NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2012



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 26.10.2012 - 28.10.2012




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
LpDataMeczWynik
126.10.2012 - godz. 09.00świętokrzyskie - lubelskie
2:0 (25:17, 25:17)
226.10.2012 - godz. 10.30mazowieckie - warmińsko-mazurskie0:2 (22:25, 30:32)
326.10.2012 - godz. 12.00świętokrzyskiewarmińsko-mazurskie1:2 (25:12, 10:25, 12:15)
426.10.2012 - godz. 16.00lubelskie - mazowieckie0:2 (23:25, 17:25)
526.10.2012 - godz. 17.30świętokrzyskie - mazowieckie0:2 (17:25, 16:25)
626.10.2012 - godz. 19.00warmińsko-mazurskie - lubelskie2:0 (25:22, 25:18)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 warmińsko-mazurskie
6
6:16
2 mazowieckie 5
4:22
3 świętokrzyskie 4
3:40,75
4 lubelskie 3
6:00

Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
126.10.2012 - godz. 09.00dolnośloąskie - śląskie1:2 (21:25, 30:28, 15:17)
226.10.2012 - godz. 10.30wielkopolskie - podlaskie
2:0 (25:12, 25:10)
326.10.2012 - godz. 12.00dolnośloąskie - podlaskie2:0 (25:23, 26:24)
426.10.2012 - godz. 16.00śłąskie - wielkopolskie
1:2 (25:27, 25:22, 9:15)
526.10.2012 - godz. 17.30dolnośloąskie - wielkopolskie0:2 (23:25, 25:27)
626.10.2012 - godz. 19.00podlaskie - śląskie
0:2 (10:25, 13:25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 wielkopolskie
6
6:16
2 śląskie 5
5:31,6667
3 dolnośloąskie 4
3:40,75
4 podlaskie 3
0:60

Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
126.10.2012 - godz. 09.00lubuskie - zachodniopomorskie0:2 (18:25, 20: 25)
226.10.2012 - godz. 10.30opolskie - podkarpackie
0:2 (21:25, 19:25)
326.10.2012 - godz. 12.00lubuskie - podkarpackie1:2 (22:25, 25:23, 10:25)
426.10.2012 - godz. 16.00zachodniopomorskie - opolskie 2:0 (25:19, 25:18)
526.10.2012 - godz. 17.30lubuskie - opolskie
2:1 (20:25, 25:22, 15:10)
626.10.2012 - godz. 19.00podkarpackie - zachodniopomorskie2:0 (25:23, 25:22)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 podkarpackie
6
6:16
2 zachodniopomorskie 5
4:22
3 lubuskie 4
3:50,6
4 opolskie 3
1:60,1667

Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
126.10.2012 - godz. 09.00łódzkie - kujawsko-pomorskie0:2 (19:25, 22:25)
226.10.2012 - godz. 10.30pomorskie - małopolskie
1:2 (25:16, 19:25, 13:15)
326.10.2012 - godz. 12.00łódzkie - małopolskie0:2 (20:25, 21:25)
426.10.2012 - godz. 16.00kujawsko-pomorskie - pomorskie
2:0 (25:19, 25:11)
526.10.2012 - godz. 17.30łódzkie - pomorskie
2:1 (25:16, 19:25, 15:7)
626.10.2012 - godz. 19.00małopolskie - kujawsko-pomorskie0:2 (16:25, 11:25)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 kujawsko-pomorskie
6
6:0-
2 małopolskie 5
4:31,3333
3 łódzkie 4
2:50,4
4 pomorskie 3
2:60,3333

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 09.30świętokrzyskie - podlaskie
0:2 (20:25, 18:25)
227.10.2012 - godz. 09.30lubelskie - dolnośląskie
0:2 (19:25, 23:25)
327.10.2012 - godz. 09.30lubuskie - pomorskie
2:1 (25:22, 11:25, 17:15)
427.10.2012 - godz. 09.30opolskie - łódzkie1:2 (25:20, 24:26, 9:15)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 11.00warmińsko-mazurskie - śląskie0:2 (17:21, 18:21)
227.10.2012 - godz. 11.00mazowieckie - wielkopolskie1:2 (24:26, 25:20, 12:15)
327.10.2012 - godz. 11.00podkarpackie - małopolskie
2:1 (21:25, 25:23, 15:7)
427.10.2012 - godz. 11.00zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie
0:2 (10:25, 12:25)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.


Półfinały (o miejsca 13-16)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 12.30świętokrzyskie - pomorskie0:2 (19:25, 21:25)
227.10.2012 - godz. 12.30lubelskie - opolskie
1:2 (25:12, 22:25, 14:16)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.
Półfinały o miejsca 9-12

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 12.30podlaskie - lubuskie
1:2 (19:25, 25:22, 10:15)
227.10.2012 - godz. 12.30dolnośląskie - łódzkie
1:2 (25:27, 25:21, 12:15)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Półfinały (o miejsca 5-8)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 16.30warmińsko-mazurskie - małopolskie
0:2 (24:26, 17:25)
227.10.2012 - godz. 16.30mazowieckie - zachodniopomorskie
2:0 (25:19, 25:17)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Półfinały o miejsca 1-4


terminarz - wyniki
LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 16.30śląskie - podkarpackie
2:0 (25:20, 25:22)
227.10.2012 - godz. 16.30wielkopolskie - kujawsko-pomorskie
0:2 (19:25, 21:25)

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.


FINAŁY
O miejsca (15-16)


LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 18.00świętokrzyskie - lubelskie
0:2 (21:25, 22:25)
O miejsca (13-14)


LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 18.00pomorskie - opolskie
2:0 (25:15, 25:22)
O miejsca (11-12)


LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 18.00podlaskie - dolnośląskie
0:2 (16:25, 23:25)
O miejsca (9-10)


LpDataMeczWynik
127.10.2012 - godz. 18.00lubuskie - łódzkie
2:0 (25:18, 25:17)
O miejsca (7-8)


LpDataMeczWynik
128.10.2012 - godz. 9.00warmińsko-mazurskie  - zachodniopomorskie
2:0 (25:19, 25:20)
O miejsca (5-6)


LpDatagodz.MeczWynik
128.10.20129:00małopolskie - mazowieckie
2:0 (25:20, 25:12)
O miejsca (3-4)

LpDatagodz. MeczWynik
128.10.20129:00podkarpackie - wielkopolskie2:0 (28:26, 25:20)
FINAŁ

LpDatagodz.MeczWynik
128.10.20129:00śląskie - kujawsko-pomorskie
2:0 (25:19, 25:19)

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceTNO 2012 RANKING WOJEWÓDZW -2012Pkt.
1śląskie
śląskie107,5
2kujawsko-pomorskie mazowieckie76,5
3podkarpackie warmińsko-mazurskie71,0
4wielkopolskie małopolskie70,5
5małopolskie wielkopolskie70,5,0
6mazowieckie dolnośląskie65,0
7warmińsko-mazurskie łódzkie62,5
8zachodniopomorskie podkarpackie60,5
9lubuskie pomorskie56,5
10łódzkie  lubuskie47,5
11dolnośląskie
kujawsko-pomorskie45,5
12podlaskie zachodniopomorskie44,5
13pomorskie  opolskie 44,0
14opolskie lubelskie41,0
15lubelskie  świętokrzyskie37,5
16świętokrzyskie  podlaskie26,0


Skład zwycięskiego zespołu:

TRENER: - I trener:  ADAM KOWALSKI

Lp Nazwisko i imięKlub
1MUSIELAK DOMINIK
UKS SOKÓŁ KATOWICE
2ZŁOBECKI DAWID
MKS MOS BĘDZIN
3WIKŁO MATEUSZ
MKS MOS BĘDZIN
4SMOLIŃSKI KACPER
MCKiS JAWORZNO
5GIL RADOSŁAW
JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
6HERMAN SZYMON
JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
7KWOLEK BARTOSZ
JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
8KUKULSKI MATEUSZ
JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
9SASNAL ŁUKASZ
BBTS WŁÓKNIARZ BIELSKO BIAŁA
10TARNOWSKI KAROL
TKS TYCHY
11STELMACH KACPERDELIC-POL CZĘSTOCHOWA
12DĄBROWSKI ŁUKASZJASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
13SZEWCZYK MIKOŁAJDELIC-POL CZĘSTOCHOWA
14WOCH DAWIDDELIC-POL CZĘSTOCHOWA

Wyróżnieni trenerzy:
  1. Kowalski Adam - śląskie
  2. Kołodziejczyk Daniel - mazowieckie
  3. Kacprzak Andrzek - warmińsko-mazurskie
Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów

Lp Nazwisko i imięKlubWojewództwo
1USOWICZ ŁUKASZ
KS BIELAWIANKA BESTER 
dolnośląskie 
2CIESIÓŁKA ŁUKASZ
KLUB SIATKARSKI MILICZdolnośląskie 
3DOROSZYŃSKI KAMIL
BKS CHEMIK BYDGOSZCZkujawsko-pomorskie 
4KLEINSCHMIDT MACIEJ
BKS CHEMIK BYDGOSZCZkujawsko-pomorskie 
5PIWOWARCZYK HUBERTUKS SERBINÓW BIAŁA PODLASKA
lubelskie
6SIPAK WOJCIECH
JUVENIA RAWA MAZ.
łódzkie
7CIESIELSKI MATEUSZ
MKS BZURA OZORKÓWłódzkie
8GROMELSKI ARTUR
MUKS HURAGAN WOŁOMINmazowieckie
9KRAJEWSKI KAMIL
UKS OLIMP OSTROŁĘKA
mazowieckie
10WIELOGÓRSKI MARCIN
UKS PLAS WARSZAWAmazowieckie
11DĄBROWSKI ŁUKASZ
DELIC-POL CZĘSTOCHOWAśląskie
12GIL RADOSŁAW
JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
śląskie
13WOCH DAWID
DELIC-POL CZĘSTOCHOWAśląskie
14KWOLEK BARTOSZ
JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIEśląskie
15STELMACH KACPER
DELIC-POL CZĘSTOCHOWAśląskie 
16ROBAKOWSKI JAKUB
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PIAST KROTOSZYNwielkopolskie
17PIWOWARSKI ADRIAN
DUNAJEC NOWY SĄCZ małopolskie
18FORNAL TOMASZ
HUTNIK "DOBRY WYNIK" KRAKÓWmałopolskie
19PIETROWSKI ROBERT
BIAŁOSTOCKA AKADEMIA SATKÓWKIpodlaskie
20KOWALSKI MATEUSZ
AKS RZESZÓW
podkarpackie
21ZIOBROWSKI JAKUB
AKS RZESZÓWpodkarpackie
22SIEMASZKO DAWID
MOS Opole
opolskie
23NIEMIEC PATRYK
MMKS KĘDZIERZYN - KOŹLE
opolskie
24MICHALCZYK KAMILUKS „TEMPO-25” OLSZTYNwarmińsko-mazurskie
25KOCHANOWSKI JAKUB
KLUB SPORTOWY MOSiR GIŻYCKOwarmińsko-mazurskie
26HATLE ARTUR
MKS TRUSO ELBLĄGwarmińsko-mazurskie
 

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006