NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW  2014 - BYDGOSZCZ


Grupa A - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
102.04.2014AKS Rzeszów -  AZS UWM Olsztyn3:0  25:17, 25:13, 25:22
Volley Rybnik  - Jastrzębski Węgiel II3:0 25:22, 25:18, 25:20 
203.04.2014 AZS UWM Olsztyn - Jastrzębski Węgiel II0:3 21:25, 16:25, 16:25 
AKS Rzeszów - Volley Rybnik3:1 22:25, 25:13, 25:14, 25:21 
304.04.2014Volley Rybnik -  AZS UWM Olsztyn3:0  25:9, 25:9, 25:11
Jastrzębski Węgiel II - AKS Rzeszów0:3 30:32, 12:25, 21:25 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1AKS Rzeszów  369:1 
2Volley Rybnik357:3
3Jastrzębski Węgiel II343:6 
4AZS UWM Olsztyn330:9 


Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
102.04.2014Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz0:313:25, 14:25, 23:25
Skra Bełchatów -  UKS Tempo-25 Olsztyn 2:323:25, 25:27, 25:16, 25:17, 12:15 
203.04.2014Chemik Bydgoszcz -  UKS Tempo-25 Olsztyn3:0 25:18, 25:20, 25:23 
Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów1:3  18:25, 22:25, 25:16, 19:25
304.04.2014Skra Bełchatów -  Chemik Bydgoszcz3:1 25:19, 22:25, 25:13, 25:19 
UKS Tempo-25 Olsztyn - Trefl Gdańsk0:3 17:25, 26:28, 25:27 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Chemik Bydgoszcz 3 57:3 
2 Skra Bełchatów 3 8:5 
3Trefl Gdańsk 344:6
4UKS Tempo-25 Olsztyn 343:8


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
05.04.2014Jastrzębski Węgiel II -  UKS Tempo-25 Olsztyn 3:026:24, 25:19, 25:20 
AZS UWM Olsztyn -  Trefl Gdańsk2:3 19:25, 25:21, 25:21, 20:25, 10:15 

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataMeczWynik
05.04.2014AKS Rzeszów  -  Skra Bełchatów3:1 25:23, 23:25, 25:17, 25:17 
Volley Rybnik -  Chemik Bydgoszcz3:2 25:21, 27:25, 23:25, 23:25, 15:8 

O miejsca 7-8

DataMeczWynik
06.04.2014Tempo-25 Olsztyn - AZS UWM Olsztyn 3:1 25:13, 22:25, 27:25, 25:17 

O miejsca 5-6

DataMeczWynik
06.04.2014AT Jastrzębski Węgiel II - Trefl Gdańsk 2:3 26:24, 22:25, 25:17, 22:25, 11:15 

O miejsca 3-4

DataMeczWynik
06.04.2014Skra Bełchatów -  Chemik Bydgoszcz3:0 25:19, 26:24, 25:19 

FINAŁ

DataMeczWynik
06.04.2014AKS Rzeszów -  Volley Rybnik3:0 (25:18, 25:21, 25:14 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużynaZawodnicy z SMS
1 AKS RzeszówAleksander Śliwka, Marcin Komenda 
2Volley Rybnik  Rafał Szymura,  Jan Siemiątkowski 
3Skra Bełchatów Piotr Badura, Krzysztof Bieńkowski, Jan Fornal; Tomasz Fornal 
4Chemik Bydgoszcz  Kamil Droszyński
5Trefl Gdańsk  
6AT Jastrzębski Węgiel II Radosław Gil, Patrk Niemiec, Kacper Stelmach 
7Tempo-25 Olsztyn Jakub Zabłocki 
8AZS UWM Olsztyn Krzysztof Gulak,  Jakub Kochanowski


NAGRODY INDYWIDUALNE

  • MVP zawodów              -  Dominik Depowski (AKS Rzeszów)
  • Najlepszy przyjmujący    -  Rafał Szymura (Volley Rybnik/SMS)
  • Najlepszy atakujący        -  Łukasz Pietrzak  (Skra Bełczatów)
  • Najlepiej broniący           -  Mateusz Masłowski (AKS Rzeszów)
  • Najlepszy rozgrywający:  - Marcin Komenda (AKS Rzeszów/SMS) 
  • Najlepiej blokujący:        -  Mateusz Siwicki ((BKS Chemik Bydgoszcz)
  • Najlepszy zagrywający    -  Tomasz  Fornal  (Skra Bełchatów/SMS)
     

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006