NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2013



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 10.10.2013 - 12.10.2013




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 10.10.2013 - godz. 18.00 mazowieckie - dolnośląskie  1:1 (25:20, 20:25) 
2 10.10.2013 - godz. 19.15 śląskie - kujawsko-pomorskie  2:0 (25:20,25:22)
3 11.10.2013 - godz. 11.30 mazowieckie - kujawsko-pomorskie  2:0 ( 25:16; 25:16)
4 11.10.2013 - godz. 12.45 dolnośląskie - śląskie  1:1 (17:25; 26:24) 
5 11.10.2013 - godz. 15.30 mazowieckie - śląskie  1:1 (25:20; 20:25) 
6 11.10.2013 - godz. 16.45 kujawsko-pomorskie  - dolnośląskie  2:0 (25:23; 25:13) 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 mazowieckie   4 2 1,148
2 śląskie 4 2  1,108
3 kujawsko-pomorskie  2 0,5 0,912
4  dolnośląskie 2 0,2  0,861

Grupa B

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 10.10.2013 - godz. 18.00 opolskie - warmińsko-mazurskie  2:0 (30,28, 25:8) 
2 10.10.2013 - godz. 19.15 zachodniopomorskie - lubuskie  0:2 (19:25, 20:25) 
3 11.10.2013 - godz. 11.30 opolskie - lubuskie  2:0 ( 25:21; 25:15)
4 11.10.2013 - godz. 12.45 warmińsko-mazurskie -  zachodniopomorskie 2:0 (25:20; 25:21) 
5 11.10.2013 - godz. 15.30 opolskie - zachodniopomorskie  1:1 (24:26; 25:13) 
6 11.10.2013 - godz. 16.45 lubuskie -  warmińsko-mazurskie 2:0 (25:18; 27:25) 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1  opolskie 5 5 1,387
2  lubuskie 2 1,045
3  warmińsko-mazurskie 0,5 0,872
4  zachodniopomorskie 1 0,2  0,799

Grupa C

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 10.10.2013 - godz. 18.00 świętokrzyskie - łódzkie 0:2 (23:25, 10:25) 
2 10.10.2013 - godz. 19.15 podlaskie  - małopolskie 0:2 (24:26; 22:25)
3 11.10.2013 - godz. 11.30 świętokrzyskie - małopolskie   0:2 ( 22:25, 18:25)
4 11.10.2013 - godz. 12.45 łódzkie - podlaskie  2:0 (25:20; 25:16) 
5 11.10.2013 - godz. 15.30 świętokrzyskie - podlaskie 2:0 (25:20; 25:20) 
6 11.10.2013 - godz. 16.45 małopolskie - łódzkie  1:1 (26:28; 25:15) 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1  łódzkie  5 1,192
2  małopolskie 5  1,178
3 świętokrzyskie 2 0,5   0,879
4 podlaskie 0 0,808

Grupa D

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 10.10.2013 - godz. 18.00 wielkopolskie - lubelskie  1:1 (25:23, 15:25) 
2 10.10.2013 - godz. 19.15 podkarpackie - pomorskie  0:2 (23:25, 25:27) 
3 11.10.2013 - godz. 11.30 wielkopolskie - pomorskie 0:2 ( 22:25; 19:25)
4 11.10.2013 - godz. 12.45 lubelskie - podkarpackie  1:1 (25:22;14:25) 
5 11.10.2013 - godz. 15.30 wielkopolskie - podkarpackie 0:2 (22:25; 19:25) 
6 11.10.2013 - godz. 16.45  pomorskie lubelskie 1:1 (25:14; 15:25) 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 pomorskie 5 5 1,109
2  podkarpackie  3 1,098
3 lubelskie 3 1 0,992
4 wielkopolskie  1 0,2 0,824

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2013 - godz. 18.00 świętokrzyskie - wielkopolskie 1:2 (25:22; 19:25; 12:15)
2 11.10.2013 - godz. 18.00 podlaskie - lubelskie  0:2  13:25, 17:25)
3 11.10.2013 - godz. 18.00 kujawsko-pomorskie -  zachodniopomorskie 2:1 (25:16, 24:26, 15:9)
4 11.10.2013 - godz. 18.00 dolnośląskie -  warmińsko-mazurskie 2:0  25:18, 15:16)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2013 - godz. 19.30 śląskie - opolskie  0:2  (21:25, 18:25)
2 11.10.2013 - godz. 19.30  łódzkie - podkarpackie 2:0  (25:13, 25:16)
3 11.10.2013 - godz. 19.30 małopolskie - pomorskie   1:2 (25:19, 20:25, 11:15)
4 11.10.2013 - godz. 19.30 mazowieckie - lubuskie  0:2  (16:25, 14:25)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.


Półfinały (o miejsca 13-16)

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 08.30 zachodniopomorskie -  świętokrzyskie 2:0 (26:24, 25:14) 
2 12.10.2013 - godz. 08.30 warmińsko-mazurskie -  podlaskie 2:0 (25:13, 25:16) 


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

Półfinały o miejsca 9-12

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 08.30 kujawsko-pomorskie -  wielkopolskie 2:1 (25:19, 12:25, 15:9) 
2 12.10.2013 - godz. 08.30 dolnośląskie -  lubelskie   2:1 (18:25, 25:18, 15:13)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Półfinały (o miejsca 5-8)

terminarz - wyniki

Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 10.00 mazowieckie - podkarpackie   1:2 (25:16, 12:25, 13:15)
2 12.10.2013 - godz. 10.00 śląskie - małopolskie  0:2 (28:30, 15:25) 



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Półfinały o miejsca 1-4


terminarz - wyniki
Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 10.00 opolskie - pomorskie  2:1 (25:12, 20:25, 15:9) 
2 12.10.2013 - godz. 10.00 lubuskie - łódzkie  0:2 (24:26, 20:25) 

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.


     FINAŁY
O miejsca (15-16)

Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 11.30 świętokrzyskie - podlaskie   2:1 (25:22, 17:25, 15:9)

O miejsca (13-14)

Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 11.30 zachodniopomorskie -  warmińsko-mazurskie 2:1 (23:25, 25:16, 15:2)

O miejsca (11-12)

Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 11.30 wielkopolskie - lubelskie  1:2 (25:20, 24:26, 7:15)

O miejsca (9-10)

Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 11.30 kujawsko-pomorskie  - dolnośląskie 1:2 (25:21, 21:25, 14:16)

O miejsca (7-8)

Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2013 - godz. 13.00 mazowieckie - śląskie
2:0 (26:24, 25:23)

O miejsca (5-6)

Lp Data godz. Mecz Wynik
1 12.10.2013 13:00 podkarpackie - małopolskie   0:2 (19:25, 21:25)

O miejsca (3-4)

Lp Data godz. Mecz Wynik
1 12.10.2013 13:00 lubuskie - pomorskie  1:2  (20:25, 26:24, 12:15)

FINAŁ

Lp Data godz. Mecz Wynik
1 12.10.2013 13:00 łódzkie -opolskie  2:1 (25:14, 15:25, 15:11)

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

Miejsce TNO 2013
1 ŁÓDZKIE 
2 OPOLSKIE 
3 POMORSKIE 
4 LUBUSKIE 
5 MAŁOPOLSKIE 
6  PODKARPACKIE
7 MAZOWIECKIE 
8 ŚLĄSKIE 
9  DOLNOŚLĄSKIE
10 KUJAWSKO-POMORSKIE 
11 LUBELSKIE 
12 WIELKOPOLSKIE 
13 ZACHODNIOPOMORSKIE 
14  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
15 ŚWIĘTOKRZYSKIE 
16 PODLASKIE 


Skład zwycięskiego zespołu:

TRENER: - I trener:  

Lp Nazwisko i imię Klub
1    
2    
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
12    
13    
14    

Wyróżnieni trenerzy:
  1. STRAWIŃSKI RAFAŁ - łódzkie
  2. KACZMARCZYK PRZEMYSŁAW - opolskie
  3. GIL ROMAN - śląskie
Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów

Lp Nazwisko i imię Województwo
1 SZYMAŃSKI JAKUB  KUJAWSKO-POMORSKIE 
2 KOWALCZYK BARTOSZ   LUBUSKIE
3  LASOTA MICHA LUBUSKIE 
4 MINIAK ADAM  ŁÓDZKIE 
5 OLSZEWSKI DAWID  ŁÓDZKIE 
6 DOMAGAŁA DAMIAN  ŁÓDZKIE 
7 GAWRON MATEUSZ  MAŁOPOLSKIE 
8 SELIGA SZYMON  MAŁOPOLSKIE 
9 ŚWIERCZYŃSKI MACIEJ   MAŁOPOLSKIE
10 WALASEK MACIEJ  MAZOWIECKIE 
11  ABRAMOWICZ JAKUB MAZOWIECKIE 
12 JAKIMOWICZ BARTŁOMIEJ  MAZOWIECKIE 
13 ZIÓŁKOWSKI JUSTIN  OPOLSKIE 
14 RAJSKI ADAM  OPOLSKIE 
15 KŁĘK WIKTOR  PODKAPACKIE 
16  BURNATOWSKI JAKUB PODKAPACKIE 
17 HUBER NORBERT  PODKAPACKIE 
18  TOBOLSKI FILIP PODLASKIE 
19  GODLEWSKI MICHAŁ PODLASKIE 
20  ŚLIWIŃSKI ADAM  POMORSKIE
21 JAKUBISZAK SZYMON  POMORSKIE 
22 KURYŁO BARTŁOMIEJ  ŚLĄSKIE 
23  TURSKI JAKUB  ŚLĄSKIE
24 SZCZECHOWICZ MICHAŁ   WIELKOPOLSKIE
25  BUSCH SŁAWOMIR WIELKOPOLSKIE 
26  SUBOCZ MAREK  ZACHODNIOPOMORSKIE
 

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006