NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - 2009
 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - 2010
 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - 2010
RADOM



Grupa E - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
104.05.2010Śląskie - Pomorskie3:1
(22:25, 25:16, 25:21, 25:23
Warmińsko- mazurskie - Podkarpackie0:3  17:25, 22:25, 16:25
205.05.2010Podkarpackie - Pomorskie3:0
25:19, 25:22, 25:16
Warmińsko- mazurskie - Śląskie 1:3 19:25, 25:17, 16:25, 17:25
306.05.2010Pomorskie - Warmińsko-mazurskie3:2 25:10, 25:23, 26:28, 33:35, 15:12
Śląskie - Podkarpackie1:3 18:25, 25:20, 23:25, 21:25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Podkarpackie69:1
2Śląskie3 7:5
3Pomorskie34:8
4Warmińsko- mazurskie33:9 


Grupa F - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
104.05.2010Mazowieckie - Zachodniopomorskie 3:1
25:19, 21:25, 27:25, 25:16
Łódzkie - Kujawsko-pomorskie 1:3  25:17, 18:25, 20:25, 27:29
205.05.2010Kujawsko-pomorskie - Zachodniopomorskie3:1
23:25, 25:17, 25:14, 32:30
Mazowieckie - Łódzkie3:025:20, 25:23, 25:18
306.05.2010
Zachodniopomorskie - Łódzkie
3:127:25, 23:25, 25:18, 25:14
Kujawsko-pomorskie - Mazowieckie1:3 22:25, 27:25, 15:25, 32:34

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Mazowieckie 3 9:2 
2 Kujawsko-pomorskie 35 7:5
3Zachodniopomorskie  3 45:7 
4 Łódzkie  3 32:9 


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
07.05.2010Pomorskie - Łódzkie  2:3 25:17, 22:25, 21:25, 25:18, 13:15
Warmińsko-mazurskie - Zachodniopomorskie3:1
26:24, 26:24, 19:25, 25:19

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataMeczWynik
07.05.2009Podkarpackie - Kujawsko-pomorskie 2:325:21, 21:25, 25:16, 22:25, 9:15
Śląskie - Mazowieckie0:3  15:25, 21:25, 23:25

O miejsca 7-8

DataMeczWynik
08.05.2010Pomorskie  - Zachodniopomorskie 0:325:23, 25:22, 33:31

O miejsca 5-6

DataMeczWynik
08.05.2010Warmińsko-mazurskie - Łódzkie3:0 25:17, 25:18, 25:22

O miejsca 3-4

DataMeczWynik
08.05.2010Podkarpackie - Śląskie 3:0
25:19, 25:23, 25:20

FINAŁ

DataMeczWynik
08.05.2010Mazowieckie - Kujawsko-pomorskie3:0 25:18, 25:19, 25:17

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużynaZawodnicy z SMS
1MazowieckieB.Grzechnik, Ł.Łapszyński,  P.Orczyk, J.Wachnik
2Kujawsko-pomorskieM.Kamiński
3PodkarpackieJ.Kosiek, K.Mucha
4ŚląskieM.Kaczyński, B.Luks
5Warmińsko- mazurskie 
6Łódzkie 
7PomorskieS.Stolc 
8Zachodniopomorskie 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - 2009
SKARŻYSKO KAMIENNA



Grupa E - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
129.04.2009Śląskie - Małopolskie3:1
25:17, 21:25, 25:18, 25:18
Wielkopolskie - Podkarpackie2:3  25:19, 17:25, 25:22, 21:25, 11:15
230.04.2009Małopolskie - Wielkopolskie0:3
19:25, 22:25, 22:25
Śląskie - Podkarpackie 0:3 22:25, 16:25, 18:25
301.05.2009Podkarpackie - Małopolskie3:1 25:21, 25:27, 25:17, 25:20
Wielkopolskie - Śląskie0:3 19:25, 27:29, 17:25

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Podkarpackie69:3
2Śląskie 3 6:5
3Wielkopolskie35:6 
4Małopolskie32:9 


Grupa F - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
129.04.2009Mazowieckie - Pomorskie 3:2
20:25, 25:20, 25:20, 21:25, 15:12
Opolskie - Świętokrzyskie 3:0  36:34, 25:23, 26:24
230.04.2009Pomorskie - Opolskie3:0
25:19, 25:19, 25:17
Świętokrzyskie - Mazowieckie1:314:25, 24:26, 25:19, 18:25
301.05.2009
Świętokrzyskie - Pomorskie
2:325:22, 16:25, 21:25, 25:23, 12:15
Mazowieckie - Opolskie3:0 25:17, 25:16, 25:20

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Mazowieckie 3 9:3 
2 Pomorskie 35 8:5
3Opolskie  3 43:6 
4Świętokrzyskie  3 33:9 


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
02.05.2009Wielkopolskie - Świętokrzyskie 3:0 25:14, 25:21, 25:13
Małopolskie - Opolskie0:3
23:25, 18:25, 21:25

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataMeczWynik
02.05.2009Podkarpackie - Pomorskie 3:125:21, 25:27, 25:17, 25:20
Śląskie - Mazowieckie2:3  14:25, 20:25, 25:16, 25:23, 9:15

O miejsca 7-8

DataMeczWynik
02.05.2009Świętokrzyskie - Małopolskie 3:025:20, 25:19, 25:13

O miejsca 5-6

DataMeczWynik
02.05.2009Opolskie - Wielkopolskie3:1 26:24, 25:22, 16:25, 25:22

O miejsca 3-4

DataMeczWynik
03.05.2009Śląskie - Pomorskie 3:1
15:25, 25:21, 25:20, 27:25

FINAŁ

DataMeczWynik
03.05.2009Podkarpackie - Mazowieckie3:2 20:25, 25:22, 23:25, 25:21, 18:16

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużynaZawodnicy z SMS
1PodkarpackieD.Dryja
2MazowieckieM.Gluz, K.Gonciarz, J.Wachnik
3ŚląskieK.Modzelewski, M.Kaczyński, B.Luks
4PomorskieS.Stolc 
5OpolskieŁ.Łapszyński 
6WielkopolskieM.Bachmatiuk 
7Świętokrzyskie 
8Małopolskie 

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006