NIEPUBLICZNE LICEUM OG粌NOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE

SMS RZESZÓW

Okres dzia豉lno軼i szko造 SMS Rzeszów: 01.09.1995 - 31.08.1999

Dyrektor szko造: Andrzej Grzyb
Dyrektor do spraw dydaktycznych: Krystyna Pieczonka

TRENERZY:
  • Ireneusz Mazur
  • Jan Such - pracowa do 31.08.1997
  • Jan Ry - pracowa od 01.09.1998 do 01.10.1999
  • Marek Bernat - pracowa do 31.08.1998
  • Wojciech Kasza - pracowa do 31.08.1999
  • Edward Sroka - pracowa do 31.08.1999
  • Grzegorz Ry - pracowa do 31.08.1999
  • Sirgiej Wiekluk - trener odnowy biologicznej - pracowa do 31.08.1999
  • Wiktor Bro雟ki - trener akrobatyki - pracowa do 31.08.1999

Absolwenci Szko造 Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie


Rok szkolny 1995/96

Kurowski Leszek


Rok szkolny 1996/97

  1. Ba逝szy雟ki Robert
  2. Prus Marcin
  3. Szczerbaniuk Robert
  4. Szcze郾iewski Bartosz
  1. Szewczyk Filip
  2. Szewczyk Piotr
  3. Szyma雟ki Grzegorz
  4. Wnuk Rados豉w

Rok szkolny 1997/98

  1. Januszkiewicz Aleksander
  2. Jaszewski Micha
  3. Koz這wski Tomasz
  4. Lach Przemys豉w
  1. Lipi雟ki Piotr
  2. Pieczonka Stanis豉w
  3. Soroka Bart這miej

Rok szkolny 1998/99

  1. Chodakowski Marek
  2. Jarosz Marek
  3. Kieca Marcin
  4. ㄆka Piotr
  1. Maciejewicz Pawe
  2. Makaryk Krzysztof
  3. Owczarski Marcin
  4. Zaj帷 Maciej

OSI:NI犴IA REPREZENTACJI POLSKI

(w latach 1995 - 1999)


KADECI   Reprezentant Polski Kadetów

MiejsceImprezaRokMiejscowo嗆TrenerzyZawodnicy
IIIMistrzostwa Europy Kadetów 1995Barcelona (Hiszpania) I.MazurM.Jaszewski, Wnuk, G.Szyma雟ki, M.Prus, F.Szewczyk, P.Szewczyk, R.Ba逝szy雟ki
.砰gad這, K.Ignaczak, K.Staniec, I.Kruk, R.Elwartowski
1.
ROSJA
2.
WΜCHY
3.
POLSKA
IIIMistrzostwa Europy Kadetów 1997Puchov (S這wacja) E.Sroka, J.SuchM.Jaszewski, B.Soroka, P.Lach, S.Pieczonka, P.Lipi雟ki, K.Makaryk, M.Chodakowski, M.Kieca, P.Maciejewicz, .砰gad這
M.Kocik, K.Kocik
1.
WΜCHY
2.
GRECJA
3.
POLSKA
IVMistrzostwa 安iata Kadetów 1997Teheran (Iran) J.Such,
E. Sroka
M.Jaszewski, B.Soroka, P.Lach, S.Pieczonka, P.Lipi雟ki, M.Chodakowski, M.Kieca, P.Maciejewicz, .砰gad這, M.Kocik, M.Ma貫cki, K.Kocik,
1.
WΜCHY
2.
GRECJA
3.
JAPONIA
4.
POLSKA
VI 安iatowe Igrzyska M這dzie篡1998MoskwaE.Sroka,
W.Kasza
J.Oczko, J.Malczewski, M.B彗iewicz, W.Grzyb, G.Pas豉wski, K.Grzesiowski, M.Kud豉cik, M.Uli雟ki, M.Olichwer
IVMistrzostwa Europy Kadetów1999Gda雟kE. Sroka,
W. Kasza,
S. Wiekluk
J.Oczko, J.Malczewski, M.B彗iewicz, A.Go豉W.Grzyb, M.Kud豉cik, G.Pas豉wski, K.Grzesiowski, M.Uli雟ki
G.Kokoci雟ki, M.Kosmol, A.Kurian
1.
ROSJA
2.
NIEMCY
3.
CZECHY
4.
POLSKA
IIIMistrzostwa 安iata Kadetów1999Rijad (Arabia Saudyjska)E.Sroka, W.KaszaJ.Oczko, J.Malczewski, M.B彗iewicz, A.Go豉W.Grzyb,M.Kud豉cik, G.Pas豉wski, K.Grzesiowski, M.Uli雟ki, M.Olichwer
G.Kokoci雟ki, M.Kosmol
1.
ROSJA
2.
WENEZUELA
3.
POLSKA


JUNIORZY   Reprezentant Polski Juniorów

MiejsceImprezaRokMiejscowo嗆TrenerzyZawodnicy
I
Mistrzostwa Europy Juniorów
1996Natanja (Izrael)I.Mazur,
M.Bernat
R.Wnuk, M.Prus, R.Szczerbaniuk, B.Szcze郾iewski
P.Zagumny, .Kruk, D.Murek, P.Papke, P.Gruszka, M.Chada豉, S.安iderski, K.Ignaczak
1.
POLSKA
2.
WΜCHY
3.
ROSJA
I
Mistrzostwa 安iata Juniorów
1997Manama (Bahrain)I.MazurR.Wnuk, M.Prus, R.Szczerbaniuk, G.Szyma雟ki
P.Zagumny, .Kruk, D.Murek, P.Papke, P.Gruszka, M.Chada豉, S.安iderski, K.Ignaczak
1.
POLSKA
2.
BRAZYLIA
3.
ROSJA
IVMistrzostwa Europy Juniorów1998Brno (Czechy)J.Such, G.Ry, W.Bro雟kiT.Koz這wski, B.Soroka, P.Maciejewicz, S.Pieczonka, P.Lipi雟ki, P.Lach, K.Ma貫cki, K.Makaryk, M.Jaszewski, .砰gad這,
M.Kocik
1.
ROSJA
2.
WΜCHY
3.
CZECHY
4.
POLSKA
IXMistrzostwa 安iata Juniorów1999Ubon Ratchatani (Tajlandia)Jan Ry, G.Ry, W.Bro雟kiP.Lipi雟ki, B.Soroka, P.Lach, A.Januszkiewicz, M.B彗iewicz, M.Zaj帷, W.Grzyb, M.Jaszewski, K.Grzesiowski, P.ㄆka, .砰gad這
M.Kocik
1.
ROSJA
2.
FRANCJA
3.
BRAZYLIA
9.
POLSKA

UWAGA: Druk prosty - zawodnicy SMS Rzeszów
kursywa - zawodnicy spoza SMS



Powr鏒 do strony wyj軼iowej   POWR紘   Powr鏒 g鏎a
  ® SMS SPAx 2006