NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW 2010 - BYDGOSZCZ


Grupa A - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
102.06.2010AZS UWM Olsztyn -Skra Bełchatów 1:3
 18:25, 23:25, 25:19, 19:25
Chemik Bydgoszcz -  Maraton Świnoujście3:2 25:21, 18:25, 20:25, 25:20, 15:13
203.06.2010Skra Bełchatów - Maraton Świnoujście3:1
 25:21, 18:25, 20:25, 25:20, 15:13 
AZS UWM Olsztyn - Chemik Bydgoszcz2:3 20:25, 25:19, 25:22, 23:25, 6:15 
304.06.2010Chemik Bydgoszcz - Skra Bełchatów  1:319:25, 20:25, 25:20, 15:25 
Maraton Świnoujście - AZS UWM Olsztyn3:2
 17:25, 26:24, 26:24, 18:25, 15:13

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 EKS Skra Bełchatów 6
9:3
2 BKS Chemik Bydgoszcz3
5
 7:7
3 MMKS Maraton Świnoujście34
6:8
4AZS UWM Olsztyn3
3
5:9


Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
102.06.2010 Czarni Radom - Delic-Pol Częstochowa 2:3
 25:18, 22:25, 22:25, 25:20, 12:15
Metro Warszawa -  Resovia Rzeszów1:3
19:25, 19:25, 25:22, 24:26 
203.06.2010Delic-Pol Częstochowa - Resovia Rzeszów2:3
25:23, 25:22, 22:25, 25:27, 9:15 
Czarni Radom - Metro Warszawa3:0
25:20, 25:11, 26:24  
304.06.2010 Metro Warszawa - Delic-Pol Częstochowa0:3 23:25, 19:25, 22:25
 Resovia Rzeszów - Czarni Radom3:0  25:19, 25:22, 25:17

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1AKS Resovia Rzeszów 3
6
9:3 
2 Delic-Pol Norwid Częstochowa 3
5
8:5
3RCS Czarni Radom  34
5:6
4 KS Metro Warszawa  3
3
1:9


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
05.06.2010
Maraton Świnoujście - Metro Warszawa 0:3  17:25, 24:26, 19:25
Czarni Radom -  AZS UWM Olsztyn3:2
12:25, 22:25, 25:14, 25:21, 15:10

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataMeczWynik
05.06.2010Skra Bełchatów - Delic-Pol Częstochowa 0:3 20:25, 19:25, 19:25
Chemik Bydgoszcz -  Resovia Rzeszów 1:3 11:25, 20:25, 26:24, 24:26

O miejsca 7-8

DataMeczWynik
06.06.2010 Maraton Świnoujście - AZS UWM Olsztyn 2:3 25:17, 22:25, 21:25, 25:23, 10:15

O miejsca 5-6

DataMeczWynik
06.06.2010Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn3:1 17:25, 25:23, 25:22, 25:22

O miejsca 3-4

DataMeczWynik
06.06.2010 Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz0:3
20:25, 25:27, 23:25

FINAŁ

DataMeczWynik
06.06.2010Resovia Rzeszów - Delic Pol Częstochowa3:2  17:25, 23:25, 25:23, 26:24, 15:12

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużynaZawodnicy z SMS
1AKS Resovia RzeszówKosiek Jakub
2 Delic-Pol Norwid CzęstochowaKaczyński Michał
3BKS Chemik BydgoszczKamiśki Marek
4EKS Skra BełchatówB.Grzechnik , Ł.Łapszyński, P.Orczyk, J.Wachnik
5 RCS Czarni Radom 
6KS Metro Warszawa 
7AZS UWM Olsztyn 
8 MMKS Maraton Świnoujście 

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006