NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE

Dyrekcja:

Dyrektor NLO SMS PZPS-LEON BARTMAN

Zast瘼ca Dyrektora ds. Edukacji NLO SMS PZPS
-ANDRZEJ ΧSO 

Asystent dyrektora
-ANNA HERTEL 

Kadra trenerska:

Jacek Nawrocki-trener siatkówki
Maciej Zende-trener siatkówki
Sebastian Pawlik-trener siatkówki
Jakub ζmajkowski-fizjoterapeuta - trener odnowy biologicznej
Tomasz Morga-statystyk, trener siatkówki
Micha Adamczeski-trener przygotowania si這wego 
Andrzej Olczyk-lekarz ortopeda 

Aktualna kadra nauczycielska:

  • mgr Maria Banaszkiewicz - J瞛yk polski - kl. II; Komunikacja j瞛ykowa - kl II.
  • mgr Monika Socha - J瞛yk polski - kl. III; komunikacja j瞛ykowa - kl.II: wos - kl. I.
  • wychowawstwo - kl. I.
  • mgr Karolina Zi皻ara - J瞛yk polski - kl. III.
  • mgr Monika Kozar - J瞛yk angielski - kl. I.
  • mgr Dominik Wa軼ikowski - J瞛yk angielski - kl. II.
  • mgr Paulina Binkiewicz (Gruszka) - J瞛yk angielski - kl. I.
  • mgr Izabela Goli雟ka - matematyka - kl. III; wychowawstwo - kl. III.
  • mgr Monika Morga - J瞛yk w這ski - kl. I, II i III; Edukacja dla bezpiecze雟twa - kl. I.
  • mgr Joanna Koby貫cka - Biologia - kl. I i III.
  • mgr Aleksandra ㄊso - Historia kl. I; Historia i Spo貫cze雟two kl. II i III.
  • mgr S豉womir Szyma雟ki - geografia - kl. I; podstawy przedsi瑿iorczoci - klI
  • mgr Krzysztof Wieczorek - Geografia - kl. II i III.
  • mgr Andrzej ㄊso - informatyka - kl. I.
  • mgr Agata Tkaczyk - Matematyka - kl. I i II; wychowawstwo - kl. II.
  • mgr Justyna Rytych - Chemia kl. I; Fizyka - kl. I.
  • mgr Agnieszka Polus - Religia - kl. I, II i III.
  • mgr Jacek Nawrocki - Wychowanie fizyczne kl. III.
  • mgr Maciej Zende - Wychowanie fizyczne kl. II.
  • mgr  Sebastian Pawlik - Wychowanie fizyczne kl. I.
  • mgr Agnieszka Pietruszczak - Psycholog szkolny.

Wychowawcy internatu:
  • Ewa Czajka
  • Jacek Nawrocki
  • Maciej Zende
  • Sebastian Pawlik
  • Tomasz Morga
  • Monika Socha



Trenerzy i nauczyciele wf pracuj帷y w SMS Spa豉
Lp Imi i nazwisko  Funkcja Zatrudnienie
od do
 1 Jan Ry  trener pi趾i siatkowej
 01.09.1999 31.08.2000
2 Edward Sroka  trener pi趾i siatkowej 01.09.1999 31.08.2001
3Sirgiej Wiekluk trener odnowy biologicznej 01.09.1999 31.08.2000
 4Wojciech Kasza trener pi趾i siatkowej 01.09.199931.08.2001
 5Grzegorz Ry trener pi趾i siatkowej 01.09.199931.08.2002
01.09.2008 31.10.2010 
6Wiktor Bro雟ki trener akrobatyki01.09.199931.08.2012
 7 Roman Rodakowski trener karate 01.09.200130.06.2002
 8Ryszard Garnys  trener pi趾i siatkowej 01.09.200131.08.2003
 9Marek Grabolus trener LA01.09.2002 30.06.2004
10Leszek Milewski trener pi趾i siatkowej 01.09.2003 31.08.2005 
11Dariusz Daszkiewicztrener pi趾i siatkowej 01.09.200331.08.2007
12 Zdzis豉w Gogol  trener pi趾i siatkowej 01.09.2004 30.05.2008
13 Karol Janaszewski trener pi趾i siatkowej 01.09.2004 31.08.2009
 14 Maciej Zende  trener pi趾i siatkowej 01.09.2004nadal
 15Marcin Sobolewski nauczyciel WF 01.09.2006 30.06.2009
 16Sebastian Pawlik  trener pi趾i siatkowej 01.04.2009 nadal
 17Tomasz Wasilkowski trener pi趾i siatkowej 01.09.2008 31.03.2009
 18 ㄆkasz Hertel fizjoterapeuta - trener odnowy biologicznej 01.09.2009nadal
 19Andrzej Krowiak trener pi趾i siatkowej 01.09.2009 31.08.2011
 20Wies豉w Czaja trener pi趾i siatkowej 01.03.2012 31.08.2013
 21 Bart這miej Kruszewski  trener przygotowania fizycznego 29.03.2012 nadal
 22 Pawe Adamus masa篡sta 18.10.2012 31.12.2012
 23Tomasz Morga
 instruktor pi趾i siatkowej - statystyk 01.09.2012 nadal
 24 Jacek Nawrocki  trener pi趾i siatkowej 01.08.2013nadal

   




Nauczyciele i wychowawcy internatu pracuj帷y w SMS Spa豉
Lp Imi i nazwisko Nauczany przedmiot Zatrudnienie
od do
 1


Marek Hertel
dyrektor szko造 01.09.1999 30.09.2011
2 Tadeusz Zapart informatyka 01.09.1999  nadal
kierownik internatu  01.09.2008  30.06.2011
dyrektor szko造  01.09.2011  31.08.2012
z-ca dyrektora szko造  01.09.2012  nadal
3Teresa Zapartfizyka 01.09.1999 30.06.2004
 01.09.2005 30.06.2011
 4Jolanta Ambrozik biologia 01.09.1999 30.06.2008 
 5Maria Banaszkiewicz j.polski 01.09.1999 nadal
 6 Janina Glinka matematyka 01.09.1999 30.06.2008
 7  Iwona Kami雟ka  muzyka 01.09.1999 30.06.2000
 wiedza o kulturze 01.09.2004 30.07.2007
 8 Józefa Kotewicz j. rosyjski, wiedza o kulturze 01.09.1999 30.06.2006
 9 ks. Dariusz υsiak religia 01.09.1999 30.06.2012
 10 Wojciech Ma豉gocki historia, wos 01.09.1999 30.06.2011
11 Miros豉wa Marcinkowska j. polski 01.09.1999 30.06.2006 
12 Ewa M璚ina geografia 01.09.1999 30.06.2006
13 Ma貪orzata Padar  j. polski  01.09.1999 30.06.2001
 01.09.2002 30.06.2006
14 Anna Spryszy雟kaj. angielski 01.09.1999 30.06.2006
 15 Janusz Szpakowski po 01.09.1999 30.06.2002
 01.09.2005 30.06.2006
 16 Jacek Szyma雟ki j. angielski 01.09.1999 30.06.2008
 17 Bo瞠na Zielonka chemia, fizyka 01.09.1999 30.06.2000
 01.09.2004 30.06.2008
 18 Krystyna Krawczyk chemia, po 01.09.2000 30.06.2004
 19  Aneta Kotewicz-Bilman  muzyka  01.09.2000 30.06.2001
 01.09.2002 30.06.2003
 20 Ewelina Mielowska j. niemiecki 01.09.2000 30.06.2001
 21 Beata Wo幡iak j. niemiecki 01.09.2001 30.06.2002
 22  Ewa Czajka  j. niemiecki, wychowawstwo w internacie 01.09.2002 30.06.2006
 01.09.2007 nadal
 23  Marta Szyma雟ka  j. angielski, wiedza o kulturze  01.09.2003 30.06.2004
 01.09.2006 30.06.2008
 24 Beata Go寮zik po 01.09.2006 30.06.2011
 25  El瘺ieta Miksa-Wojtalczyk  podstawy przedsi瑿iorczo軼i  01.09.2006 31.12.2010
 01.09.2012 nadal
 26 Dominik Wa軼ikowski j. angielski 01.09.2006 nadal
 27 Krzysztof Wieczorek geografia 01.09.2006 nadal
 28 Monika Socha j. polski, wychowawstwo w internacie 01.09.2006 nadal
 29 Alicja ζska j. niemiecki 01.01.2007 30.06.2007
 30 Dariusz Szyma雟ki wiedza o kulturze, wos, historia 01.09.2008nadal
 31  Monika Kozar  j. angielski  01.09.2008 31.01.2003
 01.09.2013 nadal
 32 Marek Zió趾owski matematyka 01.09.2008 30.06.2013
 33 Anna Paw這wska biologia 01.09.2008 30.06.2012
 34 Justyna Rytych chemia, fizyka 01.09.2008 nadal
 35 Aleksandra Zakrzewska j. niemiecki 01.09.2009 30.06.2010
 36 Ewa Pietruszczak wychowawstwo w internacie 01.09.2009 31.01.2013
 37 Agnieszka Gawenda wychowawstwo w internacie 01.09.2008 30.06.2011
 38 S豉womir Szyma雟ki podstawy przedsi瑿iorczo軼i  01.10.2010 30.06.2011
 39 Magdalena Gajewska matematyka 01.09.2011 nadal
 40 Paulina Gruszka j. angielski, j. niemiecki 01.09.2011 nadal
 41 Tadeusz Marczerwski informatyka 01.09.2011 30.06.2012
 42 Aleksandra ㄊso historia, wos, wychowawstwo w internacie 01.09.2011 nadal
 43 Dorota Chru軼ielewska-Chojnacka po, podstawy przedsi瑿iorczo軼i  01.09.2011 30.06.2012
 44 Monika Wuls j. polski 01.09.2012 30.06.2013
 45 Joanna Koby貫cka biologia 01.09.2012 nadal
 46 Monika Morga j. w這ski, po 01.09.2012 nadal
 47 Agnieszka Polus religia 01.09.2012 nadal
 48 Andrzej ㄊso matematyka 01.09.2013 nadal
 49 Angelika Nowak j. angielski 01.09.2012 nadal
     




Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAx 2006