NIEPUBLICZNE LICEUM OG粌NOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2008



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx - 10.10.2008 - 12.10.2008




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
LpDataMeczWynik
110.10.2008wielkopolskie - ódzkie0: 2 (11:25; 22:25)
210.10.2008opolskie - kujawsko-pomorskie2:0 (26:24; 25:18)
310.10.2008wielkopolskie - kujawsko-pomorskie0:2 (20:25; 16:25)
410.10.2008ódzkie - opolskie2:1 (25:23; 15:25; 15:9)
510.10.2008wielkopolskie - opolskie2:1 (25:21; 18:25; 15:12)
610.10.2008kujawsko-pomorskie - ódzkie0:2 (19:25; 24:26) 

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na (województwo)  
Punkty
Sety
1 ódzkie 6
6:1
2 opolskie 4
4:4
3 kujawsko-pomorskie 4
2:4
4 wielkopolskie 4
2:5


Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
110.10.2008zachodniopomorskie - pomorskie0:2 (12:25; 15:25)
210.10.2008mazowieckie - podlaskie2:0 (25:18; 25:16)
310.10.2008zachodniopomorskie - podlaskie2:0 (25:17; 25:16)
410.10.2008mazowieckie - pomorskie2:1 (22:25; 25:10; 15:13)
510.10.2008zachodniopomorskie - mazowieckie0:2 (17:25; 25:27)
610.10.2008podlaskie - pomorskie0:2 (15:25; 12:25)

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na (województwo)
Punkty
Sety
1 mazowieckie 6
6:1
2 pomorskie 5
5:2
3 zachodniopomorskie 4
2:4
4 podlaskie 3
0:6


Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
110.10.2008dolno郵御kie - podkarpackie0:2 (11:25; 22:25)
210.10.2008郵御kie - lubuskie2:0 (25:18; 25:20)
310.10.2008dolno郵御kie - lubuskie0:2 (22:25; 15:25)
410.10.2008郵御kie - podkarpackie0:2 (24:26; 15:25)
510.10.2008dolno郵御kie - 郵御kie1:2 (13:25; 25:22; 12:15)
610.10.2008lubuskie - podkarpackie0:2 (24:26; 13:25)

TABELA 
Miejsce
Dru篡na (województwo)
Punkty
Sety
1 podkarpackie 6
6:0
2 郵御kie 5
4:3
3 lubuskie 4
2:4
4 dolno郵御kie 3
1:6


Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
110.10.2008ma這polskie - warmi雟ko-mazurskie2:1 (25:23;19:25; 15:13)
210.10.2008鈍i皻okrzyskie - lubelskie0:2 (24:26; 16:25)
310.10.2008ma這polskie - lubelskie0:2 (15:25; 17:25)
410.10.2008warmi雟ko-mazurskie - 鈍i皻okrzyskie2:0 (25:11; 25:16)
510.10.2008ma這polskie - 鈍i皻okrzyskie2:0 (25:13; 25:11)
610.10.2008lubelskie - warmi雟ko-mazurskie2:1 (25:23; 19:25; 15:13) 

TABELA 
Miejsce
Dru篡na (województwo)
Punkty
Sety
1 lubelskie 6
6:1
2 ma這polskie 5
4:3
3 warmi雟ko-mazurskie 4
4:4
4 鈍i皻okrzyskie 3
0:6


鑿ier熠ina造 o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008ódzkie - pomorskie
1:2 (25:23; 23:25; 8:15)
211.10.2008opolskie - mazowieckie
2:1 (25:23; 16:25; 17:15)
311.10.2008podkarpackie - ma這polskie
2:0 (25:15; 25:17)
411.10.2008郵御kie - lubelskie
2:0 (25:20; 25:15)


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.
鑿ier熠ina造 o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008kujawsko-pomorskie - podlaskie2:0
211.10.2008lubuskie - 鈍i皻okrzyskie
2:0
311.10.2008wielkopolskie - zachodniopomorskie1:2
411.10.2008dolno郵御kie - warmi雟ko-mazurskie2:0


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.


Pó貨ina造 (o miejsca 1-4)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008pomorskie - podkarpackie
2:0 (26:24; 25:19)
211.10.2008opolskie - 郵御kie
0:2 (24:26; 20:25) 


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.
Pó貨ina造 o miejsca 5-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008ódzkie - ma這polskie
2:0 (27:25; 25:19)
211.10.2008mazowieckie - lubelskie
2:1


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Pó貨ina造 (o miejsca 13-16)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008podlaskie - 鈍i皻okrzyskie2:0
211.10.2008wielkopolskie - warmi雟ko-mazurskie0:2


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

Pó貨ina造 o miejsca 9-12


terminarz - wyniki
LpDataMeczWynik
111.10.2008kujawsko-pomorskie - lubuskie0:2
211.10.2008zachodniopomorskie - dolno郵御kie0:2


Zwyci瞛cy poszczególnych spotka zagraj o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.


FINAΧ
O miejsca (15-16)


LpDataMeczWynik
111.10.2008鈍i皻okrzyskie - wielkopolskie1:2


O miejsca (13-14)


LpDataMeczWynik
111.10.2008podlaskie - warmi雟ko-mazurskie2:0


O miejsca (11-12)


LpDataMeczWynik
111.10.2008kujawsko-pomorskie - zachodniopomorskie1:2


O miejsca (9-10)


LpDataMeczWynik
111.10.2008lubuskie - dolno郵御kie2:1


O miejsca (7-8)


LpDataMeczWynik
111.10.2008ma這polskie - lubelskie0:2


O miejsca (5-6)


LpDatagodz.MeczWynik
112.10.20089:00ódzkie - mazowieckie1:2 (25:18; 24:26; 16:18)


O miejsca (3-4)

LpDatagodz. MeczWynik
112.10.20089:00podkarpackie - opolskie2:1 (21:25; 25:20; 15:6)


FINA

LpDatagodz.MeczWynik
112.10.200810.00pomorskie - 郵御kie
2:1 (23:25; 25:21; 11:15)



OSTATECZNA KOLEJNO汎

MiejsceDru篡na
1郵御kie
2pomorskie 
3podkarpackie
4opolskie 
5 mazowieckie
6ódzkie
7lubelskie 
8ma這polskie
9lubuskie
10dolno郵御kie
11zachodniopomorskie
12kujawsko-pomorskie
13 podlaskie
14warmi雟ko-mazurskie
15wielkopolskie
16鈍i皻okrzyskie


Sk豉d zwyci瘰kiego zespo逝:
  1. Kaczy雟ki Micha - Delic-Pol Norwid Cz瘰tochowa
  2. Luks Bartosz  - SK Górnik Radlin
  3. Paprocki Jaros豉w - SK Górnik Radlin
  4. Lisicki Piotr - SK Górnik Radlin
  5. Bucki Adrian - BBTS Wókniarz Bielsko Bia豉
  6. Marasik Adrian - BBTS Wókniarz Bielsko Bia豉
  7. Wagner Jakub - BBTS Wókniarz Bielsko Bia豉
  8. Strza趾owski Bartosz - MCKiS Jaworzno
  9. Niesporek Seweryn - KS Jastrz瑿ie
  10. Buturla Kamil - KS Jastrz瑿ie
  11. Janikowski Maciej - MKS MOS B璠zin
  12. Hyjek Miros豉w - AZS Rafako Racibórz
  13. Józefus ㄆkasz - AZS Rafako Racibórz
TRENER: - Kowalski Adam


Wyró積ienia indywidualne otrzymali:
  1. Gajowczyk Kacper - pomorskie
  2. Wagner Jakub - 郵御kie
  3. Kaczy雟ki Micha - 郵御kie
  4. ζpszy雟ki ㄆkasz - opolskie
  5. Mucha Konrad - podkarpackie
  6. Orzyk Piotr - ódzkie
Wyró積ieni trenerzy:
  1. Kowalski Adam - 郵御kie
  2. Pruski Jaros豉w - pomorskie
  3. St瘼czy雟ki Mariusz - mazowieckie
  4. υza Artur - podkarpackie

Zawodnicy powo豉ni na konsultacj naborow do Reprezent.  Polski Kadetów

Lp Nazwisko i imiKlubWojewództwo
1Orczyk PiotrWifama ód
ódzkie
2Kaczy雟ki MichaDelic-Pol Norwid Cz瘰tochowa郵御kie
3Bucki AdrianBBTS Wókniarz Bielsko Bia豉郵御kie
4Paprocki Jaros豉wSK Górnik Radlin郵御kie
5Wagner JakubBBTS Wókniarz Bielsko Bia豉郵御kie
6Luks BartoszSK Górnik Radlin郵御kie
7Kowerda MarcinUKS "Serbinów" Bia豉 Podlaskalubelskie
8Kozio KamilUKS "Sobieski" Lublinlubelskie
9Kowalewski KornelUKS "Rataje ZSO 4" Poznawielkopolskie
10Wysocki JacekVKS Joker Pi豉wielkopolskie
11Gajowczyk KacperTrefl Gda雟kpomorskie
12Bogdanowicz PatrykTrefl Gda雟kpomorskie
13Stolc S豉womirStoczniowiec Gda雟kpomorskie
14Zaborowski Micha"1" Bytówpomorskie
15Mucha KonradMOSiR Jas這podkarpackie
16Madej MaciejAKS Resovia Rzeszówpodkarpackie
17Kosiek JakubKSS Karpaty Krosnopodkarpackie
18Makar JakubMUKS "15" Bia造stokpodlaskie
19S豉wi雟ki AdrianMOW Orze Mi璠zyrzeczlubuskie
20S瘯 PiotrMUKS Voley Gubinlubuskie
21Wise ㄆkaszBKS Chemik Bydgoszczkujawsko-pomorskie
22Kami雟ki MarekBKS Chemik Bydgoszczkujawsko-pomorskie
23Urbanowicz JakubAZS UWM Olsztynwarmi雟ko-mazurskie
24Hernik PiotrUKS D瑿ina mazowieckie
25Wachnik JakubRCS Radommazowieckie
26疾browski RafaASPS NET Ostro喚kamazowieckie
27Karpienia WiktorWUKS Junior Stolarka Wo這minmazowieckie
28Góra MarcinGPKS Gorlicema這polskie
29Superlak MichaKS Gwardia Wroc豉wdolno郵御kie
30Bia貫cki Micha MUKS Ikar Legnicadolno郵御kie
31Barbach BartoszUKS Strzelindolno郵御kie
32ζpszy雟ki ㄆkaszMMKS K璠zierzyn-Ko幢eopolskie

RANKING WOJEWÓDZTW

W rankingu brano pod uwag:
  • Cechy fizyczne startuj帷ych zawodników w TNO (wzrost)
  • Cechy motoryczne (wyskok dosi篹ny
  • Ilo嗆 klubów z których powo豉no reprezentacj województwa w TNO
  • Ilo嗆 zawodników z województwa powo豉nych na KAMPY
  • Zaj皻e miejsce przez województwo w TNO 2008
Lp województwosuma p-któwWojewództwo
1郵御kie88,51
2pomorskie772
3mazowieckie76,53
4podkarpackie55,54
5wielkopolskie525
6ódzkie506 - 7
7dolno郵御kie506 - 7
8lubuskie48,58
9lubelskie479
10ma這polskie4610
11opolskie55,511
12kujawsko-pomorskie3312
13podlaskie30,513
14warmi雟ko-mazurskie28,514
15鈍i皻okrzyskie24,515 - 16
16zachodniopomorskie24,515 - 16

Powr鏒 do strony wyj軼iowej   POWR紘   Powr鏒 g鏎a
  ® SMS SPAx 2006