NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE

ABSOLWENCI SZKOΧ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO PZPS w SPALE



Wybierz rok...

Rok szkolny 1999/2000

1 B彗iewicz Micha B彗iewicz Micha   2 Go豉 Arkadiusz  Go豉 Arkadiusz
3 Grzesiowski Krzysztof Grzesiowski Krzysztof   4 Grzyb Wojciech Grzyb Wojciech
5 Korpak Jakub Korpak Jakub   6 Kud豉cik Marcin Kud豉cik Marcin
7 Malczewski Jacek Malczewski Jacek   8 Oczko Jakub Oczko Jakub
9 Pas豉wski Grzegorz Pas豉wski Grzegorz        

Powrót na pocz徠ek strony

Rok szkolny 2000/2001

10 Górnik Grzegorz Górnik Grzegorz   11Kiwior Robert Kiwior Robert
12 Laskowski Marcin Laskowski Marcin   13 Olichwer Marcin Olichwer Marcin
14 Uli雟ki Micha Uli雟ki Micha        

Powrót na pocz徠ek strony

Rok szkolny 2001/2002

15 Augustyn Artur Augustyn Artur 16 Bas Krzysztof Bas Krzysztof
17 Kolec Pawe Kolec Pawe 18 Patucha Adrian Patucha Adrian
19 Prusakowski Konrad Prusakowski Konrad 20 Rogula Micha Rogula Micha
21 Ruciak Micha Ruciak Micha 22 Szulik Dariusz Szulik Dariusz
23 Winiarski Micha Winiarski Micha 24 Wójcik Sebastian Wójcik Sebastian

Powrót na pocz徠ek strony

Rok szkolny 2002/2003

25 Kacprzak Kamil Kacprzak Kamil 26 Kaczmarek Micha Kaczmarek Micha
27 Neroj Bart這miej Neroj Bart這miej 28 W璕rzyn Bartosz W璕rzyn Bartosz

Powrót na pocz徠ek strony
 Powrót na pocz徠ek strony

Rok szkolny 2003/2004

29 Czarnowski Patryk Czarnowski Patryk 30 Domonik Damian Domonik Damian
31 Drzyzga Tomasz Drzyzga Tomasz 32 Gawryszewski Bartosz Gawryszewski Bartosz
33 Prusakowski Konrad Go喚biewski Pawe 34 Gromadowski Marcel Gromadowski Marcel
35 Koz這wski Micha Koz這wski Micha 36 Mo盥穎nek Marcin Mo盥穎nek Marcin
37 Mróz Daniel Mróz Daniel 38 P璚herz Sebastian P璚herz Sebastian
39 Wysocki Emil Wysocki Emil 40 真k Micha 真k Micha

Powrót na pocz徠ek strony

Rok szkolny 2004/2005

41 Drzewiecki Piotr Drzewiecki Piotr 42 Kaczmarek Waldemar Kaczmarek Waldemar
43 Spycha豉 Patryk Spycha豉 Patryk      

Powrót na pocz徠ek strony

Rok szkolny 2005/2006

44 Antosik Krzysztof Antosik Krzysztof 45 Chaberek Micha Chaberek Micha
46 Gorzewski Mateusz Gorzewski Mateusz 47 Gunia Dawid Gunia Dawid
48 Janeczek Bartosz Janeczek Bartosz 49 Jarosz Jakub Jarosz Jakub
50 Kami雟ki Micha Kami雟ki Micha 51 Komorowski Pawe Komorowski Pawe
52 Podgórski Bart這miej Podgórski Bart這miej 53 Sarnecki Miko豉j Sarnecki Miko豉j
54 Sufa Bartosz Sufa Bartosz 55 奸御ki J璠rzej 奸御ki J璠rzej
56 安iechowski Arkadiusz 安iechowski Arkadiusz

Powrót na pocz徠ek strony

Rok szkolny 2006/2007

57 Krzywiecki Konrad Krzywiecki Konrad 58 Michor Dawid Michor Dawid
59 Paniaczyk Wojciech Pani帷zyk Wojciech 60 Zychla Tomasz Zychla Tomasz

 -   Rocznik 1989

(wych. mgr Jolanta Ambrozik)

Rocznik 1989
 
61 Jasi雟ki Mateusz Jasi雟ki Mateusz 62 Kasparek Przemys豉w Kasparek Przemys豉w
63 Król Jan Król Jan 64 Krzywiecki Maciej Krzywiecki Maciej
65 Nowocie Jakub Nowocie Jakub 66 Paniaczyk Micha Pani帷zyk Micha
67 Piórkowski Szymon Piórkowski Szymon 68 Pruski Mariusz Pruski Mariusz
69 Sacharewicz Mateusz Sacharewicz Mateusz 70 Swaczyna Adam Swaczyna Adam
71 Wi郾iewski ㄆkasz Wi郾iewski ㄆkasz 72 Wro雟ki ㄆkasz Wro雟ki ㄆkasz

Powrót na pocz徠ek strony

Rocznik 1990

(wych. mgr Monika Socha)

73 Drzyzga Fabian Drzyzga Fabian 74 Fitrzyk Krzysztof Fitrzyk Krzysztof
75 Gajowczyk Piotr Gajowczyk Piotr 76 Grzywacz Pawe Grzywacz Pawe
77 Mika Mateusz Mika Mateusz 78 Naliwajko Maciej Naliwajko Maciej
79 Kurek Marcin Kurek Marcin 80 Kurmin Dariusz Kurmin Dariusz
81 Surma Grzegorz Surma Grzegorz 82 Tietianiec Leonard Tietianiec Leonard
83 Walczykowski Igor Walczykowski Igor 84 W這darczyk Wojciech W這darczyk Wojciech
85 Zatorski Pawe Zatorski Pawe

Powrót na pocz徠ek strony

Rocznik 1991

(wych. mgr Dominik Wa軼ikowski)

Klasa III 2010
 
86 Buchowski Adrian Buchowski Adrian 87 Ferens Wojciech Ferens Wojciech
88 Hain Piotr Hain Piotr 89 Hebda Mi這sz Hebda Mi這sz
90 Kaczmarek Bartosz Kaczmarek Bartosz 91 Kalembka Tomasz Kalembka Tomasz
92 Kowalski Tomasz Kowalski Tomasz 93 No瞠wski Mateusz No瞠wski Mateusz
94 Piotrowski Mateusz Piotrowski Mateusz 95 Szczurek Patryk Szczurek Patryk
96 Szewczyk Kamil Szewczyk Kamil 97 Przyby豉 Mateusz Przyby豉 Mateusz

Powrót na pocz徠ek strony

Rocznik 1992

(wych. mgr Maria Banaszkiewicz)

Klasa III 2010
 
98 Bachmatiuk Marcin Bachmatiuk Marcin 99 Dryja Dawid Dryja Dawid
100 Gluz Mateusz Gluz Mateusz 101 Gonciarz Kacper Gonciarz Kacper
102 Macyra Szymon Macyra Szymon 103 Modzelewski Krzysztof Modzelewski Krzysztof
104 Roma Szymon Roma Szymon 105 Wdowiak Damian Wdowiak Damian
106 Zalewski Adrian Zalewski Adrian  

Powrót na pocz徠ek strony

Rocznik 1993

(wych. mgr Monika Socha)

Klasa III 2011
 
107 Grzechnik Bart這miej Grzechnik Bart這miej 108 Kami雟ki Marek Kami雟ki Marek
109 Luks Bartosz Luks Bartosz 110 ζpszy雟ki ㄆkasz ζpszy雟ki ㄆkasz
111 Mucha Konrad Mucha Konrad 112 Orczyk Piotr Orczyk Piotr
113 Stolc S豉womir Stolc S豉womir 114 Superlak Micha Superlak Micha
115 Wo Jakub Wo Jakub 116 Zugaj ㄆkasz Zugaj ㄆkasz

Powrót na pocz徠ek strony

Rocznik 1994

(wych. mgr Krzysztof Wieczorek)

 
117 Bednorz Bartosz Bednorz Bartosz 118 Bieniek Mateusz Bieniek Mateusz
119 Bo陰d Bart這miej Bo陰d Bart這miej 120 Filipiak Bartosz Filipiak Bartosz
121 Gajdek Bart這miej Gajdek Bart這miej 122 Kowalski Adam Kowalski Adam
123 Kramer Piotr Kramer Piotr 124 Nowakowski Jan Nowakowski Jan
125 Siek Wojciech Siek Wojciech 126 Smolarczyk Adam Smolarczyk Adam
127 Wacek Mariusz Wacek Mariusz 128 Wola雟ki Nikodem Wola雟ki Nikodem

Powrót na pocz徠ek strony

Rocznik 1995

(wych. mgr Paulina Gruszka)

 
129 Badura Piotr Badura Piotr 130 Bie鎥owski Krzysztof Bie鎥owski Krzysztof
131 Boro鎍zyk Karol Boro鎍zyk Karol 132 Dawid Wojciech Dawid Wojciech
133 Fornal Jan Fornal Jan 134 Korpal Patryk Korpal Patryk
135 Szymura Rafa Szymura Rafa 136 奸iwka Aleksander 奸iwka Aleksander
137 Zab這cki Jakub Zab這cki Jakub

Powr鏒 g鏎a

Wykaz by造ch uczniów SMS

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAx 2006