NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2013



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx - 14.07.2014 - 16.07.2014




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 14.07.2014 lubuskie - ódzkie 0:2 (14:25, 26:28)
2 14.07.2014 pomorskie - zachodniopomorskie 1:1 (25:16, 23:25)
3 15.07.2014 lubuskie - zachodniopomorskie 2:0 (25:19, 25:23)
4 15.07.2014 ódzkie - pomorskie 2:0 (25:18, 25:20)
5 15.07.2014 lubuskie - pomorskie 0:2 (23:25, 21:25)
6 15.07.2014 zachodniopomorskie - ódzkie 1:1 (21:25, 25:23)

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na (województwo)  
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 ódzkie 5 5:1 5
2 pomorskie  3 3:3 1
3 zachodniopomorskie 2 2:4 0,5
4  lubuskie 2 2:4 0,5

Grupa B

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 14.07.2014  warmi雟ko-mazurskie - ma這polskie 0:2 (11:25, 15:25)
2 14.07.2014 kujawsko-pomorskie  - podlaskie 2:0 (25:0, 25:0)
3 15.07.2014 warmi雟ko-mazurskie - podlaskie 2:0 (25:0, 25:0)
4 15.07.2014 ma這polskie-kujawsko-pomorskie 2:0 (26:24, 25:22)
5 15.07.2014 warmi雟ko-mazurskie-kujawsko-pomorskie 0:2 (20:25, 13:25)
6 15.07.2014 podlaskie - ma這polskie 0:2 (0:25, 0:25)

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 ma這polskie  6 6:0 -
2 kujawsko-pomorskie 4 4:2 2
3  warmi雟ko-mazurskie 2 2:4 0,5
4 podlaskie
0 0:6 0

Grupa C

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 14.07.2014 opolskie - 鈍i皻okrzyskie 2:0 (25:17, 25:19)
2 14.07.2014 wielkopolskie  - lubelskie 1:1 (19:25, 25:23)
3 15.07.2014 opolskie - lubelskie 2:0 (25:23, 25:19)
4 15.07.2014 鈍i皻okrzyskie - wielkopolskie 1:1 (20:25, 25:20)
5 15.07.2014 opolskie - wielkopolskie 2:0 (25:23, 25:14)
6 15.07.2014 lubelskie - 鈍i皻okrzyskie 2:0 (25:22, 25:17)

TABELA 
Miejsce
Dru篡na (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 opolski 6 6:0 -
2 lubelskie 3 3:3 1
3 wielkopolskie 2 2:4 0,5
4  鈍i皻okrzyskie 1 1:5 0,2

Grupa D

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 14.07.2014 dolno郵御kie - podkarpackie 1:1 (25:19, 19:25)
2 14.07.2014 mazowieckie - 郵御kie 2:0 (25:22, 25:23)
3 15.07.2014 dolno郵御kie - 郵御kie 1:1 (12:25, 25:18)
4 15.07.2014 podkarpackie - mazowieckie 1:1 (22:25, 25:20)
5 15.07.2014 dolno郵御kie - mazowieckie 0:2 (23:25, 15:25)
6 15.07.2014 郵御kie - podkarpackie 2:0 (25:10, 25:17)

TABELA 
Miejsce
Dru篡na (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1  mazowieckie 5 5:1 5
2  郵御kie 3 3:3 1
3 podkarpackie  2 2:4 0,5
4 dolno郵御kie 2 2:4 0,5

鑿ier熠ina造 o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 15.07.2014 zachodniopomorskie - podlaskie 2:0 (25:0, 25:0)
2 15.07.2014 lubuskie - warmi雟ko-mazurskie 2:0 (25:19, 25:19)
3 15.07.2014 wielkopolskie - podkarpackie 1:2 (25:21, 18:25, 13:15)
4 15.07.2014 鈍i皻okrzyskie - dolno郵御kie 2:1 (25:23, 17:25, 15:7)



Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.

鑿ier熠ina造 o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 15.07.2014 ódzkie - kujawsko-pomorskie 2:1 (25:17, 19:25, 15:11)
2 15.07.2014 pomorskie - ma這polskie 0:2 (18:25, 16:25)
3 15.07.2014 opolskie - 郵御kie 1:2 (25:22, 20:25, 12:15)
4 15.07.2014 lubelskie - mazowieckie 1:2 (5:25, 25:23, 9:15)


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.


Pó貨ina造 (o miejsca 13-16)

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 zachodniopomorskie - podkarpackie 2:1 (20:25, 25:16, 16:14)
2 16.07.2014 lubuskie - 鈍i皻okrzyskie 0:2 (25:27, 23:25)


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

Pó貨ina造 o miejsca 9-12

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 podlaskie - wielkopolskie 0:2 (0:25, 0:25)
2 16.07.2014 warmi雟ko-mazurskie - dolno郵御kie 0:2 (24:26, 14:25)


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Pó貨ina造 (o miejsca 5-8)

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 pomorskie - lubelskie 0:2 (16:25, 25:27)
2 16.07.2014 kujawsko-pomorskie - opolskie 2:1 (26:28, 25:18, 15:10)



Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Pó貨ina造 o miejsca 1-4


terminarz - wyniki
Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 ódzkie - 郵御kie 0:2 (17:25, 17:25)
2 16.07.2014 ma這polskie - mazowieckie 2:1 (14:25, 25:18, 15:10)

    Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.


     FINAΧ
O miejsca (15-16)

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 podlaskie - warmi雟ko-mazurskie 0:2 (0:25, 0:25)

O miejsca (13-14)

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 wielkopolskie - dolno郵御kie 2:1 (21:25, 25:18, 16:14)

O miejsca (11-12)

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 podkarpackie - lubuskie 0:2 (24:26, 17:25)

O miejsca (9-10)

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 zachodniopomorskie - swi皻okrzyskie 2:1 (25:16, 20:25, 15:13)

O miejsca (7-8)

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 opolskie - pomorskie 2:0 (25:22, 27:25)

O miejsca (5-6)

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 kujawsko-pomorskie - lubelskie 2:0 (25:19, 25:22)

O miejsca (3-4)

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 ódzkie - mazowieckie 0:2 (23:25, 22:25)

FINA

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 郵御kie - ma這polskie 2:1 (23:25, 25:17, 15:9)

OSTATECZNA KOLEJNO汎

Miejsce TNO 2013
1 印﹖KIE
2 MAΜPOLSKIE 
3 MAZOWIECKIE 
4 ÓD涔IE
5 KUJAWSKO-POMORSKIE  
6 LUBELSKIE 
7 OPOLSKIE  
8  POMORSKIE  
9 ZACHODNIOPOMORSKIE  
10 名I邛OKRZYSKIE
11 LUBUSKIE  
12 PODKARPACKIE 
13 WIELKOPOLSKIE
14 DOLNO印﹖KIE 
15  WARMI垶KO-MAZURSKIE
16 PODLASKIE 


Wyró積ieni trenerzy:
  1. GIL ROMAN - 郵御kie
  2. BIGOS ADAM - mazowieckie
  3. STRAWI垶KI RAFA - ódzkie
Zawodnicy powo豉ni na konsultacj naborow do Reprezentacji Polski Kadetów

Lp Nazwisko i imi Województwo
1 Wiktor Rajsner KUJAWSKO-POMORSKIE 
2  Kamil Reichel KUJAWSKO-POMORSKIE
3  Igor Wypijewski KUJAWSKO-POMORSKIE
4 Szymon Jeziersk KUJAWSKO-POMORSKIE
7 Mateusz Szmigiel  LUBUSKIE 
8 ㄆkasz Rajchelt  ÓDZKIE 
9  Artur S逝gocki  ÓDZKIE
10 Kamil Kosiba MAΜPOLSKIE 
11 Seweryn Zdrada MAΜPOLSKIE 
12 Dominik 真kowski MAZOWIECKIE 
13 Mateusz Janikowski MAZOWIECKIE 
14  Jan Stopa MAZOWIECKIE 
15  Bartosz Firszt  MAZOWIECKIE 
16  Micha Hoszman OPOLSKIE  
17 Damian Baran PODKAPACKIE 
18 Maciej Jakubek PODKAPACKIE 
19 Mateusz Witek PODKAPACKIE  
20 Tomasz Stolc  POMORSKIE
21  Adrian Majkowski POMORSKIE 
22 Marcin Kukulski 印﹖KIE 
23 Jakub B彗  印﹖KIE
24 Maciej Krysiak   印﹖KIE
25 ㄆkasz Gronkowski WARMI垶KO-MAZURSKIE
26 B豉瞠j Szymczak  WIELKOPOLSKIE 
 

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAx 2006