NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
Turniej Nadziei Olimijskich 2010



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH (dziewczęta) - SPAŁA - 04.11.2010 - 07.11.2010




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
LpDataMeczWynik
105.11.2010 - godz. 09.00zachodniopomorskie - śląskie
 0:2 (23:25, 18:25)
205.11.2010 - godz. 10.30pomorskie - warmińsko-mazurskie
2:0 (25:11, 25:16)
305.11.2010 - godz. 12.00zachodniopomorskie - warmińsko-mazurskie2:0 (26:24, 25:20)
405.11.2010 - godz. 16.00śląskie - pomorskie 0:2 (24:26, 16:25)
505.11.2010 - godz. 17.30 zachodniopomorskie - pomorskie0:2 (21:25, 17:25)
605.11.2010 - godz. 19.00warmińsko-mazurskie - śląskie 0:2 )20:25, 22:25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
1  pomorskie
max
2 śląskie
5

3  zachodniopomorskie
0,5
4  warmińsko-mazurskie


Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
105.11.2010 - godz. 09.00 lubelskie - łódzkie
0:2 (9:25, 17:25)
205.11.2010 - godz. 10.30 świętokrzyskie - małopolskie
0:2 (10:25, 16:25)
305.11.2010 - godz. 12.00 lubelskie - małopolskie0:2 (13:25, 20:25)
405.11.2010 - godz. 16.00łódzkie - świętokrzyskie2:0 (25:6, 25:11)
505.11.2010 - godz. 17.30 lubelskie - świętokrzyskie1:2 (25:13, 17:25, 11:15)
605.11.2010 - godz. 19.00małopolskie - łódzkie2:1 (22:25, 25:12, 15:8)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1  małopolskie


2  łódzkie
2,5
3 świętokrzyskie 
0,4
4  lubelskie  3
 0,167

Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
105.11.2010 - godz. 09.00podlaskie - lubuskie
2:1 (25:18, 20:25, 16:14)
205.11.2010 - godz. 10.30 opolskie - wielkopolskie
0:2 (13:25, 12:25)
305.11.2010 - godz. 12.00 podlaskie - wielkopolskie0:2 (17:25, 17:25)
405.11.2010 - godz. 16.00lubuskie  -  opolskie0:2 (23:25, 10:25)
505.11.2010 - godz. 17.30 podlaskie - opolskie 2:0 (25:23, 26:24)
605.11.2010 - godz. 19.00 wielkopolskie - lubuskie 2:0 (25:19, 25:10)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 wielkopolskie

max
2 podlaskie 
1,333
3  lubuskie
4
0,5
4  opolskie

0,167

Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
105.11.2010 - godz. 09.00mazowieckie - podkarpackie
 2:0 (25:14, 25:13)
205.11.2010 - godz. 10.30 kujawsko-pomorskie - dolnośląskie0:2 (9:25, 17:25)
305.11.2010 - godz. 12.00mazowieckie - dolnośląskie2:0 (25:11, 25:16)
405.11.2010 - godz. 16.00podkarpackie -  kujawsko-pomorskie0:2 (11:25, 9:25)
505.11.2010 - godz. 17.30mazowieckie -  kujawsko-pomorskie2:0 (31:29, 25:21)
605.11.2010 - godz. 19.00dolnośląskie - podkarpackie2:0 (25:14, 25:5)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 mazowieckie
max 
2 dolnośląskie  5 2
3 kujawsko-pomorskie 4 0,5
4 podkarpackie
3 0

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
106.11.2010 - godz. 09.30opolskie - podkarpackie2:0 (25:23, 25:7)
206.11.2010 - godz. 09.30lubuskie - kujawsko-pomorskie0:2 (18:25, 7:25)
306.11.2010 - godz. 09.30zachodniopomorskie - lubelskie2:1 (10:25, 25:20, 15:10)
406.11.2010 - godz. 09.30warmińsko-mazurskie - świętokrzyskie2:1 (25:15, 17:25, 16:14)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.
Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
106.11.2010 - godz. 11.00śląskie - małopolskie0:2 (18:25, 9:25)
206.11.2010 - godz. 11.00wielkopolskie - dolnośląskie2:0 25:15, 25:21)
306.11.2010 - godz. 11.00podlaskie - mazowieckie0:2
406.11.2010 - godz. 11.00pomorskie - łódzkie2:1 (21:25, 25:15, 15:11)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.


Półfinały o miejsca 5-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
106.11.2010łódzkie - dolnośląskie2:1 25:21, 23:25, 15:12)
206.11.2010śląskie - podlaskie0:2 (23:25, 17:25)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.
Półfinały (o miejsca 1-4)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
106.11.2010małopolskie - mazowieckie2:1 (20:25, 25:20, 15:7)
206.11.2010pomorskie - wielkopolskie2:0 (25:17, 25:18)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.

Półfinały (o miejsca 9-12)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
106.11.2010zachodniopomorskie - opolskie2:0
206.11.2010warmińsko-mazurskie - kujawsko-pomorskie0:2



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Półfinały o miejsca 13-16


terminarz - wyniki
LpDataMeczWynik
106.11.2010lubelskie - podkarpackie2:0 (25:14, 25:9)
206.11.2010świętokrzyskie - lubuskie2:0 (25:8, 25:16)

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
    pokonani o miejsca 15-16.


   FINAŁY
O miejsca (15-16)


O miejscaDataGodz.MeczWynik
15-1606.11.201018:00podkarpackie - lubuskie
0:2 (10:25, 17:25)
13-1406.11.201018:00lubelskie - świętokrzyskie2:0 (25:19, 25:22)
11-1206.11.201018:00opolskie - warmińsko-mazurskie1:2 (21:25, 27:25, 13:15)
9-1006.11.201018:00zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie1:2 (10:25, 25:20, 7:15)
7-807.11.20109:00dolnośląskie - śląskie2:1 
5-607.11.20109:00łódzkie - podlaskie2:1
O miejsca (3-4)

DataGodz. MeczWynik
07.11.20109:00wielkopolskie - mazowieckie
0:2 (12:25, 21:25)

FINAŁ

Datagodz.MeczWynik
07.11.20109:00pomorskie - małopolskie
2:1 (17:25, 25:20, 15:8)
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceTNO 2010
1 pomorskie
2małopolskie 
3mazowieckie 
4wielkopolskie
5łódzkie 
6podlaskie
7dolnośląskie
8śląskie
9kujawsko-pomorskie
10 zachodniopomorskie
11warmińsko-mazurskie
12opolskie
13lubelskie
14świętokrzyskie
15lubuskie
16podkarpackie


Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Damaske Magdalena 
  2. Dąbrowska Daria 
  3. Krasula Alicja
  4. Młyńska Martyna
  5. Mras Dominika
  6. Niewińska Angelika
  7. Piotrowska Julia 
  8. Puza Sylwia
  9. Tucholska Marta
  10. Urbanowicz Katarzyna
  11. Wysocka Małgorzata
  12. Zachaczewska Monika    
TRENER: - I trener:  Witold Jagła

   
Wyróżnione zawodniczki:
  1. Malwina Smarzek - łódzkie
  2. Aleksandra Wańczyk - małopolskie
  3. Justyna Antosiewicz - mazowieckie
  4. Magdalena Damaske - pomorskie
Wyróżnieni trenerzy za TNO 2010:
  1. Witold Jagła - pomorskie
  2. Dariusz Pomykalski - małopolskie
  3. Stanisław Lizińczyk - mazowieckie

Wyróżnieni trenerzy -wg punktacji zespołowej:
  1. Zbigniew Błaszczyk - śląskie
  2. Zbigniew Krzemiński - łódzkie
  3. Dariusz Pomykalski -  małopolskie

Zawodniczki powołane na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetek

Lp Nazwisko i imięKlubWojewództwo
1Aleksandra Bałkiewicz
KS Gwardia Wrocław
dolnośląskie
2Aleksandra Gromadowska
MKS MOS Wrocławdolnośląskie
3Pola Nowakowska
KS Pałac Bydgoszczkujawsko-pomorskie
4Oliwia Jakielaszek
KS Pałac Bydgoszczkujawsko-pomorskie
5Weronika FojucikKS Sokół Mogilno
kujawsko-pomorskie
6Monika BociekUKS 179 Łódźłódzkie
7Marta Duda
Siatkarz Wieluń
łódzkie
8Olga Lipińska
UKS 179 Łódźłódzkie
9Malwina Smarzek
MUKS Łaskłódzkie
10Małgorzata Śmieszek
MKS "Skier-Vis" Skierniewice
łódzkie
11Aleksandra Wańczyk
STS Sandecja Nowy Sączmałopolskie
12Karolina Szczygieł
STS Sandecja Nowy Sączmałopolskie
13Katarzyna Szklarczyk
MOSiR Bukownomałopolskie
14Małgorzata Barszcz
UMKS Poprad Stary Sączmałopolskie
15Paulina Bałdyga
OTPS Nike Ostrołękamazowieckie
16Justyna Antosiewicz
LTS Legionovia Legionowo
mazowieckie
17Monika Lubiak
MUKS Volley Płock
mazowieckie
18Zuzanna Soczek
SPARTA Paczkówopolskie
19Aleksandra Kazała
MKS Rzeszów
podkarpackie
20Katarzyna Zięzio
UKS "Trójka" Leżajskpodkarpackie
21Elżbieta Wojtunik
UKS Gimnazjum Dębowiecpodkarpackie
22Magdalena Damaske
EC Wybrzeże TPS Rumiapomorskie
23Daria Dąbrowska
UKS Orzeł Malborkpomorskie
24Dominika Miras
Gedania S.A. Gdańskpomorskie
25Wiktoria Kubik
SPS Poliechnika Częstochowaśląskie
26Marta Adamczak
GTSiK Sikret Gliwiceśląskie
27Kornelia Moskwa
KPKS Halemba Ruda Śląska
śląskie
28Karolina Piśla
LMKS "ŻAK" PYRZYCE
śląskie
29Bożena Wylężek
UKS Olimpia Katowiceśląskie
30Joanna Pacek
MKS Neptun Końskie
świętokrzyskie
31Aleksandra Kwiatkowska
PSPS LIBERO Pleszewwielkopolskie
32Klaudia Grzelak
UKS AUGUSTYNKI Kaliszwielkopolskie


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006