NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

KADECI

Turniej Nadziei Olimijskich 2011



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 03.11.2011 - 06.11.2011




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
LpDataMeczWynik
104.11.2011 - godz. 09.00wielkopolskie - dolnośląskie2:0 (25:23; 25:20)
204.11.2011 - godz. 10.30lubelskie - zachodniopomorskie2:1 (25:20; 23:25; 15:8)
304.11.2011 - godz. 12.00wielkopolskie - zachodniopomorskie2:0 (25:11; 25:22)
404.11.2011 - godz. 16.00dolnośląskie - lubelskie2:1 (23:25, 25:19, 15:8)
504.11.2011 - godz. 17.30wielkopolskie - lubelskie2:1 (20:25, 25:22, 15:9)
604.11.2011 - godz. 19.00zachodniopomorskie - dolnośląskie1:2 (23:25, 25:19, 14:16)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
1 wielkopolskie
6
6
2 dolnośląskie
5
0,8
3 lubelskie 4
03333
4 zachodniopomorskie 3
1

Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
104.11.2011 - godz. 09.00podkarpackie - opolskie2:0 (25:15; 25:19)
204.11.2011 - godz. 10.30śląskie - kujawsko-pomorskie2:0 (25:22; 25:22)
304.11.2011 - godz. 12.00podkarpackie - kujawsko-pomorskie0:2 (21:25; 17:25)
404.11.2011 - godz. 16.00opolskie - śląskie0:2 (22:25, 9:25)
504.11.2011 - godz. 17.30podkarpackie - śląskie 0:2 (10:25, 7:25)
604.11.2011 - godz. 19.00kujawsko-pomorskie - opolskie2:0 (25:6, 25:23)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 śląskie
6
max
2 kujawsko-pomorskie 5
2
3 podkarpackie 4
0,5
4 opolskie
3
0

Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
104.11.2011 - godz. 09.00warmińsko-mazurskie - łódzkie1:2 (10:25; 25:22; 8:15)
204.11.2011 - godz. 10.30lubuskie - mazowieckie0:2 (21:25; 18:25)
304.11.2011 - godz. 12.00warmińsko-mazurskie - mazowieckie2:0 (26:24; 25:11)
404.11.2011 - godz. 16.00łódzkie - lubuskie2:0 (25:20, 25:21)
504.11.2011 - godz. 17.30warmińsko-mazurskie - lubuskie2:0 (25:13, 25:13)
604.11.2011 - godz. 19.00mazowieckie - łódzkie1:2 (16:25, 25:19, 8:15)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 łódzkie
6 3
2 warmińsko-mazurskie
5 2,5
3 mazowieckie
4
0,75
4 lubuskie 3
0

Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
104.11.2011 - godz. 09.00pomorskie - podlaskie2:0 (25:10; 25:19)
204.11.2011 - godz. 10.30małopolskie - świętokrzyskie2:0 (25:14; 25:15)
304.11.2011 - godz. 12.00pomorskie - świętokrzyskie2:0 (25:18; 25:11)
404.11.2011 - godz. 16.00podlaskie - małopolskie0:2 (16:25, 16:25)
504.11.2011 - godz. 17.30pomorskie - małopolskie2:0 (25:17, 25:20)
604.11.2011 - godz. 19.00świętokrzyskie - podlaskie0:2 (13:25, 15:25)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 pomorskie
6
max
2 małopolskie
5
2
3 podlaskie
4
0
4 świętokrzyskie 3
0,5

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
105.11.2011 - godz. 09.30mazowieckie - świętokrzyskie
2:0 (25:6, 25:18)
205.11.2011 - godz. 09.30lubuskie - podlaskie
1:2 (19:25, 25:15, 4:15)
305.11.2011 - godz. 09.30lubelskie - opolskie
2:0 (25:11, 25:15)
405.11.2011 - godz. 09.30zachodniopomorskie - podkarpackie2:0 (25:15, 25:22)

Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.


Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

105.11.2011 - godz. 11.00dolnośląskie - śląskie1:2 (15:25, 25:15, 8:15)
205.11.2011 - godz. 11.00łódzkiemałopolskie2:0 (25:9, 25:20)
305.11.2011 - godz. 11.00warmińsko-mazurskie - pomorskie
0:2 (21:25, 22:25)
405.11.2011 - godz. 11.00wielkopolskie - kujawsko-pomorskie
1:2 (25:13, 15:25, 14:26)

        Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.

Półfinały (o miejsca 13-16)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
105.11.2011opolskie - świętokrzyskie
0:2 (25:18, 25:19)
205.11.2011podkarpackie - lubuskie1:2 (16:25, 25:21, 7:15)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.
Półfinały o miejsca 9-12

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
105.11.2011lubelskie - mazowieckie
2:0 (25:20, 25:22)
205.11.2011zachodniopomorskie - podlaskie2:0 (25:14, 26:24)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Półfinały (o miejsca 5-8)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
105.11.2011wielkopolskie - małopolskie
0:2 (24:26, 14:25)
205.11.2011 dolnośląskie - warmińsko-mazurskie
2:1 (25:22, 22:25, 15:11)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Półfinały o miejsca 1-4


terminarz - wyniki
LpDataMeczWynik
105.11.2011śląskie - pomorskie
2:1 (17:25, 25:18, 15:7)
205.11.2011kujawsko-pomorskie - łódzkie
0:2 (23:25, 21:25)

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.


FINAŁY
O miejsca (15-16)


LpDataMeczWynik
105.11.2011opolskie - podkarpackie
1:2 (25:20, 18:25, 10:15)
O miejsca (13-14)


LpDataMeczWynik
105.11.2011świętokrzyskie - lubuskie
2:1 (25:17, 17:25, 19:17)
O miejsca (11-12)


LpDataMeczWynik
105.11.2011lubelskie - podlaskie
1:2 (10:25, 25:19, 9:15)
O miejsca (9-10)


LpDataMeczWynik
105.11.2011mazowieckie - zachodniopomorskie
2:1 (21:25, 25:12, 15:7)
O miejsca (7-8)


LpDataMeczWynik
106.11.2011wielkopolskie - warmińsko-mazurskie
0:2 (21:25,  17:25)
O miejsca (5-6)


LpDatagodz.MeczWynik
106.11.20119:00małopolskie - dolnośląskie
0:2 (18:25, 23:25)
O miejsca (3-4)

LpDatagodz. MeczWynik
106.11.20119:00kujawsko-pomorskie - pomorskie0:2 (10:25, 16:25)
FINAŁ

LpDatagodz.MeczWynik
106.11.20119:00łódzkie - śląskie
2:0 (25:15, 25:17)

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceTNO 2011RANKING WOJEWÓDZW -2011Pkt.
1łódzkie
śląskie100
2śląskiełódzkie90,5
3pomorskiemałopolskie85,5
4kujawsko-pomorskiemazowieckie
66,0
5dolnośląskie pomorskie 64,0
6małopolskie wielkopolskie58,0
7warmińsko-mazurskie dolnośląskie 50,5
8wielkopolskie podkarpackie49,0
9mazowieckiekujawsko-pomorskie 44,0
10zachodniopomorskieopolskie  43,5
11podlaskiepodlaskie35,0
12lubelskieświętokrzyskie 32,0
13 świętokrzyskie  lubelskie31,0
14 lubuskiezachodniopomorskie22,5
15podkarpackiewarmińsko-mazurskie21,5
16opolskielubuskie18,5


łódzkie
Skład zwycięskiego zespołu:
  1. BRZEZIŃSKA JULIA
  2. STRONIAS KINGA
  3. MICHALAK OLIWIA
  4. HERBSZTAJN PATRYCJA
  5. WOŹNICZKA MARIA
  6. WOŹNICZKA MAGDA
  7. SOCHACKA ALEKSANDRA
  8. WIECZOREK SYLWIA
  9. ZAWADZKA AGNIESZKA
  10. SZYMAŃSKA JUSTYNA
  11. WIECZOREK KLAUDIA
  12. ZARĘBA ANGELIKA
TRENER: - I trener:  KRZEMIŃSKI ZBIGNIEW

   
Wyróżnione zawodniczki:
  1. Ceglarska Wiktoria - kujawsko-pomorskie
  2. Brzezińska Julia - łódzkie
  3. Cembrzyńska Barbara - małopolskie
  4. Mikołajewska Dominika - pomorskie
  5. Hibner Daria- śląskie

Zawodniczki powołane na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetek

Lp Nazwisko i imięKlubWojewództwo
1Tomaszewska MagdaKS Gwardia Wrocław 
dolnośląskie 
2Gezella NataliaMKS Świdnica dolnośląskie 
3Ceglarska WiktoriaKS Pałac Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 
4Ratajczak KingaKS Pałac Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
5Bielecka PaulinaAZS UMCS TPS Lublin
lubelskie
6Wójcik KlaudiaUczniowski Klub Sportowy "Remis" Świdniklubelskie
7Karpiuk KarolinaMiejski Klub Sportowy II LO Chełm
lubelskie 
8Lorenc UrszulaUKS Promień Żarylubuskie
9Brzezińska JuliaDargfil Tomaszów Maz.łódzkie
10Stronias KingaDargfil Tomaszów Maz. łódzkie
11Sochacka AleksandraUMKS Tuszyn łódzkie 
12Woźniczka MagdaMKS Łódź łódzkie 
13Cembrzyńska BarbaraKRS EKSTRIM Gorlice małopolskie
14Dorula EwaMUKS POPRAD Stary Sącz małopolskie
15Rybus AgnieszkaUKS ATEN WARSZAWAmazowieckie 
16Trocińska IzabelaUMKS MOS WOLA WARSZAWAmazowieckie 
17Abramajtys NikolaSTOWARZTSZENIE MIŁOŚNIKÓW SIATKÓWKI LO II OPOLEopolskie 
18Zięzio KatarzynaUKS TRÓJKA LEŻAJSKpodkarpackie 
19Snarska MałgorzataUczniowski Ludowy Klub Sportowy,,Tęcza" Narewka  podlaskie 
20Kulig KlaudiaUKS ORZEŁ MALBORK pomorskie 
21Mikołajewska DominikaUKS ORZEŁ MALBORK pomorskie
22Łazarska AlicjaMKS MOS Płomień Sosnowiecśląskie
23Dziekanowska IgaSPS Politechnika Częstochowa śląskie
24Sochacka AleksandraMCKiS Jaworzno śląskie
25Wydmańska NadiaMKS Dąbrowa Górniczaśląskie
26Krzeszewska KarolinaMOSM Tychy śląskie 
27Hibner DariaMKS Zorza Wodzisław Śląskiśląskie
28Chmielewska KarinaMUKS "Piątka" Sandomierz świętokrzyskie
29Walczak KlaudiaUKS ŚRODAwielkopolskie
30Kustosz Karolina UKŻPS KOŚCIANwielkopolskie
31Suwała PatrycjaUKS Osiemnastka Szczecinzachodniopomorskie
32Pobereszko PaulinaUKS Osiemnastka Szczecinzachodniopomorskie
 

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006