NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW 2013 - Proszowice


Grupa A - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
122.05.2013 Czarni Radom - Trefl Gdańsk3:2
25:16, 25:27, 26:28, 25:13, 17:15 
AZS UWM I Olsztyn - Jastrzębski Węgiel1:3
22:25, 23:25, 25:23, 19:25
223.05.2013Trefl Gdańsk  - Jastrzębski Węgiel0:3
21:25, 24:26, 16:25
AZS UWM I Olsztyn - Czarni Radom3:2
16:25, 20:25, 29:27, 25:23, 15:12
324.05.2013AZS UWM I Olsztyn - Trefl Gdańsk3:125:12, 26:24, 19:25, 25:19 
Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom3:0
25:15, 25:22, 25:17

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe pkt.
1Jastrzębski Węgiel 6
9:1
249:204
2AZS UWM I Olsztyn 3
5
7:6 289:290
3 Czarni Radom 3
4
5:8
284:279
4 Trefl Gdańsk3
3
3:9
240:289


Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
122.05.2013 AKS V LO I Rzeszów - Chemik I Bydgoszcz3:2
23:25, 16:25, 25:20, 25:19, 17:15
Metro Warszawa -  Wifama Łódź3:1
25:19, 21:25, 25:23, 25:19
223.05.2013Chemik I Bydgoszcz - Wifama Łódź 3:1
25:19, 22:25, 25:18, 25:22
AKS V LO I Rzeszów - Metro Warszawa3:2
25:19, 20:25, 21:25, 25:12, 15:11 
324.05.2013 Metro Warszawa - Chemik I Bydgoszcz3:0
25:23, 29:27, 25:17
 Wifama Łódź - AKS V LO I Rzeszów0:3 18:25, 15:25, 12:25

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe pkt.
1AKS V LO I Rzeszów 3
6
9:4
287:241
2 Metro Warszawa3
5
8:4
267:259
3Chemik I Bydgoszcz 3
4
5:7
268:269
4Wifama Łódź 3
3
2:9
215:268


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
25.05.2013
 Czarni Radom - Wifama Łódź 3:0
25:18, 25:20, 25:15
Chemik I Bydgoszcz - Trefl Gdańsk3:0
25:18, 25:19, 25:10

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataMeczWynik
25.05.2013Jastrzębski Węgiel - Metro Warszawa3:0
25:18, 25:20, 25:15
AKS V LO I Rzeszów - AZS UWM I Olsztyn3:2
25:20, 16:25, 22:25, 25:20, 15:13

O miejsca 7-8

DataMeczWynik
26.05.2013Czarni Radom - Trefl Gdańsk0:3
23:25, 21:25, 18:25

O miejsca 5-6

DataMeczWynik
26.05.2013Wifama Łódź - Chemik I Bydgoszcz1:3 15:25, 19:25, 25:15, 19:25

O miejsca 3-4

DataMeczWynik
26.05.2013Metro Warszawa - AZS UWM I Olsztyn3:2
25:22, 24:26, 23:25, 25:18, 15:10

FINAŁ

DataMeczWynik
26.05.2013Jastrzębski Węgiel - AKS V LO I Rzeszów2:3 22:25, 25:18, 23:25, 25:12, 11:15

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużynaZawodnicy z SMS Spała
1AKS V LO I Rzeszów 
2Jastrzębski Węgiel S.A.
3KS Metro Warszawa 
4AZS UWM I OlsztynKrzysztof Gulak
5BKS Chemik I Bydgoszcz
6KS Wifama ŁódźPasiński Artur
7Trefl Gdańsk S.A. 
8RCS Czarni Radom


NAGRODY INDYWIDUALNE

  • MVP zawodów: - Mateusz Jóźwik (AKS V LO Resovia Rzeszów)
  • Najlepszy przyjmujący: - Bartłomiej Lipiński (KS Metro Warszawa)
  • Najlepszy atakujący: - Michał Szmajduch (Jastrzębski Węgiel)
  • Najlepszy rozgrywający: - Marcin Komenda (AKS V LO Resovia Rzeszów)
  • Najlepszy zagrywający: - Bartosz Kwolek (Jastrzębski Węgiel)
  • Najlepszy punktujący: - Krzysztof Gulak (AZS UWM Olsztyn)
  • Najlepszy blokujący: - Marcin Kania (AKS V LO Resovia Rzeszów)
  • Najlepszy libero - Paweł Stysiał (Chemik Bydgoszcz)

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006