  podlaskie 3 1,065
3 kujawsko-pomorskie 3 1 1,043
4 pomorskie 2 0,5 0,781

鑿ier熠ina造 o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 18.10.2013 podkarpackie - lubuskie 2:1 (25:22; 23:25; 15:13)
2 18.10.2013 鈍i皻okrzyskie- 郵御kie 0:2  15:25, 23:25)
3 18.10.2013 dolno郵御kie - pomorskie 0:2 (24:26, 21:25,
)4 18.10.2013 lubelskie - kujawsko-pomorskie 2:1  25:16, 14:25, 15:3)



Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.

鑿ier熠ina造 o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 18.10.2013 zachodniopomorskie - ma這polskie  2:1  (14:25, 25:22, 18:16)
2 18.10.2013  ódzkie - mazowieckie 0:2  (13:15, 18:25)
3 18.10.2013 wielkopolskie - podlaskie  2:0 (25:16, 25:18)
4 18.10.2013 warmi雟ko-mazurskie - opolskie 2:1  (19:25, 25:19, 18:16)


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.


Pó貨ina造 (o miejsca 13-16)

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013  lubuskie - dolno郵御kie 1:2 (25:13, 15:25, 3:15) 
2 19.10.2013  鈍i皻okrzyskie -  kujawsko-pomorskie 0:2 (23:25, 14:25) 


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

Pó貨ina造 o miejsca 9-12

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 podkarpackie - pomorskie 0:2 (14:25, 23:25) 
2 19.10.2013 郵御kie -  lubelskie  1:2 (23:25, 25:18, 7:15)


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Pó貨ina造 (o miejsca 5-8)

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 ma這polskie - podlaskie   2:1 (14:25, 25:16, 15:13)
2 19.10.2013  ódzkie - opolskie 2:0 (25:20, 25:14) 



Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Pó貨ina造 o miejsca 1-4


terminarz - wyniki
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 zachodniopomorskie - wielkopolskie  1:2 (12:25, 27:25, 13:15) 
2 19.10.2013 mazowieckie - warmi雟ko-mazurskie  2:0 (25:14, 25:20) 

    Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.


     FINAΧ
O miejsca (15-16)

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 lubuskie - 鈍i皻okrzyskie  2:0 (25:21, 25:15)

O miejsca (13-14)

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 dolno郵御kie - kujawsko-pomorskie 1:2 (25:10, 14:25, 10:15)

O miejsca (11-12)

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 podkarpackie - 郵御kie 2:1 (14:25, 25:19, 15:7)

O miejsca (9-10)

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 pomorskie - lubelskie 1:2 (16:25, 25:6, 11:15)

O miejsca (7-8)

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 podlaskie -opolskie
1:2 (18:25, 25:14, 8:15)

O miejsca (5-6)

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 ma這polskie - ódzkie  2:1 (9:25, 25:15, 15:13)

O miejsca (3-4)

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 zachodniopomorskie - warmi雟ko-mazurskie 0:2  (11:25, 21:25)

FINA

Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 wielkopolskie - mazowieckie 1:2 (18:25, 25:23, 15:17)

OSTATECZNA KOLEJNO汎

Miejsce TNO 2013
1 MAZOWIECKI 
2 WIELKOPOLSKIE 
3 WARMI垶KO_MAZURSKIE 
4 ZACHODNIOPOMORSKIE 
5 MAΜPOLSKIE 
6 ÓDZKIE
7 OPOLSKIE
8 PODLASKIE
9 LUBELSKIE
10 POMORSKIE
11 PODKARPACKIE 
12 印﹖KIE 
13 KUJAWSKO-POMORSKIE 
14  DOLNO印﹖KIE
15 LUBUSKIE 
16 名I邛OKRZYSKIE


Wyró積ieni trenerzy:
  1. PLEWI垶KI JAROSxW - MAZOWIECKIE
  2. OLSZTY垶KA-PAWLAK ILONA - WIELKOPOLSKIE
  3. BxSZCZAK ZBIGNIEW - 忙﹖KIE
Zawodniczki powo豉ne na konsultacj naborow do Reprezentacji Polski Kadetek

Lp Nazwisko i imi Województwo
1 MUSIA IZABELA  KUJAWSKO-POMORSKI
2 ZALEWSKA MICHALINA  LUBELSKIE
3 WYRO印AK NATALIA LUBELSKIE
4 KOZYRA DOMINIKA LUBELSKIE 
5 ROLA ANTONINA LUBELSKIE
6 PATORA LAURA  ÓDZKIE 
7 MIELCZAREK WERONIKA  ÓDZKIE  
8 FELAK KLAUDIA ÓDZKIE  
9 STYSIAK MAGDALENA ÓDZKIE 
10 HALVERSHEID WERONIKA MAΜPOLSKIE
11 MIEMCZOK ANGELIKA MAΜPOLSKIE
12 HAMUDA ALEKSANDRA  MAZOWIECKIE
13 CZAPLICKA ADRIANNA  MAZOWIECKIE
14 SOBICZEWSKA WERONIKA MAZOWIECKIE
15 WISZ IZABELA  PODKAPACKIE 
16 FILIPEK IZABELA PODKAPACKIE 
17 JAKUBOWSKA PATRYCJA  PODLASKIE 
18 ΣKASIK MARTYNA  POMORSKIE  
19 NOWACKA JOWITA  POMORSKIE  
20 TORYM KLAUDIA   POMORSKIE
21 STRYSIK KLAUDIA  POMORSKIE 
22 KLEKOT IZABELA  印﹖KIE
23 MUREK NATALIA
印﹖KIE
24 BABI垶KA AGATA  印﹖KIE
25 GOWOREK JOANNA
WIELKOPOLSKIE 
26 ZASTAWA PATRYCJA
 WIELKOPOLSKIE 
 

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAx 2006