NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2011



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 20.10.2011 - 23.10.2011




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
LpDataMeczWynik
121.10.2011 - godz. 09.00podlaskie - pomorskie
2:1 (18:25; 25:17; 19:17)
221.10.2011 - godz. 10.30śląskie - dolnośląskie
0:2 (12:25; 18:25)
321.10.2011 - godz. 12.00podlaskie - dolnośląskie
1:2 (25:20; 24:26; 9:15)
421.10.2011 - godz. 16.00pomorskie - śląskie
2:0 (25:23; 28:26)
521.10.2011 - godz. 17.30podlaskie - śląskie
2:0 (25:17; 25:21)
621.10.2011 - godz. 19.00dolnośląskie - pomorskie
2:1 (25:23; 19:25; 15:13)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
1 dolnośląskie
6
3,00
2 podlaskie
5
1,6667
3 pomorskie 4
1,018
4 śląskie 3
-

Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
121.10.2011 - godz. 09.00podkarpackie - łódzkie
0:2 (18:25; 16:25)
221.10.2011 - godz. 10.30warmińsko-mazurskie - mazowieckie0:2 (23:25; 18:25)
321.10.2011 - godz. 12.00podkarpackie - mazowieckie
1:2 (19:25; 25:15; 6:15)
421.10.2011 - godz. 16.00łódzkie - warmińsko-mazurskie2:0 (25:15; 25:23)
521.10.2011 - godz. 17.30podkarpackie - warmińsko-mazurskie1:2 (22:25; 25:20; 7:15)
621.10.2011 - godz. 19.00mazowieckie - łódzkie
0:2 (24:26; 25:27)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 łódzkie
6
max
2 mazowieckie
5
1,3333
3 warmińsko-mazurskie 4
0,4
4 podkarpackie 3
0,3333

Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
121.10.2011 - godz. 09.00lubuskie - świętokrzyskie
2:1 (25:18; 22:25; 15:13)
221.10.2011 - godz. 10.30małopolskie - wielkopolskie
2:0 (25:20; 25:12)
321.10.2011 - godz. 12.00lubuskie - wielkopolskie
2:0 (25:22; 25:21)
421.10.2011 - godz. 16.00świętokrzyskie - małopolskie
2:0 (25:23; 25:23)
521.10.2011 - godz. 17.30lubuskie - małopolskie
1:2 (14:25; 25:22; 12:15)
621.10.2011 - godz. 19.00wielkopolskie - świętokrzyskie
1:2 (23:25; 25:22; 17:19)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 lubuskie
5 1,6667
2 świętokrzyskie
5 1,6667
3 małopolskie
5
1,3333
4 wielkopolskie 3
0,1667

Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
121.10.2011 - godz. 09.00opolskie - zachodniopomorskie
2:0 (27:25; 25:15)
221.10.2011 - godz. 10.30kujawsko-pomorskie - lubelskie2:0 (25:22; 25:15)
321.10.2011 - godz. 12.00opolskie - lubelskie
2:1 (25:27; 25:20; 15:9)
421.10.2011 - godz. 16.00zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie0:2 (16:25; 14:25)
521.10.2011 - godz. 17.30opolskie - kujawsko-pomorskie0:2 (18:25, 16:25)
621.10.2011 - godz. 19.00lubelskie - zachodniopomorskie0:2 (16:25; 16:25)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 kujawsko-pomorskie
6
max
2 opolskie 5
1,3333
3 zachodniopomorskie
4
0,5
4 lubelskie 3
0,16667

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 09.30małopolskie - lubelskie
2:1 (23:25; 25:18; 15:5)
222.10.2011 - godz. 09.30wielkopolskie - zachodniopomorskie
2:0 (25:19; 25:14)
322.10.2011 - godz. 09.30pomorskie - podkarpackie
0:2 (19:25; 20:25)
422.10.2011 - godz. 09.30śląskie - warmińsko-mazurskie2:1 (18:25; 25:18; 15:10)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.
Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

122.10.2011 - godz. 11.00podlaskie - łódzkie
0:2 (18:25; 17:25)
222.10.2011 - godz. 11.00lubuskie - opolskie
2:0 (25:20; 25:21)
322.10.2011 - godz. 11.00świętokrzyskie - kujawsko-pomorskie
0:2 (13:25; 22:25)
422.10.2011 - godz. 11.00dolnośląskie - mazowieckie
2:0 (27:25; 26:24)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.


Półfinały (o miejsca 13-16)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 12.30pomorskie - lubelskie
1:2 (26:24; 18:25; 11:15)
222.10.2011 - godz. 12.30warmińsko-mazurskie - zachodniopomorskie
2:0 (25:14; 25:17)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.
Półfinały o miejsca 9-12

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 12.30podkarpackie - małopolskie
1:2 (25:22; 16:25; 7:15)
222.10.2011 - godz. 12.30śląskie - wielkopolskie
0:2 (23:25; 21:25)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Półfinały (o miejsca 5-8)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 16.30mazowieckie - opolskie
2:0 (25:16; 25:20
222.10.2011 - godz. 16.30podlaskie - świętokrzyskie
0:2 (19:25; 23:25)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Półfinały o miejsca 1-4


terminarz - wyniki
LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 16.30dolnośląskie - lubuskie
2:0 (25:15; 26:24)
222.10.2011 - godz. 16.30łódzkie - kujawsko-pomorskie
2:1 (15:25; 25:12; 15:10)

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.


FINAŁY
O miejsca (15-16)


LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 18.00pomorskie - zachodniopomorskie
2:0 (25:23; 25:23)
O miejsca (13-14)


LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 18.00lubelskie - warmińsko-mazurskie
0:2 (21:25; 26:28)
O miejsca (11-12)


LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 18.00podkarpackie - śląskie
1:2 (21:25; 25:20; 13:15)
O miejsca (9-10)


LpDataMeczWynik
122.10.2011 - godz. 18.00małopolskie - wielkopolskie
2:1 (23:25; 25:15; 15:12)
O miejsca (7-8)


LpDataMeczWynik
123.10.2011 - godz. 9.00opolskie - podlaskie
0:2 (21:25; 25:27)
O miejsca (5-6)


LpDatagodz.MeczWynik
123.10.20119:00mazowieckie - świętokrzyskie
1:2 (25:23; 23:25; 13:15)
O miejsca (3-4)

LpDatagodz. MeczWynik
123.10.20119:00lubuskie - kujawsko-pomorskie
0:2 (15:25; 18:25)
FINAŁ

LpDatagodz.MeczWynik
123.10.20119:00dolnośląskie - łódzkie
2:1 (25:17; 16:25; 17:15)

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceTNO 2011RANKING WOJEWÓDZW -2011Pkt.
1dolnośląskie
mazowieckie96,5
2łódzkieśląskie78,5
3kujawsko-pomorskielłódzkie73,5
4lubuskiemałopolskie73,5
5świętokrzyskie kujawsko-pomorskie62,0
6mazowieckiewielkopolskie59,5
7podlaskiewarmińsko-mazurskie57,5
8opolskiedolnośląskie49,5
9małopolskiepodlaskie48
10wielkopolskie opolskie  46,5
11śląskielubelskie44,5
12podkarpackielubuskie43,5
13 warmińsko-mazurskieświętokrzyskie43,5
14lubelskiepodkarpackie42,5
15pomorskiepomorskie34,5
16zachodniopomorskiezachodniopomorskie33,5


dolnośląskie
Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Lewandowski Paweł
  2. Zwiech Jakub
  3. Biegun Filip
  4. Wroński Krzysztof
  5. Hainberg Maksymilian
  6. Wajda Jakub
  7. Popiwczak Jakub
  8. Urbański Przemysław
  9. Kłonowski Oskar
  10. Puławski Szymon
  11. Maskulanis Krystian
  12. Lewandowski Maciej
TRENER: - I trener:  Piotr Lebioda

   
Wyróżnieni zawodnicy:
  1. Zwiech Jakub - dolnośląskie
  2. Zimoń Łukasz - łódzkie
  3. Olszewski Jakub - kujawsko-pomorskie
  4. Zarębski Patryk - lubuskie
  5. Gryc Paweł - podlaskie
Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów

Lp Nazwisko i imięKlubWojewództwo
1Lewandowski Paweł
KS Gwardia Wrocław 
dolnośląskie 
2Zwiech Jakub
KS Gwardia Wrocław dolnośląskie 
3Olszewski Jakub
NTS "Trójka" Nakło kujawsko-pomorskie 
4Szaniawski Kamil
UKS Olimp Opole Lub.lubelskie 
5Machowicz KonradLKS Cisy
lubelskie
6Zarębski PatrykOlimia Sulęcinlubuskie
7Goss Jędrzej
KS WIFAMA ŁÓDŹ
łódzkie
8Zimoń Łukasz
UKS Marcin Gortat MG13BVFłódzkie
9Domański Filip
KS METRO Warszawamazowieckie
10Pilecki Mikołaj
UMKS MOS WOLA Warszawa
mazowieckie
11Lemański Bartłomirj
KS METRO Warszawamazowieckie
12Trybulec Mikołaj
KS METRO Warszawamazowieckie
13Stelmaszczyk Igor
KS METRO Warszawamazowieckie
14Pastewka Patryk
UKS "Skok" Wołominmazowieckie
15Jastrowicz Bartosz
MMKS "MARATON" Świnoujścieśląskie
16Kwaśniewski Adrian
KS Jastrzębie Borynia
śląskie
17Wojtaszkiewicz Oskar
MKS MOS Płomień Sosnowiec
śląskie
18Szmajduch Michał
TS Volley Rybnikśląskie
19Wysocki Łukasz
KS Jastrzębie Boryniaśląskie 
20Siemiątkowski Jan
MUKS GROM Kaliszwielkopolskie
21Popardowski Jakub
LKS Bobowa małopolskie
22Komenda Marcin
UKS "DOBRY WYNIK" KRAKÓWmałopolskie
23Kania Marcin
WKS WAWEL KRAKÓWmałopolskie
24Wiejaczka Dawid
LKS Bobowamałopolskie
25Lewandowski Jakub
Trefl S.A. Gdańskpomorskie
26Drewniak Bartosz
STS Skarżysko Kamiennaświętokrzyskie
27Kielar Radosław
Karpaty MOSIR Krosno
podkarpackie
28Kromka Kacper
Karpaty MOSIR Krosnopodkarpackie
29Fąferko Maciej
MOS Opole
opolskie
30Kożuch Kacper
MLKS Kędzierzyn - Koźle
opolskie
31Gulak Krzysztof
AZS UWM OLSZTYNwarmińsko-mazurskie
32Petleczyc Maciej
UKS Tempo Olsztynwarmińsko-mazurskie
 

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006