NIEPUBLICZNE LICEUM OG粌NOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE

ARCHIWUM 2006
ARCHIWUM 2007

ARCHIWUM 2008


120.01.2008LIGI - Runda - XV - 20.01.2008
228.01.2008LIGI - Runda - XVI - 28.01.2008
3 10.02.2008 LIGI - Runda - XVII - 10.02.2008
423.02.2008 I liga: Zwyci瘰two na po瞠gnanie ligi - 23.02.2008
506.03.2008 Szeroka Kadra Polski Junior闚 na eliminacje do Mistrzostw Europy - 06.03.2008
610.03.2008 Nowy ucze w SMS-ie - 10.03.2008
725.03.2008 Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum (Niemcy) - 25.03.2008
828.03.2008 Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzie 1 - 28.03.2008
9 28.03.2008Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzie 2 - 28.03.2008
10 29.03.2008Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzie 3 - 29.03.2008
1131.03.2008Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzie 4 i 5 - 31.03.2008
1209.04.2008Mistrzostwa Polski Junior闚 - 09.04.2008
1314.04.2008 Mistrzostwa Polski Junior闚 - 14.04.2008
14 22.04.2008Og鏊nopolska Olimpiada M這dzie篡 - 2008 - 22.04.2008
154.05.2008 Og鏊nopolska Olimpiada M這dzie篡 - 2008 - 4.05.2008
16 18.05.2008Kadra B Polski w Spale - 18.05.2008
1702.06.2008Mistrzostwa Polski Kadet闚 - 2008 - 02.06.2008
1825.06.2008 Wakacje junior闚 i kadet闚 - 2008 - 25.06.2008
19 25.08.2008 ZWYCI邘TWO W TURNIEJ EEVZA 2008 - Baranowicze (Bia這ru)
2029.08.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Brno (Czechy) - 29.08.2008
2131.08.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Pora磬a z Rosj - 31.08.2008
2201.09.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Pora磬a z Turcj - 01.09.2008
2302.09.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Bez zmian z Niemcami - 02.09.2008
2403.09.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Pierwsza wygrana - 03.09.2008
2504.09.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Powrót do domu !!! - 04.09.2008
2616.09.2008Turniej juniorów i kadetów w Warszawie - 16.09.2008
2704.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 04.10.2008
2810.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 10.10.2008
2910.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 10.10.2008
3012.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 12.10.2008
3115.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 15.10.2008


1 - LIGI - Runda - XV - 20.01.2008

I liga:

SMS PZPS I Spa豉 - Skra II Be販hatów - 0:3 (16:25, 18:25, 28:30)

II liga

SMS PZPS II Spa豉 - Delic Pol Cz瘰tochowa - 2:3 (25:16, 22:25, 20:25, 25:22, 13:15)

Mecze rozegrane awansem:


I liga - mecz z rundy XX (16.01.2008)

Trefl Gda雟k - SMS PZPS I Spa豉 - 3:1 (25:22, 26:28, 25:18, 25:21)


II liga - mecz z rundy XVII (18.01.2008)

SMS PZPS II Spa豉 - Rafako Racibórz - 1:3 (20:25, 28:30, 25:19, 24:26)



2 - LIGI - Runda - XVI - 28.01.2008

I liga:

GTPS Gorzów Wlkp. - SMS PZPS I Spa豉 - 3:0 (25:21, 26:24, 25:20)

II liga

Karo Strzelce Opolskie - SMS PZPS II Spa豉 - 3:0 (25:21, 25:18, 25:21)

Mecz rozegrany awansem:


II liga - mecz z rundy XVIII (25.01.2008)

SMS PZPS II Spa豉 - UKS SMS ód - 3:1 (25:19, 25:10, 15:25, 25:19)



3 - LIGI - Runda - XVII - 10.02.2008

I liga:

SMS PZPS I Spa豉 - Energetyk Jaworzno - 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)

Do sk豉du zespo逝 powróci po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzj - ㄆkasz Wi郾iewski

BBTS Bielsko-Bia豉 - SMS PZPS I Spa豉 - 3:1 (23:25, 26:24, 25:22, 27:25) - mecz z rundy XVIII
Gwardia Wroc豉w - SMS PZPS I Spa豉 - 3:0 (25:18, 25:20, 25:23) - mecz z rundy XXII



4 - LIGI - Runda - XIX

I liga: Zwyci瘰two na po瞠gnanie ligi - 23.02.2008

SMS PZPS I Spa豉 - Orze Mi璠zyrzecz 3:0 (25:15, 25:23, 25:22)

Sk豉d:

F. Drzyzga, . Wi郾iewski, J. Król, M. Krzywiecki P. Kasparek, M. Mika, P. Zatorski (libero)
zmiany: M. Jasi雟ki, M. Kurek, P. Grzywacz




5 - Szeroka Kadra Polski Junior闚 na eliminacje do Mistrzostw Europy - 06.03.2008

Trener K. Janaszewski poda szeroki sk豉d Kadry Polski Junior闚, która przygotowywa si b璠zie do eliminacji na Mistrzostwa Europy. Eliminacje odb璠 si w dniach 26-30.03 w Kienbaum (Niemcy). Naszymi przeciwnikami b璠 reprezentacje: Niemiec, Tucji, Grecji, υtwy Ukrainy. Przygotowania rozpoczn si zgrupowaniem w Szczyrku (07 - 13.04). Do Szczyrku wyje盥瘸 16 zawodnik闚 Po zako鎍zeniu zgrupowania, zostanie wy這niona ostateczna 12-ka, kt鏎a uda si na nast瘼ne zgrupowanie do Holandii (16 - 22.04). W Holandii przewidziane s mecze sparingowe z reprezentacj tego kraju.

Sk豉d Kadry:

LpNazwisko i imiRocznikPozycjaKlub
1Wro雟ki ㄆkasz1989rozgryw.Delic Pol. Cz-a/SMS
2Drzyzga Fabian1990rozgryw.MOS Wola W-wa/SMS
3Mika Mateusz1991przyjmuj帷yHejna K皻y/SMS
4Strze瞠k Patryk1998atakuj帷yMOS Wola W-wa
5Król Jan1998atakuj帷yKS METRO W-wa/SMS
6Kurek Marcin1990przyjmuj帷yASPS AVIA 安idnik
7Wi郾iewski ㄆkasz1998鈔odkowyUKS Serbinów/SMS
8Krzywiecki Maciej1998przyjmuj帷yGTPS Gorzów Wlkp./SMS
9Wójtowicz Grzegorz1998przyjmuj帷yMMKS K璠zierzyn-Ko幢e
10Kasparek Przemys豉w1989鈔odkowyDelic Pol. Cz-a/SMS
11Jasi雟ki Mateusz1989przyjmuj帷yMDK Warszawa/SMS
12W這darczyk Wojciech1990rozgryw.MKS Andrychów/SMS
13K這s Karol1989srodkowyKS METRO Warszawa
14Pola雟ki ㄆkasz1989鈔odkowyMDK Warszawa
15Piórkowski Szymon1989atakuj帷yDelic Pol. Cz-a/SMS
16Zatorski Pawe1990liberoSkra Be販hatów/SMS
Zawodnicy rezerwowi
17Krzysiek Bartosz1989atakuj帷yMDK Warszawa
18Swaczyna Adam1989liberoMMKS K璠zierzyn-Ko幢e/SMS
19Fitrzyk Krzysztof1990鈔odkowyMCKiS Jaworzno/SMS
20Nowocie Jakub1989przyjmuj帷yMOS WOLA Warszawa/SMS
21Jungiewicz S豉womir1989rozgrywaj帷yMKS Andrychów


6 - Nowy ucze w SMS-ie - 10.03.2008

W dn. 03 .03.2008 r. zosta przyj皻y do klasy I ucze Koz這wski Igor z klubu MCKiS Jaworzno. Szczegó造 w UCZNIOWIE


7 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum (Niemcy) - 25.03.2008

Jutro (26.03.2008 r.) w Kienbaum (Niemcy) rozpoczyna si turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Junior闚 2008.


Szczeg馧y - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




8 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzie 1 - 28.03.2008

Ukraina - Polska 0-3 (15:25, 19:25, 16:25)

Sk豉d:
Drzyzga, Krzywiecki, Wi郾iewski, Kr鏊, Jasi雟ki, K這s i Zatorski (libero).
Zmiany: W鎩towicz, Mika, Strze瞠k

Szczeg馧y - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




9 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzie 2 - 28.03.2008

Polska - Turcja 3-1 (25:23, 17:25, 25:19, 25:18)

Sk豉d:
Drzyzga, Krzywiecki, Wi郾iewski, Kr鏊, Jasi雟ki, K這s i Zatorski (libero).
Zmiany: W鎩towicz, Mika, Strze瞠k

Szczeg馧y - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




10 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzie 3 - 29.03.2008

Grecja - Polska 1-3 (23:25, 21:25, 27:25, 25:17)

Sk豉d:
Drzyzga, Krzywiecki, Wi郾iewski, Kr鏊, Jasi雟ki, K這s i Zatorski (libero).
Zmiany: Wro雟ki, W鎩towicz, Mika, Strze瞠k

Szczeg馧y - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




11 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzie 4 i 5 - 31.03.2008

υtwa - Polska 1-3 (27:25, 12:25, 16:25, 19:25)

Polska - Niemcy 3-2 (25:23, 21:25, 22:25, 25:21, 15:13)

Awans do fina堯w Mistrzostw Europy !!!


Szczeg馧y - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




12 - Mistrzostwa Polski Junior闚 - 09.04.2008

09.04. w Cz瘰tochowie rozpoczyna si faza fina這wa Mistrzostw Polski Junior闚.

W mistrzostwach uczestnicz nast瘼uj帷e dru篡ny: (w nawiasach zawodnicy ucz帷y si w SMS Spa豉)

Grupa A
  1. MMKS K璠zierzyn-Ko幢e - (Swaczyna Adam)
  2. Delic Pol Cz瘰tochowa - (Wro雟ki ㄆkasz, Kasparek Przemys豉w,
    Hain Piotr
    )
  3. Metro Warszawa - (Król Jan, Ko這dziejczyk Sebastian, Szewczyk Kamil)
  4. K璚zanin K皻y
Grupa B
  1. MOS Wola Warszawa - (Nowocie Jakub, Drzyzga Fabian)
  2. Stoczniowiec Gda雟k - (Grzywacz Pawe)
  3. Serbin闚 Bia豉 Podlaska - (Wi郾iewski ㄆkasz)
  4. Chemik Bydgoszcz


Szczeg馧y (Wyniki, tabele:) Patrz  >>>>>



13 - Mistrzostwa Polski Junior闚 - 14.04.2008

W Cz瘰tochowie zako鎍zy造 si Mistrzostw Polski Junior闚.


KLASYFIKACJA KO哸OWA MISTRZOSTW


MiejsceDru篡na
1MOS Wola Warszawa
2Delic Pol Cz瘰tochowa
3Chemik Bydgoszcz
4Metro Warszawa
5MMKS K璠zierzyn-Ko幢e
6K璚zanin K皻y
7Stoczniowiec Gda雟k
8Serbinów Bia豉 Podlaska


NAGRODY INDYWIDUALNE

  1. Najlepszy libero: - Sebastian Tylicki (Chemik Bydgoszcz)
  2. Najlepszy blokuj帷y: - Karol K這s (Metro Warszawa)
  3. Najlepszy atakuj帷y: - Patryk Strze瞠k (MOS Wola Warszawa)
  4. Najlepszy rozgrywaj帷y: - Fabian Drzyzga (MOS Wola Warszawa)
  5. MVP zawod闚: - Mateusz Augu軼ik (Delic Pol Cz瘰tochowa)
Szczeg馧y (Wyniki, tabele:) Patrz  >>>>>



14 - Og鏊nopolska Olimpiada M這dzie篡 - 2008 - 22.04.2008

W dniach 18 - 20.04.2008 odby造 si eliminacje Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡 ch這pc闚. Zawody odby造 si w Miliczu i Cieszkowie. Uczestniczy造 w nich reprezentacje 16 wojew鏚ztw.

Do fazy fina這wej, kt鏎a odb璠zie si w Miliczu w dniach 30.04. - 4.05.2008 zakwalifikowa造 si nast瘼uj帷e wojew鏚ztwa (z podzia貫m na grupy fina這we):

Grupa A
  1. Ma這polskie
  2. Lubuskie
  3. Dolno郵御kie
  4. Wielkopolskie
Grupa B
  1. Mazowieckie
  2. Pomorskie
  3. Podkarpackie
  4. 奸御kie


15 - Og鏊nopolska Olimpiada M這dzie篡 - 2008 - 4.05.2008

W dniu 04.05.2008 w Miliczu zako鎍zy豉 si Og鏊nopolska Olimpiada M這dzie篡 ch這pc闚.

Wyniki fina這we OOM

  1. O miejsca 1-2 - Ma這polskie - Lubuskie - 3:1
  2. O miejsca 3-4 - Podkarpackie - Pomorskie - 3:2
  3. O miejsca 5-6 - 奸御kie - Mazowieckie - 3:2
  4. O miejsca 7-8 - Dolno郵御kie - Wielkopolskie - 3:0
KLASYFIKACJA KO哸OWA OOM 2008


MiejsceDru篡naZawodnicy ucz帷y si w SMS Spa豉
1Ma這polskieMika Mateusz, Hebda Mi這sz
2LubuskieBuchowski Adrian, No瞠wski Mateusz
3Podkarpackie-
4PomorskiePiotrowski Mateusz
5奸御kieWagner Iwo, Hain Piotr, Kalembka Tomasz, Koz這wski Igor
6MazowieckieSzewczyk Kamil
7Dolno郵御kieKowalski Tomasz
8Wielkopolskie-

NAGRODY INDYWIDUALNE

  1. Najlepszy libero: - Bartosz Kaczmarek (KS Gwardia Wroc豉w)
  2. Najlepszy blokuj帷y: - Dawid Dryja (AKS "Resovia" Rzesz闚)
  3. Najlepszy atakuj帷y: - Mi這sz Hebda (Dunajec Nowy S帷z)
  4. Najlepszy rozgrywaj帷y: - Maciej Januszewski (UKS "Trzynastka" Zielona G鏎a)
  5. MVP zawod闚: - Adrian Buchowski (UKS "Trzynastka" Zielona G鏎a)


16 - Kadra B Polski w Spale - 18.05.2008

W najbli窺zy poniedzia貫k 19.05 w Spale rozpoczyna si zgrupowanie Kadry B. W tym roku kadr prowadz trenerzy Panas i Kowal.

W鈔鏚 powo豉nych znale幢i si: (tekst pogrubiony - absolwenci SMS Spa豉)
  1. Grzegorz υmacz (Jastrz瑿ski W璕iel)
  2. Waldemar Kaczmarek (Delecta Bydgoszcz)
  3. Krzysztof Wierzbowski (AZS Cz瘰tochowa)
  4. Micha Chaberek (Politechnika Warszawska)
  5. Jakub Radomski (Politechnika Warszawska)
  6. Jakub Jarosz (Skra Be販hat闚)>
  7. Andrzej Wrona (AZS Cz瘰tochowa)
  8. Dawid Gunia (AZS Cz瘰tochowa)
  9. Bartosz Janeczek (AZS Cz瘰tochowa)
  10. Tomasz Kusior (Resovia Rzesz闚)
  11. Adrian Sta鎍zak (P這mie Sosnowiec)
  12. Pawe Rusek (Jastrz瑿ski W璕iel)>
  13. Bartosz Gawryszewski (Resovia Rzesz闚)
  14. Marcel Gromadowski (Copra Berni Piacenza)


17 - Mistrzostwa Polski Kadet闚 - 2008 - 02.06.2008

W dniach 28.05 - 01.06.2008 w K璠zierzynie-Ko幢u rozgrywano Mistrzostwa Polski Kadet闚.

Wyniki fina這we Mistzostw:

  1. O miejsca 1-2 - MMKS K璠zierzyn-Ko幢e - Joker Pi豉 - 3:2 (26:24, 18:25, 25:13, 22:25, 15:13)
  2. O miejsca 3-4 - MOS Wola Warszawa - Wifama 鏚 - 0:3 (15:25, 16:25, 23:25)
  3. O miejsca 5-6 - Bzura Ozork闚 - Delic Pol Cz瘰tochowa - 0:3 (21:25, 20:25, 13:25)
  4. O miejsca 7-8 - Serbin闚 Bia豉 Podlaska - Gwardia Wroc豉w - 0:3 (20:25, 17:25, 23:25)
KLASYFIKACJA KO哸OWA MPK 2008


MiejsceDru篡naZawodnicy ucz帷y si w SMS Spa豉
1MMKS K璠zierzyn-Ko幢e-
2Joker Pi豉-
3Wifama 鏚-
4MOS Wola Warszawa-
5Delic Pol Cz瘰tochowaHain Piotr
6Bzura Ozork闚-
7Gwardia Wroc豉wKowalski Tomasz, Kaczmarek Bartosz
8Serbin闚 Bia豉 Podlaska-

NAGRODY INDYWIDUALNE

  1. Najlepszy libero: - Micha Cymerman (MMKS K-K)
  2. Najlepszy 鈔odkowy: - Marcin Bachmatiuk (Joker Pi豉)
  3. Najlepszy atakuj帷y: - Bartosz Ksi篹arek (MMKS K-K)
  4. Najlepszy rozgrywaj帷y: - Micha Stogniew (MMKS K-K)
  5. Najlepszy przyjmuj帷y - Wojciech Sowiak (Wifama 鏚)
  6. MVP zawod闚: - ㄆkasz O瘸rski (Joker Pi豉)


Wakacje junior闚 i kadet闚 - 2008 - 25.06.2008

W dniach 28.08 - 08.09.2008 odb璠 si Fina造 Mistrzostw Europy Junior闚 (Czechy), natomiast w dniach 20.08 - 25.08.2008 na Bia這rusi odb璠zie si Turniej EEVZA (kadeci).

Obie kadry (junior闚 i kadet闚) rozpoczynaj przygotowania do tych imprez ju 01.07.br.
Kadr Polski Junior闚 przygotowuje trener Karol Janaszewski, natomiast Kadr Polski Kadet闚 poprowadzi Grzegorz Ry.
Oto og鏊ny zarys przygotowa:


JUNIORZY

Zadanie szkolenioweTerminMiejsce
Konsultacja szkoleniowa01.07-09.07Wis豉
Mecze mi璠zynarodowe13.07-19.07W這chy
Zgrupowanie szkoleniowe22.07-27.07COS Szczyrk
Mecze mi璠zynarodowe30.07-05.08Belgia
Zgrupowanie szkoleniowe07.08-16.07COS Spa豉
Zgrupowanie szkoleniowe + mecze20.08-28.08COS Szczyrk
FINAΧ MISTRZOSTW EUROPY28.08-08.09Czechy

KADECI

Zadanie szkolenioweTerminMiejsce
Zgrupowanie szkoleniowe01.07-17.07Krosno
Konsultacja szkoleniowa + mecze Polska - Niemcy19.07-28.07Trzcianka
Zgrupowanie szkoleniowe02.08-17.09COS Cetniewo, W豉dys豉wowo
Turniej EEVZA20.08-25.08Bia這ru


EEVZA2008
ZWYCI邘TWO W TURNIEJ EEVZA 2008 - Baranowicze (Bia這ru)- 25.08.2008


W dniach 21-24 sierpnia w Baranowiczach (Bia這ru) odby造 si mistrzostwa Konfederacji Pa雟tw Wschodnioeuropejskich (EEVZA) (rocznik 91/92). Do Konfederacji nale膨: Polska, Rosja, Bia這ru, Ukraina, Litwa, υtwa, Estonia oraz Azerbejd瘸n.

Reprezentacja Polski, pod wodz trenera Grzegorza Rysia, wyst徙i豉 w sk豉dzie:

LpNazwisko i imiPozycjaKlub
1Patryk Szczurekrozgryw.
2Kamil Szewczykrozgryw.KS METRO Warszawa/SMS
3Adrian Buchowskiprzyjmuj帷yUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
4Mateusz No瞠wskiprzyjmuj帷y

UKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS

5Wojciech Ferensprzyjmuj帷y
6Pawe Golecprzyjmuj帷yUKS Dobry Wynik Kraków
7Mi這sz Hebdaatakuj帷yDunajec Nowy S帷z/SMS
8Igor Koz這wskiatakuj帷yMCKiS Jaworzno/SMS
9Piotr Hain鈔odkowyDelic Pol. Cz-a/SMS
10Tomasz Kalembka鈔odkowyMMKS D帳rowa Górnicza/SMS
11Dawid Dryja鈔odkowyUKS MOSiR Jas這
12Bartosz KaczmarekliberoKS Gwardia Wroc豉w/SMS




Wyniki Turnieju z udzia貫m Reprezentacji Polski:

  • 22.08 - Polska - Litwa 3:0 (25:11; 25:14; 25:17)
  • 23.08 - Polska - Estonia 3-1 (25:18, 25:17, 23:25, 25:9)
  • 24.08 FINA - POLSKA- ROSJA 3:1 (25:23, 29:31, 25:19, 25:20)

Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Brno (Czechy) - 29.08.2008


W dniach 30.08-04.09 w Brnie (Czechy) odbywa si b璠 Mistrzostwa Europy Juniorów.

Reprezentacja Polski wyst徙i w sk豉dzie:

Rozgrywaj帷y: Fabian Drzyzga, ㄆkasz Wro雟ki
Atakuj帷y: Jan Król, Bartosz Krzysiek
字odkowi: ㄆkasz Wi郾iewski, Karol K這s, ㄆkasz Pola雟ki
Przyjmuj帷y: Maciej Krzywiecki, Mateusz Jasi雟ki, Grzegorz Wójtowicz, Wojciech Koz這wski
Libero: Pawe Zatorski

Kadr szkoleniow tworz:
  • Karol Janaszewski
  • Stanis豉w Go軼iniak
  • Maciej Zende
  • Pawe Bi鎍zyk
Szczegó造 - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Pora磬a z Rosj - 31.08.2008


Polska - Rosja 2:3 (14:25, 25:21, 25:21, 9:25, 6:15)


Sk豉d: Król (24), K這s (9), Krzywiecki (7), Wi郾iewski, Jasi雟ki (1), Drzyzga (2), Zatorski (libero) oraz Wro雟ki, Wójtowicz (7), Pola雟ki (6), Koz這wski i Krzysiek

Szczegó造 - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Pora磬a z Turcj - 01.09.2008


Turcja - Polska 3:1 (25:21, 25:22, 21:25, 27:25)


Sk豉d: Król(17), K這s(10), Wi郾iewski(7), Jasi雟ki(16), Krzywiecki(2), Drzyzga(1) i Zatorski (libero) oraz Koz這wski (9), Wójtowicz (3), Pola雟ki

Szczegó造 - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Bez zmian z Niemcami - 02.09.2008


Polska - Niemcy 0:3 (18:25; 19:25; 22:25)


Sk豉d: Król, Drzyzga, Wi郾iewski, Jasi雟ki, K這s, Koz這wski Zatorski (libero) oraz: Wójtowicz, Krzywiecki, Wro雟ki, Pola雟ki, Krzysiek

Szczegó造 - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Pierwsza wygrana - 03.09.2008


W這chy - Polska 1:3 (23:25, 22:25, 25:23, 19:25)


Sk豉d: Drzyzga (2), Wójtowicz (15), Wi郾iewski (10), Król (15), Jasi雟ki (11), K這s (12), Pawe Zatorski (libero) oraz Maciej Krzywiecki i ㄆkasz Pola雟ki

Szczegó造 - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Powrót do domu !!! - 04.09.2008


Polska - Belgia 1:3 (22:25, 23:25, 27:25, 16:25)


Sk豉d: Król, K這s, Wi郾iewski, Jasi雟ki, Drzyzga, ójtowicz, Pawe Zatorski (libero). Na zmiany wchodzili: Krzywiecki, Koz這wski, Pola雟ki, Krzysiek

Szczegó造 - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>



Turniej juniorów i kadetów w Warszawie - 16.09.2008


Od pi徠ku (12.09)do niedzieli (14.09)w hali OSiR Ko這 przy ul.Obozowej na Woli odby造 si równolegle dwa mi璠zynarodowe turnieje siatkówki m這dzie穎wej w klategorii juniorów i kadetów. Mi璠zynarodowy Turniej " 1st WARSAW VOLLEY CUP "w kategorii juniorów zorganizowa豉 FUNDACJA "TAK dla SPORTU", pod patronatem Prezydent m.st. Warszawy pani Hanny Gronkiewicz - Waltz.
Jest to memoria tragicznie zmar造ch wielkich talentów, absolwentów siatkarskiego o鈔odka MOS Wola Warszawa, Arkadiusza Go豉sia (absolwent SMS Spa豉), ㄆkasza Ja這zy i Dawida Ma鎥owskiego.

W turniejach wyst徙i造 zespo造:

JUNIORZY - roczniki 1990-91 " 1 st WARSAW VOLLEY CUP "
  1. VBK Falkenberg (Szwecja)
  2. Scuola di Pallavolo Anderlini Modena (W這chy)
  3. Szko豉 Mistrzostwa Sportowego PZPS Spa豉
  4. KS Metro Warszawa
  5. MKS MDK WArszawa
  6. MOS WOLA Warszawa

Kadeci natomiast zagrali w 22. Mi璠zynarodowym Turnieju " WOLA - CUP 2008" roczniki 1992-93 organizowanym przez MOS Wola Warszawa , pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Warszawa Wola, Marka Andruka.

KADECI - roczniki 1992-93 "22. Mi璠zynarodowy Turniej WOLA - CUP"
  1. Avia 安idnik
  2. Scuola di Pallavolo Anderlini Modena (W這chy)
  3. Szko豉 Mistrzostwa Sportowego PZPS Spa豉
  4. KS Metro Warszawa
  5. MOS WOLA I Warszawa
  6. MOS WOLA II Warszawa

Oba turnieje zako鎍zy造 si zwyci瘰twem Szko豉 Mistrzostwa Sportowego PZPS Spa豉

WYNIKI naszych zespoów:

JUNIORZY - roczniki 1990-91 " 1 st WARSAW VOLLEY CUP "
  • SMS Spa豉 I - Falkenberg (Szwecja) 3:0 (25:11)(25:5)(25:14)
  • SMS I Spa豉 - KS Metro Warszawa - 3:0 (25:15, 25:17, 25:21)
  • SMS I Spa豉 - MKS MDK Warszawa - 2:1 (25:18, 25:14, 23:25)
  • SMS I Spa豉 - Scuola di Pallavolo Anderlini Modena 3:0

Sk豉d: W這darczyk, Kowalski, Kaczmarek, Walczykowski, Koz這wski, Fitrzyk, Grzywacz, Kurmin, Kalembka, Buchowski, Surma, Zalewski, Gajowczyk


KADECI - "22. Mi璠zynarodowy Turniej WOLA - CUP"
  • SMS II PZPS Spa豉 - KS Avia 安idnik 3:0 (25:15)(25:18)(25:19)
  • SMS II Spa豉 - Metro Warszawa 2:1 (22:25)(25:12)(28:26)
  • SMS II Spa豉 - MOS Wola II W-wa 3:0 (25:17)(25:15)(25:3)
  • SMS II Spa豉 - MOS Wola I Warszawa - 2:1 (22:25, 26:24, 25:16)
  • SMS I Spa豉 - Scuola di Pallavolo Anderlini Modena 3:0

Sk豉d: Szczurek, Gonciarz, Hebda, Piotrowski, Roma, Hain, Dryja, Bachmatiuk, Golec, No瞠wski, Modzelewski, Gluz, Borawski, Macyra




TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 04.10.2008

W dniach od 09.10 do 12.10 w COS Spa豉 odb璠zie si kolejny Turniej Nadziei Olimpijskich.
W Turnieju bior udzia ch這pcy urodzeni w 1993 roku i m這dsi. W ubieg造m roku turniej rozgrywany w Spale wygra豉 reprezentacja województwa ódzkiego przed województwem podkarpackim i lubelskim.

Harmonogram Turnieju:
  • 09.10. - czwartek - do godz. 14:00 - przyjazd zawodników.
  • 09.10. - czwartek - od godz. 15:00 - pomiary i testy sprawno軼iowe.
  • 10.10. - pi徠ek - godz. 8:00 - UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU dla wszystkich zespoów.
  • 10.10. - pi徠ek - godz. 9:00 - 19:30 mecze eliminacyjne w 3 grupach.
  • 11.10. - sobota - od godz. 9:00 - 獞ier熠ina造.
  • 11.10. - sobota - od godz. 12:00 - pó貨ina造.
  • 11.10. - sobota - od godz. 16:30 - fina造 dla miejsc 7 - 16.
  • 12.10. - niedziela - od godz. 9:00 - fina造 - mecze o miejsca 5 - 6 i 3 - 4 (dwa boiska).
  • 12.10. - niedziela - od godz. 10:00 - FINA.
  • 12.10. - niedziela - od godz. 11:00 - UROCZYSTE ZAKO哸ZENIE TURNIEJU - WR犴ZENIE WYRÓ烤IE.
Wyniki turnieju podawane b璠 w zak豉dce TNO - 2008



Turniej Nadziei Olimpijskich - 2008
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 10.10.2008


Wczoraj, po zako鎍zeniu pomiarów i sprawdzianów, odby這 si losowanie grup eliminacyjnych TNO - 2008

Wyniki losowania:

Grupa A
  1. wielkopolskie
  2. opolskie
  3. kujawsko-pomorskie
  4. ódzkie
Grupa B
  1. zachodniopomorskie
  2. mazowieckie
  3. podlaskie
  4. pomorskie
Grupa C
  1. dolno郵御kie
  2. 郵御kie
  3. lubuskie
  4. podkarpackie
Grupa D
  1. ma這polskie
  2. 鈍i皻okrzyskie
  3. lubelskie
  4. warmi雟ko-mazurskie
Szczegó造 - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Turniej Nadziei Olimpijskich - 2008
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 10.10.2008


Dzi 10.10.2008 o godzinie 8.00 uroczystym otwarciem rozpocz掖 si Turniej Nadziei Olimpijskich Ch這pców w Pi販e Siatkowej. Rozgrywki otworzy Dyrektor SMS PZPS Spa豉 Marek Hertel i Krzysztof Koz這wski przewodnicz帷y wydzia逝 PZPS ds. m這dzie篡. W鈔ód zaproszonych go軼i byli: Zbigniew Tomkowski - Dyrektor OPO Spa豉, Waldemar Kwiatkowski - Zast瘼ca dyrektora OPO Spa豉, Stanis豉w Majkowski - koordynator ds. szkolenia m這dzie篡 w PZPS, Stanis豉w Go軼iniak - by造 trener kadry narodowej, Edward Superlak - by造 trener hadry narodowej, Boles豉w 真kowski - kierownik reprezentacji seniorów i grup m這dzie穎wych, oraz trenerzy kadr m這dzie穎wych: Jan Ry, Grzegorz Ry, Adam Kowalski, Karol Janaszewski, Maciej Zende, Tomasz Wasilkowski. S璠zi gównym zawodów jest Adam Ryczek. Wst瘼 na wszystkie mecze jest wolny.

Szczegó造 - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Turniej Nadziei Olimpijskich - 2008
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 12.10.2008


W zako鎍zonym w niedziel 12.10.2008 r. Turnieju Nadziei Olimpijskich, zwyci瘰two odnios豉 reprezentacja województwa 郵御kiego. Na zako鎍zeniu turnieju, og這szono list nagrodzonych zawodników, trenerów, list powo豉nych zawodników na konsultacj naborow do Reprezentacji Polski Kadetów, oraz list rankingow województw.

Wszyskie wyniki oraz listy w zak豉dce TNO2008:   PATRZ >>>>>


Turniej Nadziei Olimpijskich - 2008
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAx 2008 - 15.10.2008

ZDJ犴IA Z TNO2008:  PATRZ >>>>>


Powr鏒 do strony wyj軼iowej   POWR紘   Powr鏒 g鏎a
  ® SMS SPAx 2006