NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW  2012 - RADOM


Grupa A - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
125.04.2012 Delic-Pol Norwid Częstochowa - EKS Skra I Bełchatów3:2
20:25, 19:25, 27:25, 25:16, 25:23
UKS SMS NAFTA Piła I  - RCS Czarni Radom1:3
25:18, 18:25, 15:25, 20:25
226.04.2012EKS Skra I Bełchatów - RCS Czarni Radom2:3
23:25, 27:25, 19:25, 25:21, 18:20 
Delic-Pol Norwid Częstochowa - UKS SMS NAFTA Piła I3:0
25:23, 25:17, 25:18 
327.04.2012UKS SMS NAFTA Piła I - EKS Skra I Bełchatów0:3
19:25, 25:27, 18:25 
RCS Czarni Radom - Delic - Pol Norwid Częstochowa1:3
33:35, 23:25, 25:18, 21:25 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Delic-Pol Norwid Częstochowa36
9:3
2 RCS Czarni Radom3
5
7:6
3EKS SKRA I Bełchatów34
7:6
4UKS SMS NAFTA Piła I3
3
1:9


Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp DataMeczWynik
125.04.2012AKS Resovia I Rzeszów - BKS "Chemink" Bydgoszcz3:0 
25:22, 25:15, 27:25
Trefl SZ Piłka Siatkowa Gdańsk -  KS Gwardia Wrocław3:2
25:11, 25:11, 20:25, 27:29, 18:16
226.04.2012 BKS "Chemink" Bydgoszcz -  KS Gwardia Wrocław2:3
25:20, 25:16, 20:25, 21:25, 15:17
AKS Resovia I Rzeszów - Trefl SZ Piłka Siatkowa Gdańsk3:1 23:25, 25:20, 25:16, 25:22
327.04.2012Trefl SZ Piłka Siatkowa Gdańsk -  BKS "Chemink" Bydgoszcz3:2
27:25, 25:21, 19:25, 23:25, 15:12
KS Gwardia Wrocław - AKS Resovia I Rzeszów3:1 11:25, 25:16, 25:18, 25:20

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1AKS Resovia I Rzeszów 3
5
7:4
2 KS GWARDIA Wrocław 3
5
8:6
3Trefl SA Piłka Siatkowa Gdańsk 3
5
7:7
4BKS „Chemik” Bydgoszcz 3
3
4:9


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
28.04.2012EKS SKRA I Bełchatów - BKS „Chemik” Bydgoszcz
1:3
27:29, 25:20, 18:25, 23:2
Trefl SA Piłka Siatkowa Gdańsk - UKS SMS NAFTA Piła I0:3
24:26, 18:25, 23:25

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataMeczWynik
28.04.2012 Delic-Pol Norwid CzęstochowaKS GWARDIA Wrocław3:1
25:20, 27:25, 27:29, 36:34
AKS Resovia I Rzeszów - RCS Czarni Radom
0:3
19:25, 22:25, 24:26

O miejsca 7-8

DataMeczWynik
29.04.2012EKS SKRA I BełchatówTrefl SA Piłka Siatkowa Gdańsk3:1
25:14, 25:22, 26:28, 25:22

O miejsca 5-6

DataMeczWynik
29.04.2012BKS „Chemik” Bydgoszcz UKS SMS NAFTA Piła I2:3 25:22, 25:21, 10:25, 22:25, 16:18

O miejsca 3-4

DataMeczWynik
29.04.2012KS GWARDIA Wrocław - AKS Resovia I Rzeszów
0:3
24:26, 22:25, 19:25

FINAŁ

DataMeczWynik
29.04.2012Delic-Pol Norwid Częstochowa - RCS Czarni Radom3:0 25:20, 25:15, 29:27

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużynaZawodnicy z SMS
1Delic–Pol Norwid CzęstochowaN.Wolański,  M.Bieniek, A.Smolarczyk, A.Kowalski
2Czarni RadomB.Grzechnik, Ł.Łapszyński,  P.Orczyk,  Ł.Zugaj
3AKS I RzeszówJ.Woś,  B.Gajdek, A.Śliwka
4Gwardia WrocławM.Superlak, M.Muzaj
5UKS SMS NAFTA Piła I 
6Chemik Bydgoszcz
M.Kamiński, J.Nowakowski, B.Filipiak
7Skra Bełchatów
 
8Trefl Gdańsk
S.Stolc 


NAGRODY INDYWIDUALNE

  • MVP zawodów: - Jakub Wachnik (RCS Czarni Radom)
  • Najlepszy przyjmujący: - Kamil Maruszczyk (Delic-Pol Norwid Częstochowa)
  • Najlepszy atakujący: - Maciej Muzaj (SMS/Gwardia Wrocław)
  • Najlepszy rozgrywający: - Marcin Janusz (EKS Skra Bełchatów)
  • Najlepiej blokujący: - Bartłomiej Królicki (Delic-Pol Norwid Częstochowa)
  • Najlepszy libero: - Jakub Woś (SMS/AKS Resovia I Rzeszów)

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006