NIEPUBLICZNE LICEUM OG粌NOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI



MISTRZOSTWA EUROPY KADET紟 2009 - Rotterdam (Holandia)





TURNIEJ KWALIFIKACYJNY MISTRZOSTW EUROPY KADETÓW - REWAL (06.01 - 10.01.2009)

TRENERZY
  • I trener - Grzegorz Ry
  • II trener - Maciej Zende
  • Trener odnowy - Wiktor Bro雟ki
Sk豉d Kadry:

LpNazwisko i imiPozycjaKlub
1Kowalski Tomaszrozgryw.KS Gwardia Wroc豉w/SMS
2Gonciarz Kacperrozgryw.RCS Czarni Radom/SMS
3Buchowski Adrianprzyjmuj帷yUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
4Ferens Wojciechprzyjmuj帷y

RCS Czarni Radom/SMS

5Peszko Jakubprzyjmuj帷yResovia Rzeszów
6Golec Pawe
przyjmuj帷yUKS Dobry Wynik Kraków/SMS
7Roma Szymonatakuj帷yMKS CUPRUM Lubin/SMS
8Hebda Mi這szatakuj帷ySkra Be販hatów/SMS
9Bachmatiuk Marcin鈔odkowyJoker Pi豉/SMS
10Dryja Dawid鈔odkowyUKS MOSiR Jas這/SMS
11Kalembka Tomasz鈔odkowyMMKS D帳rowa Górnicza/SMS
12Kaczmarek BartoszliberoKS Gwardia Wroc豉w/SMS

Terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
106.01.200915.30Bia這ru - Dania3:1 (26:24, 21:25, 29:27, 25:17)
218.00Ukraina - Estonia 3:0 (25:21, 25:21, 25:15)
307.01.200915.30Bia這ru - Ukraina 3:2 (21:25, 25:23, 22:25, 25:22, 15:12)
418.00POLSKA - Dania3:0 (25:13, 25:20, 25:12)
508.04.20081530Ukraina - Dania3:0 (25:17, 25:23, 25:20)
618.00POLSKA - Estonia3-0 (25:14, 25:15, 26:24)
709.04.200815.30Dania - Estonia1:3 (19:25, 22:25, 25:17, 20:25)
818.00POLSKA - Bia這ru3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
910.03.200815.30Estonia-Bia這ru 0:3 (19:25, 14:25, 23:25)
1018.00POLSKA - Ukraina3:1 (29:27, 25:14, 20:25, 25:15)

TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
Ma貫 punkty
1Polska48
12:1
325:229
2Bia這ru47
9:6
336:331
3Ukraina4
6
9:6
336:324
4Estonia4
5
3:10
258:312
5Dania4
4
2:12
284:343

ZDOBYCZE PUNKTOWE

LpNazwisko i imiPozycjaMeczeDENESTBLRUKRRaz.
1Kowalski Tomaszrozgryw.4433414
2Gonciarz Kacperrozgryw.2-0-11
3Buchowski Adrianprzyjmuj帷y4112111337
4Ferens Wojciechprzyjmuj帷y

1

2--03
5Peszko Jakubprzyjmuj帷y3
00-00
6Golec Pawe
przyjmuj帷y46651128
7Roma Szymonatakuj帷y2-2-57
8Hebda Mi這szatakuj帷y41916162071
9Bachmatiuk Marcin鈔odkowy1---00
10Dryja Dawid鈔odkowy4496827
11Kalembka Tomasz鈔odkowy49199937
12Kaczmarek Bartoszlibero4     

Nagrody indywidualne:
  • MVP : Mi這sz Hebda (Polska)
  • Najlepszy przyjmuj帷y: Martti Keel (Estonia)
  • Najlepszy atakuj帷y: Alaksandr Kortas (Bia這ru)
  • Najlepszy serwuj帷y: Dmytro Shavrak (Ukraina)
  • Najlepszy rozgrywaj帷y: Tomasz Kowalski (Polska)
  • Najlepszy libero: Bartosz Kaczmarek (Polska)
毒ód這: siatka.org/CEV   
Mistrzoste Europy Kadetów 2009

Mistrzostwa Europy Kadetów 2009

KADRA POLSKI KADETÓW na Mistrzostw Europy 2009 - Rotterdam (Holandia)

TRENERZY
  • I trener - Grzegorz Ry
  • II trener - Maciej Zende
  • Trener odnowy - Wiktor Bro雟ki
  • Kierownik Reprezentacji - Boles豉w 真kowski
Sk豉d Kadry:

LpNazwisko i imiPozycjaKlub
1Kowalski Tomaszrozgryw.KS Gwardia Wroc豉w/SMS
2Szczurek Patrykrozgryw.AZS PGSZ Nysa/SMS
3Mika Mateuszprzyjmuj帷yHejna K皻y/SMS
4Buchowski Adrianprzyjmuj帷yUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
5Ferens Wojciechprzyjmuj帷yRCS Radom/SMS
6Golec Pawe
przyjmuj帷yUKS Dobry Wynik Kraków/SMS
7Hebda Mi這szatakuj帷ySkra Be販hatów/SMS
8Piotrowski Mateuszatakuj帷yUKS Jantar Pruszcz Gda雟k/SMS
9Hain Piotr鈔odkowyDelic Pol. Cz-a/SMS
10Kalembka Tomasz鈔odkowyMMKS D帳rowa Górnicza/SMS
11Dryja Dawid鈔odkowyUKS MOSiR Jas這/SMS
12Kaczmarek BartoszliberoKS Gwardia Wroc豉w/SMS



WYNIKI

Punktacja:
  • za zwyci瘰two- 2 pkt
  • za pora磬- 1 pkt

Grupa A  - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
104.04.200913.00Bia這ru - Hiszpania0:3 (17:25; 15:25; 16:25)
205.04.200913.00Francja - Bia這ru3:1(23:25, 25:17, 25:21, 25:7)  
306.04.200913.00Hiszpania - Francja1:3 (25:17, 18:25, 27:29, 23:25)

TABELA 
Miejsce
Dru篡na
Mecze
Punkty
Sety
Ma貫 punkty
1Francja2-0 4
6:2
194:163
2Hiszpania1-1
3
4:3
168:144
3Bia這ru0-2
2
1:6
118:173



Grupa B  - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
104.04.200715.00Polska - Austria3:2 (23:25, 24:26, 25:18, 25:12, 9:15)
205.04.200715.00Holandia - Polska1:3 (15:25, 30:28, 21:25, 15:25)
306.04.200718.00Austria - Holandia1:3 (20:25, 25:16, 25:27, 22:25)

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
Ma貫 punkty
1Polska2-0
4
6:3
209:177
2Holandia1-1
3
4:4
174:195
3Austria0-2
2
3:6
188:199



Grupa C  - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
104.04.200918.00Bu貪aria - W這chy3:1 (25:23, 14:25, 25:16, 25:16)
205.04.200918.00Belgia - Bu貪aria3:1 (25:18; 25:19; 19:25; 25:22
306.04.200915.00Belgia - W這chy3:0 (25:19, 27:25, 25:23)

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
Ma貫 punkty
1Belgia2-0 6:1
171:151
2Bu貪aria1-13
4:4
173:174
3W這chy 0-2 2 1:6147:166



Grupa D  - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
104.04.200920.00Serbia - W璕ry3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:19)
205.04.200920.00Rosja - Serbia3:1 (25:22, 15:25, 25:22, 25:15)
306.04.200920.00W璕ry - Rosja0:3  (23:25, 16:25, 17:25)

TABELA 
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
Ma貫 punkty
1Serbia2-0
6:1
165:140
2Rosja1-1
3
 4:4180:176
3W璕ry0-2
2
1:6
142:171



鑿ier熠ina造 (o miejsca 1-8)

DataGodzMeczWynik
07.04.200918.00Francja - Holandia3:0  (25:20, 25:14, 25:17)
18.00BelgiaSerbia2:3 (25:19, 19:25, 23:25, 29:27, 12:15)
18.00Polska - Hiszpania3:0 (25:23, 25:22, 25:20)
20.00Rosja - Bu貪aria3:1 (26:24, 20:25, 25:20, 25:16) 

O miejsca 9-12

DataGodzMeczWynik
07.04.200913.00Bia這ru - Austria1:3 (16:25, 25:23, 20:25, 22:25)
13.00W璕ry - W這chy0:3 (24:26, 15:25, 21:25) 

O miejsce 11-12

DataGodzMeczWynik
08.04.200913.00Bia這ru - W璕ry
0:3 (24:26, 23:25, 27:29)

O miejsce 9-10

DataGodzMeczWynik
08.04.200913.00 W這chy - Austria3:0 (25:17, 25:21, 25:21)

O miejsca 5-8

DataGodzMeczWynik
08.04.200918.00Bu貪aria - Holandia2:3 (25:20, 25:19, 24:26, 23:25, 13:15)
20.00Belgia - Hiszpania0:3 (21:25, 17:25, 12:25) 

O miejsca 1 - 4 

DataGodzMeczWynik
08.04.200920.00Francja - Rosja3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 25:20)
20.00Serbia - Polska3:1 (25:27, 25:21, 25:17, 25:23) 

O miejsce 7 - 8 

DataGodzMeczWynik
09.04.200913.00Belgia - Bu貪aria
3:0 (25:15, 25:15, 25:23)

O miejsce 5 - 6 

DataGodzMeczWynik
09.04.200915.00Hiszpania - Holandia
3:1 (17:25, 25:22, 25:20, 25:22)

O miejsce 3 - 4 

DataGodzMeczWynik
09.04.200915.00Polska - Rosja
2:3 ( 25:16, 18:25, 25:17, 20:25, 6:15)

FINA

DataGodzMeczWynik
09.04.200920.00Francja - Serbia
3:0 (25:22, 25:21, 25:20)


Klasyfikacja ko鎍owa

1FRANCJA
2Serbia
3Rosja
4POLSKA
5Hiszpania
6Holandia
7BELGIA
8Bu貪aria
9W這chy
10Austria
11W璕ry
12Bia這ru


Nagrody indywidualne:
  • MVP: Earvin Ngapeth (FRA
  • Najlepszy przyjmuj帷y: Adrian Buchowski (POL)
  • Najlepiej atakuj帷y: Aleksandar Atanasijevic (SRB)
  • Najlepszy libero: Ludovic Duee (FRA)
  • Najlepszy rozgrywaj帷y: Nikola Jovovic (SRB)
  • Najlepiej serwuj帷y: Earvin Ngapeth (FRA)
  • Najlepiej blokuj帷y: Igor Filipov (RUS)
毒ód這: siatka.org/CEV   


Powr鏒 do strony wyj軼iowej   POWR紘   Powr鏒 g鏎a
  ® SMS SPAx 2006