NIEPUBLICZNE LICEUM OG粌NOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE


MISTRZOSTWA EUROPY JUNIOR紟 (lata 1996 - 2004)





1996

MISTRZOSTWA EUROPY - Natanja (Izrael)
TRENERZY: I.Mazur, M.Bernat
ZAWODNICY: R.Wnuk, M.Prus, R.Szczerbaniuk, B.Szcze郾iewski - SMS RZESZ紟
P.Zagumny, .Kruk, D.Murek, P.Papke, P.Gruszka, M.Chada豉, S.安iderski, K.Ignaczak
MEDALI列I MISTRZOSTW    
1.
POLSKA
2.
WΜCHY
3.
ROSJA



1998

MISTRZOSTWA EUROPY - Brno (Czechy)
TRENERZY: J.Such, G.Ry, W.Bro雟ki
ZAWODNICY: T.Koz這wski, B.Soroka, P.Maciejewicz, S.Pieczonka, P.Lipi雟ki, P.Lach, K.Ma貫cki, K.Makaryk, M.Jaszewski, .砰gad這 - SMS RZESZ紟
M.Kocik
MEDALI列I MISTRZOSTW    
1.
ROSJA
2.
WΜCHY
3.
CZECHY
.............................................................
4
POLSKA



2000

MISTRZOSTWA EUROPY - Ragusa(W這chy)
TRENERZY:E.Sroka, W. Kasza, S.Wiekluk
ZAWODNICY:J.Oczko, J.Malczewski, M.B彗iewicz, W.Grzyb, K.Grzesiowski, M.Kud豉cik, A.Go豉, M.Uli雟ki, J.Korpak - SMS
G.Kokoci雟ki, A.Kurian, M.Kosmol

Turniej kwalifikacyjny - WxDYSxWOWO
  1. Polska - Szwajcaria   - 3:0 (25:16; 25:9; 25:17)
  2. Polska - Portugalia    - 3:0 (25:15; 25:18; 25:15)
  3. Polska - Chorwacja   - 3:0 (25:16; 25:16; 25:20)
  4. Polska - Ukraina       - 2:3 (27:29; 25:19; 21:25; 25:18; 13:15)

WYNIKI MISTRZOSTW:

Eliminacje
  1. Polska - Niemcy      - 3:1 (25:21; 20:25; 25:23; 25:15)
  2. Polska - Jugos豉wia - 1:3 (19:25; 23:25; 25:16; 23:25)
  3. Polska - Rosja        - 1:3 (17:25; 25:19; 17:25; 23:25)
  4. Polska - Grecja       - 3:0 (25:18; 25:20; 25:18)
  5. Polska - Czechy      - 1:3 (25:20; 23:25; 36:38; 20:25)
O miejsca 5-8

 Polska - Holandia - 3:0 (25:18; 25:16; 27:25)

O miejsca 5-6

 Polska - Ukraina - 3:1 (25:13; 22:25; 25:20; 25:18)

O miejsca 3-4

 Jugos豉wia - Francja - 0:3 (16:25; 24:26; 23:25)

FINA

WΜCHY - ROSJA - 2:3 (17:25; 25:21; 20:25; 26:24; 12:15)
MEDALI列I MISTRZOSTW    
1.
ROSJA
2.
WΜCHY
3.
FRANCJA
.............................................................
5
POLSKA

2002

MISTRZOSTWA EUROPY - Cetniewo
TRENERZY:G.Ry, W.Madej, W.Bronski
ZAWODNICY: A.Augustyn, B.Neroj, A.Patucha, D.Szulik, M.Ruciak, M.Winiarski, S.Wójcik, M.Kaczmarek - SMS
A.Olejniczak, M.Wika, M.Wlaz造, P.Woicki

Turniej kwalifikacyjny

Polska zwolniona z kwalifikacji (gospodarz turnirju).


WYNIKI MISTRZOSTW:

Eliminacje
  1. Polska - Niemcy   - 2:3 (25:20; 20:25; 25:21; 21:25; 9:15)
  2. Polska - S這wenia - 0:3 (18:25; 21:25; 18:25)
  3. Polska - Bu貪aria  - 3:1 (25:22; 21:25; 25:21; 28:26)
  4. Polska - Ukraina   - 3:0 (25:23; 25:14; 25:17)
  5. Polska - Rosja      - 3:1 (21:25; 25:23; 25:17; 25:20)
Miejsca 5-8

POLSKA - ΜTWA - 3:2 (20:25; 25:23; 23:25; 25:21; 15:6)

Miejsca 5-6

POLSKA - UKRAINA - 3:0 (25:15; 25:23; 25:17)

Miejsca 3-4

ROSJA - NIEMCY - 2:3 (19:25; 25:23; 22:25; 25:20; 13:15)

FINA

FRANCJA - WΜCHY - 1:3 (27:29; 25:20; 16:25; 15:25)
MEDALI列I MISTRZOSTW    
1.
WΜCHY
2.
FRANCJA
3.
NIEMCY
.............................................................
5
POLSKA

2004

MISTRZOSTWA EUROPY - Zagrzeb (Chorwacja)
TRENERZY:A.Kowalski, L.Milewski, W.Bronski
ZAWODNICY:M.Koz這wski, M.Gromadowski, J.Jarosz, B.Gawryszewski, P.Czarnowski, M.Mo盥穎nek, S.P璚herz, M.真k, T.Drzyzga - SMS
P.Skrok, M.Lach, M.Kordysz

Turniej kwalifikacyjny - Cluj Napoca (Rumunia)
  1. Polska - Grecja - 3:0 (25:20; 25:17; 25:15)
  2. Polska - Austria - 3:1 (22:25; 25:16; 25:10; 25:21)
  3. Polska - Serbia i Czarnogóra - 0:3 (23:25; 26:28; 23:25)
  4. Polska - Rumunia - 3:1 (25:15; 25:18; 24:26; 25:21)
  5. Polska - Hiszpania - 3:1 (22:25; 25:14; 25:12; 25:17)

Tabela ko鎍owa kwalifikacji:

Dru篡naMeczePunktySety
Serbia i Czarnogóra4-1912-3
Hiszpania4-1913-5
Polska4-1912-6

Polska zajmuj帷 3 miejsce (bilans setów!!!) - nie zakwalifikowa豉 sie do Mistrzostw Europy w Zagrzebiu oraz Mistrzostw 安iata 2005 w Vizakhapatnam (Indie).


WYNIKI MISTRZOSTW:

Mecz o miejsca 3-4

Niemcy - Serbia i Czarnogóra - 3:1(25:15, 23:25, 25:20, 25:21)

FINA

Rosja - Holandia - 3:1 (25:21, 28:26, 23:25, 26:24)
MEDALI列I MISTRZOSTW    
1.
ROSJA
2.
HOLANDIA
3.
NIEMCY

Powr鏒 do strony wyj軼iowej   POWR紘   Powr鏒 g鏎a
  ® SMS SPAx 2006