NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2009



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 07.09.2009 - 09.09.2009




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
LpDataMeczWynik
107.09.2009warmińsko-mazurskie - zachodniopomorskie
2:0 (25:12,25:17)
207.09.2009lubuskie - lubelskie2:1 (25:19, 22:25, 15:13)
307.09.2009warmińsko-mazurskie - lubelskie2:0 (25:12, 25:11)
407.09.2009zachodniopomorskie - lubuskie0:2 (19:25, 12:25)
507.09.2009warmińsko-mazurskie - lubuskie0:2 (23:25,23:25)
607.09.2009lubelskie - zachodniopomorskie0:2 (26:28, 23:25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
1 lubuskie 6
6:1
2 warmińsko-mazurskie 5
4:2
3 zachodniopomorskie
4
2:4
4 lubelskie 3
1:6


Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
107.09.2009pomorskie - podkarpackie1:2 (17:25, 26:24, 12:15)
207.09.2009podlaskie - mazowieckie
0:2 (17:25, 19:25)
307.09.2009pomorskie - mazowieckie0:2 (24:26, 22:25)
407.09.2009podkarpackie - podlaskie2:0 (25:14, 25:18)
507.09.2009pomorskie - podlaskie
2:0 (25:17, 27:25)
607.09.2009mazowieckie - podkarpackie1:2 (22:25, 25:17, 10:15)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 podkarpackie
6
6:2
2 mazowieckie
5
5:2
3 pomorskie 4
3:4
4 podlaskie 3
0:6

Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
107.09.2009łódzkie - śląskie0:2 (19:25, 14:25)
207.09.2009małopolskie - opolskie
0:2 (11:25, 14:25)
307.09.2009łódzkie - opolskie0:2 (20:25, 19:25)
407.09.2009śląskie - małopolskie
2:1 (25:19, 23:25, 15:9)
507.09.2009łódzkie - małopolskie0:2 (18:25, 22:25)
607.09.2009śląskie - opolskie2:0 (25:23, 25:16)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 śląskie
6
6:1
2 opolskie  5
4:2
3 małopolskie 4
3:4
4 łódzkie 3
0:6

Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
107.09.2009świętokrzyskie - dolnośląskie0:2 (22:25, 18:25)
207.09.2009kujawsko-pomorskie - wielkopolskie0:2 (21:25, 20:25)
307.09.2009świętokrzyskie - wielkopolskie0:2 (22:25, 23:25)
407.09.2009dolnośląskie - kujawsko-pomorskie2:1 (25:14, 22:25, 15:7)
507.09.2009świętokrzyskie - kujawsko-pomorskie1:2 (25:15, 20:25, 10:25)
607.09.2009wielkopolskie - dolnośląskie
2:0 )26:24, 25:23)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 wielkopolskie
6
6:0
2 dolnośląskie  5
4:3
3 kujawsko-pomorskie 4
3:5
4 świętokrzyskie 3
1:6

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
108.09.2009lubuskie - mazowieckie
1:2
208.09.2009śląskie - dolnośląskie 
2:0
308.09.2009warmińsko-mazurskie - podkarpackie
2:0
408.09.2009opolskie  - wielkopolskie1:2


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.
Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
108.09.2009zachodniopomorskie - podlaskie2:0
208.09.2009małopolskie  - świętokrzyskie2:0
308.09.2009lubelskie - pomorskie
0:2
408.09.2009łódzkie - kujawsko-pomorskie1:2


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.


Półfinały (o miejsca 1-4)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
108.09.2009mazowieckie - śląskie
0:2
208.09.2009warmińsko-mazurskie - wielkopolskie2:0


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.
Półfinały o miejsca 5-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
108.09.2009lubuskie - dolnośląskie
2:1`
208.09.2009podkarpackie - opolskie
1:2


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Półfinały (o miejsca 9-12)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
108.09.2009zachodniopomorskie - małopolskie0:2
208.09.2009pomorskie - kujawsko-pomorskie
1:2



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Półfinały o miejsca 13-16


terminarz - wyniki
LpDataMeczWynik
108.09.2009podlaskie - świętokrzyskie
2:1
208.09.2009lubelskie - łódzkie
2:0

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
    pokonani o miejsca 15-16.


  FINAŁY
O miejsca (15-16)


LpDataMeczWynik
108.09.2009świętokrzyskie - łódzkie
2:0
O miejsca (13-14)


LpDataMeczWynik
108.09.2009podlaskie - lubelskie1:2
O miejsca (11-12)


LpDataMeczWynik
108.09.2009zachodniopomorskie - pomorskie
1:2
O miejsca (9-10)


LpDataMeczWynik
108.09.2009małopolskie - kujawsko-pomorskie1:2
O miejsca (7-8)


LpDataMeczWynik
108.09.2009dolnośląskie - podkarpackie
0:2
O miejsca (5-6)


LpDatagodz.MeczWynik
109.09.20099:00lubuskie - opolskie
0:2
O miejsca (3-4)

LpDatagodz. MeczWynik
109.09.20099:00mazowieckie - wielkopolskie
2:0

FINAŁ

LpDatagodz.MeczWynik
109.09.200910.00ŚŁĄSKIE - WARMIŃSKO-MAZURSKIE
0:2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużyna
1warmińsko-mazurskie
2śląskie
3mazowieckie
4wielkopolskie
5 opolskie 
6lubuskie
7podkarpackie
8dolnośląskie
9kujawsko-pomorskie
10małopolskie
11pomorskie 
12zachodniopomorskie
13lubelskie
14podlaskie
15świętokrzyskie
16łódzkie


Skład zwycięskiego zespołu:
  1. ŁUKASIK PIOTR  - SALOS OSTRÓDA
  2. KOZŁOWSKI KAMIL - UKS HEKULES EŁK
  3. BŁASZKIEWICZ ALEKSANDER - SALOS OSTRÓDA
  4. HRYNOWIECKI KAMIL - AZS UWM OLSZTYN
  5. KLUCHCIŃSKI ŁUKASZ - AZS UWM OLSZTYN
  6. JUSZCZYŃSKI ALEKSANDER - AZS UWM OLSZTYN
  7. PALKE RAFAŁ - AZS UWM OLSZTYN
  8. RADZIEWICZ MARCIN - KS SPARTA BRANIEWO
  9. BEDNARCZYK BARTOSZ - AZS UWM OLSZTYN
  10. PIŁAT MACIEJ - KS MOSIR GIRZYCKO
  11. TOMCZONEK RAFAŁ - AZS UWM OLSZTYN
  12. RUSZCZYK JĘDRZEJ - AZS UWM OLSZTYN
TRENER: - I trener: KASPRZAK ANDRZEJ
                II trener: DUTKA MAREK

Wyróżnieni trenerzy:
  1. KASPRZAK ANDRZEJ - warmińsko-mazurskie
  2. KOWALSKI ADAM - śląskie
  3. KOŁODZIEJCZYK DANIEL - mazowieckie

Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezent.  Polski Kadetów

Lp Nazwisko i imięKlubWojewództwo
1Bogusz ArturKS METRO WARSZAWA
mazowieckie
2Okraska AleksanderKS METRO WARSZAWAmazowieckie
3Stępień MaciejKS METRO WARSZAWAmazowieckie
4Faryna Rafał
RSC CZARNI RADOMmazowieckie
5Grabski Maciej
MKS MDK WARSZAWAmazowieckie
6Murawski Michał
GWARDIA WROCŁAWdolnośląskie
7Muzaj Maciej
GWARDIA WROCŁAWdolnośląskie
8Zwiech Maksymilian
GWARDIA WROCŁAWdolnośląskie
9Bujacz Kamil
EKS SKRA BEŁCHATÓWłódzkie
10Zębalski Marcin
MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIECśląskie
11Wolański Nikodem
Delic-Pol Norwid CZE-WAśląskie
12Woźnica Nikodem
Delic-Pol Norwid CZE-WAśląskie
13Kowalski Adam
Delic-Pol Norwid CZE-WAśląskie
14Smolarczyk Adam
Delic-Pol Norwid CZE-WAśląskie
15Małysz Dawid
TS VOLLEY RYBNIKśląskie
16Siek Wojciech
BBTS Włókniarz B-Bśląskie
17Bućko Bartosz
BBTS Włókniarz B-Bśląskie
18Szaruga Konrad
UKS "Międzyrzecka Trójka" Międzyrzeclubelskie
19Iwaniak Dariusz
UKS PIĄTKA TUREKwielkopolskie
20Pietrzak Łukasz
DUNAJEC NOWY SĄCZmałopolskie
21Janusz Marcin
DUNAJEC NOWY SĄCZmałopolskie
22Albertyński Kamil
GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSKpomorskie
23Sobstyl Bartosz
UMKS JURAND MALBORKpomorskie
24Kędzierski Michał
AKS RESOVIA RZESZÓWpodkarpackie
25Gajdek Bartłomiej
UKS DWÓJKA STALOWA WOLApodkarpackie
26Andrulewicz RobertMMKS KĘDZIERZYN KOŹLEopolskie
27Kurzawa Marcin
AZS NYSAopolskie
28Błaźniak Bartosz
MLKS VOLLEY GUBINlubuskie
29
kujawsko-pomorskie
30Łukasik Piotr
SALOS OSTRÓDAwarmińsko-mazurskie
31Hryniewiecki Kamil
AZS UWM OLSZTYNwarmińsko-mazurskie
32Palke Rafał
 KS MOSIR GIRZYCKOwarmińsko-mazurskie

RANKING WOJEWÓDZTW

W rankingu brano pod uwagę:
  • Cechy fizyczne startujących zawodników w TNO (wzrost)
  • Cechy motoryczne (wyskok dosiężny
  • Ilość klubów z których powołano reprezentację województwa w TNO
  • Ilość zawodników z województwa powołanych na KAMPY
  • Zajęte miejsce przez województwo w TNO 2008
Lp województwosuma p-któwmiejsce
1śląskie113,51
2mazowieckie82,52
3warmińsko-mazurskie75,53
4dolnośląskie59,54
5małopolskie52,55
6pomorskie496
7wielkopolskie47,57
8podkarpackie478
9lubuskie449
10opolskie43,510
11kujawsko-pomorskie4111
12lubelskie31,512 - 13
13łódzkie31,512 - 13
14zachodniopomorskie2714
15świętokrzyskie2615
16podlaskie23,516





Zdjęcia z TNO 2009:   PATRZ >>>>>


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006