NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW  2013 - LEZAJSK


Grupa A - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
120.03.2013Jastrzębski Węgiel II - Skra Bełchatów1:3
21:25, 25:19, 23:25, 21:25
Metro Warszawa  - AZS UWM Olsztyn3:0
25:23, 25:20, 25:19
221.03.2013Skra Bełchatów - AZS UWM Olsztyn3:1
25:20, 25:17, 16:25, 25:23 
Jastrzębski Węgiel II - Metro Warszawa1:3
13:25, 20:25, 25:21, 18:25
322.03.2013Metro Warszawa - Skra Bełchatów3:1
25:20, 25:17, 16:25, 25:23
AZS UWM Olsztyn - Delic - Jastrzębski Węgiel II2:3
25:16, 21:25, 25:20, 22:25, 13:15 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Metro Warszawa 3
6
9:2
2Skra Bełchatów3
5
7:5
3Jastrzębski Węgiel II3
4
5:8
4AZS UWM Olsztyn3
3
3:9


Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
120.03.2013Norwid Częstochowa - Resovia Rzeszów1:325:21, 17:25, 22:25, 16:25
Volley Rybnik -  UKS Tempo-25 Olsztyn2:325:23, 25:18, 19:25, 14:25, 10:15
221.03.2013Resovia Rzeszów -  UKS Tempo-25 Olsztyn3:118:25, 25:14, 25:17, 25:10
Norwid Częstochowa - Volley Rybnik3:027:25, 25:15, 25:12
322.03.2013Volley Rybnik -  Resovia Rzeszów2:325:21, 19:25, 25:23, 20:25, 11:15
UKS Tempo-25 Olsztyn - Norwid Częstochowa0:314:25, 15:25, 17:25

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1AKS Resovia Rzeszów 3 69:4
2 Exact System Norwid Częstochowa 35 7:3
3UKS Tempo-25 Olsztyn 344:8
4TS Volley Rybnik 334:9


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
23.03.2013Jastrzębski Węgiel II - Volley Rybnik 3:120:25, 25:19, 25:16, 25:20
Tempo-25 Olsztyn - AZS UWM Olsztyn3:225:9, 25:20, 20:25, 20:25, 15:1

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataMeczWynik
23.03.2013Metro Warszawa - Norwid Częstochowa1:323:25, 18:25, 25:18, 13:25
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów3:025:17, 25:20, 25:22

O miejsca 7-8

DataMeczWynik
24.03.2013Volley Rybnik - AZS UWM Olsztyn1:321:25, 28:26, 21:25, 21:25

O miejsca 5-6

DataMeczWynik
24.03.2013Jastrzębski Węgiel II - Tempo-25 Olsztyn1:325:13, 18:25, 23:25, 17:25

O miejsca 3-4

DataMeczWynik
24.03.2013Metro Warszawa - Skra Bełchatów3:216:25, 25:22, 25:16, 16:25, 15:13

FINAŁ

DataMeczWynik
24.03.2013Exact System Norwid Częstochowa - AKS Resovia Rzeszów3:125:20; 25:23; 19:25; 25:17

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużynaZawodnicy z SMS
1Exact System Norwid CzęstochowaBednorz Bartosz; Bieniek Mateusz; Kowalski Adam;
Smolarczyk Adam; Wacek Mariusz;
Wolański Nikodem
2AKS Resovia RzeszówGajdek Bartłomiej; Śliwka Aleksander
3Metro Warszawa 
4Skra BełchatówBadura Piotr; Bieńkowski Krzysztof; Fornal Jan
5Tempo-25 Olsztyn 
6Jastrzębski Węgiel II 
7AZS UWM OlsztynGulak Krzysztof
8Volley RybnikSzymura Rafał


NAGRODY INDYWIDUALNE

  • MVP zawodów - Bartosz Bednorz (Norwid Częstochowa/SMS)
  • Najlepszy przyjmujący - Mateusz Twaróg (AKS Rzeszów)
  • Najlepszy atakujący - Bartosz Bednorz (Norwid Częstochowa/SMS)
  • Najlepiej punktujący - Jan Fornal (Skra Bełchatów/SMS)
  • Najlepszy rozgrywający: - Maciej Stępień (Metro)
  • Najlepiej blokujący: - Mateusz Bieniek (Norwid Częstochowa/SMS)
  • Najlepszy zagrywający - Paweł Halaba (Metro)
  • Najlepszy libero: - Adam Kowalski (Norwid Częstochowa/SMS)

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006