NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAz。E SZKOx MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWI╴KU PIΘI SIATKOWEJ W SPALE

II Liga Grupa II - sezon 2012/2013
II Liga Grupa II - sezon 2011/2012
II Liga Grupa IV - sezon 2010/2011
II Liga Grupa II - sezon 2009/2010
II Liga - Grupa II - sezon 2008/2009
II Liga - Grupa II - sezon 2007/2008
II Liga - Grupa III - sezon 2006/2007
II Liga - Grupa IV - sezon 2006/2007
II Liga - Grupa II - sezon 2005/2006

   

Sezon 2012/2013


KADRA SMS PZPS II SPAx

Do kadry SMS PZPS II SPAx nale膨 wszyscy uczniowie szko造.


NLO SMS SPAx

TRENERZY
  • I - trener - Sebastian Pawlik
  • II - trener - Wies豉w Czaja

TERMINY MECZY  SMS PZPS SPAx w hali OPO Spa豉


II LIGA
Lp Data godz. GOSPODARZ GO汎 UWAGI
1 13.X.2012 17.30 SMS PZPS Spa豉 KS Wanda Instal Kraków
2 27.X.2012 17.30
SMS PZPS Spa豉  ASP Avia 安idnik
3 10. XI.2012 17.30
SMS PZPS Spa豉  PWSZ Karpaty Krosno
4 24.XI.2012 17.30
SMS PZPS Spa豉  STS Skar篡sko Kamienna
5 08. XII.2012 17.30
SMS PZPS Spa豉  MKS Wis這k Strzyów
6 05.I.2013 17.30
SMS PZPS Spa豉  AGH 100RK AZS Kraków
7 19.I.2013 17.00 SMS PZPS I Spa豉 AZS Fart Kielce
8 02.II.2013 17.30
SMS PZPS Spa豉  Contimax MOSiR Bochnia
9 23 II.2013 17.30
SMS PZPS Spa豉  KS B喚kitni Ropczyce



TERMINY/WYNIKI

  Wanda
Kr-ów 
Avia
安-ik 
Karpaty
Kr-no 
STS Sk-ko  Wis這k  St-ów   AGH Kr-ów  ZKS Lublin MOSiR Bo-ia  B喚kitni  Ro-ce  SMS  Spa豉
KS Wanda  Kraków 05.I 27.X 19.I 10.XI 02.II 24.XI 23.II 08.XII 15.XII
 x 3:0  1:3   x 3:0  0:3 
ASPS Avia 安idnik 20.X 19.I 10.XI 02.II 24.XI 23.II 08.XII 15.XII 12.I
3:0  3:0  3:0  3:1  3:2    3:2  3:0   3:0
PWSZ Karpaty Krosno 12.I 03.XI 02.II 24.XI 23.II 08.XII 15.XII 20.X 26.I
1:3   3:0 1:3    3:1  3:0  3:2  3:0 
STS Skar篡sko Kamienna 03.XI 26.I 17.XI 23.II 08.XII 15.XII 20.X 12.I 09.II
3:0  0:3  2:3    3:1  3:1  3:0  3:2  1:3 
MKS Wis這k Strzyów 26.I 17.XI 09.II 01.XII 15.XII 20.X 12.I 03.XI 09.III
1:3   3:2 3:1  0:3  3:2  3:1  3:2   
AGH 100RK AZS Kraków 17.XI 09.II 01.XII 09.III 13.X 12.I 03.XI 26.I 20.X
3:0   1:3 2:3    3:1  3:0  3:1  3:0  3:2 
ZKS Cukrownik Lublin 09.II 01.XII 09.III 13.X 05.I 27.X 26.I 17.XI 03.XI
 0:3   1:3  2:3  0:3  1:3  0:3  2:3 
Contimax MOSiR Bochnia 01.XII 09.III 13.X 05.I 27.X 19.I 10.XI 09.II 17.XI
3:1     1:3 0:3  1:3  0:3  3:1  0:3  3:2 
KS B喚kitni Ropczyce 09.III 13.X 05.I 27.X 19.I 10.XI 02.II 24.XI 01.XII
x 0:3  2:3  2:3  3:2  0:3  3:0  2:3  2:3 
SMS PZPS Spa豉 13.X 27.X 10.XI 24.XI 08.XII 05.I 19.I 02.II 23.II
2:3  0:3  3:1  3:2   2:3 3:1  3:0  3:1   


TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1 ASPS Avia 安idnik 15 43 45:8
2 AGH 100RK AZS Kraków 15 31 37:19
3 MKS Wis這k Strzyów 15 26 35:30
4 SMS PZPS Spa豉 15 25 32:31
5 PWSZ Karpaty Krosno 15 24 32:28
6 STS Skar篡sko Kamienna 15 24 30:28
7 KS B喚kitni Ropczyce 16 21 29:35
8 Contimax MOSiR Bochnia 16 14 22:40
9 ZKC Cukrownik Lublin 15 3 11:45
10 KS Wanda  Kraków 9 0 11:20




毒ód這: siatka.org/SMS SPAx   

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra
   


Sezon 2011/2012


KADRA SMS PZPS I i SMS PZPS II SPAx

SMS

TRENERZY
  • SMS PZPS I - trener - Maciej Zende
  • SMS PZPS I - trener - Sebastian Pawlik
ZAWODNICY
  • Badura Piotr - 鈔odkowy
  • Bie鎥owski Krzysztof - rozgrywaj帷y
  • Boro鎍zyk Karol - przyjmuj帷y
  • Bu熥o Bartosz - przyjmuj帷y
  • Dawid Wojciech - przyjmuj帷y
  • Fornal Jan - przyjmuj帷y
  • Korpal Patryk - atakuj帷y
  • Piechocki Kacper - libero
  • Prudzy雟ki Mateusz - przyjmuj帷y
  • Szymura Rafa - przyjmuj帷y
  • 奸iwka Aleksander - przyjmuj帷y
  • Bo陰d Bart這miej - przyjmuj帷y
  • Filipiak Bartosz - atakuj帷y
  • Gajdek Bart這miej - atakuj帷y
  • Kowalski Adam - libero
  • Kramer Piotr - przyjmuj帷y
  • Muzaj Maciej - atkuj帷y
  • Nowakowski Jan - 鈔odkowy
  • Pietrzak ㄆkasz - przyjmuj帷y
  • Smolarczyk Adam - przyjmuj帷y
  • Wacek Mariusz - 鈔odkowy
  • Wola雟ki Nikodem - rozgrywaj帷y
  • Grzechnik Bart這miej - 鈔odkowy
  • Kami雟ki Marek - 鈔odkowy
  • Luks Bart這miej - libero
  • ζpszy雟ki ㄆkasz - przyjmuj帷y
  • Mucha Konrad - 鈔odkowy
  • Orczyk Piotr - przyjmuj帷y
  • Stolc S豉womir - przyjmuj帷y
  • Superlak Micha - rozgrywaj帷y
  • Wo Jakub - libero
  • Zugaj ㄆkasz - rozgrywaj帷y

TERMINY MECZY SMS I i SMS II SPAx w hali OPO Spa豉


I LIGA
Lp Data godz. GOSPODARZ GO汎 UWAGI
1 25.IX.2011 18.00 SMS PZPS II Spa豉 SMS PZPS Spa豉 I
2 08.X.2011 16.00
SMS PZPS II Spa豉  KS Gwardia Wroc豉w
18.00
SMS PZPS I Spa豉  LKS Czarni Wirex Rz捷nia
3 19 X.2011 16.00
SMS PZPS II Spa豉  LKS Czarni Wirex Rz捷nia
18.00
SMS PZPS I Spa豉  AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
4 29.X.2011 16.00
SMS PZPS II Spa豉  Delic-Pol Norwid Cz瘰tochowa
18.00
SMS PZPS I Spa豉  Klub Siatkarski AZS Rafako Racibórz
5 09 XI.2011 16.00
SMS PZPS II Spa豉  AZS Politechnika Opolska Cementowania Odra 16.11.2011
18.00
SMS PZPS I Spa豉  Klub Sportowy Spodek Katowice 16.11.2011
6 19.XI.2011 16.00
SMS PZPS II Spa豉  Towarzystwo Sportowe Victoria PWSZ Wa豚rzych
18.00
SMS PZPS I Spa豉  Juvenia G逝cho豉zy
7 26.XI.2011 17.00 SMS PZPS I Spa豉 SMS PZPS Spa豉 II
8 03.XII.2011 16.00
SMS PZPS II Spa豉  Klub Siatkarski AZS Rafako Racibórz
18.00
SMS PZPS I Spa豉  KS Gwardia Wroc豉w
9 14 XII.2011 16.00
SMS PZPS II Spa豉  TS Volley Rybnik
18.00
SMS PZPS I Spa豉  Delic-Pol Norwid Cz瘰tochowa
10 11.I.2012 16.00
SMS PZPS II Spa豉  Klub Sportowy Spodek Katowice
18.00
SMS PZPS I Spa豉  Towarzystwo Sportowe Victoria PWSZ Wa豚rzych
11 28 I.2012 16.00
SMS PZPS II Spa豉  UMKS K璚zanin Kety
18.00
SMS PZPS I Spa豉  TS Volley Rybnik
12 25.II.2012 16.00
SMS PZPS II Spa豉  Juvenia G逝cho豉zy
18.00
SMS PZPS I Spa豉  UMKS K璚zanin Kety



TERMINY/WYNIKI

  SMS I
Spa豉
KS Wr-w LKS
Rz捷n
Delic
Pol
Cz-a
AZS
Opole
 PWSZ
Wa豚.
 AZS
Raci.
TS Ryb. KSS Kat UMKS
K皻y
Juv.
G-zy
SMS II
Spa豉
SMS I PZPS Spa豉 03.XII 08.X 14.XII 19.X 11.I 29.X 28.I 09.XI 25.II 19.XI 24.IX
2:3  3:2  3:1  3:1  3:0  2:3  3:2  3:2  3:1  3:0  3:1 
KS Gwardia Wroc豉w 01.X 14.XII 19.X 11.I 29.X 28.I 09.XI 25.II 19.XI 24.IX 10.XII
 2:3 1:3  3:2  1:3  3:1  3:2  1:3  3:1  0:3  3:0  3:1 
LKS Czarni Wirex Rz捷nia 10.XII 15.X 11.I 29.X 28.I 09.XI 25.II 19.XI 24.IX 01.X 17.XII
3:0  0:3  3:0 3:0  3:1 3:2  3:0  2:3  2:3  3:2  3:1 
Delic Pol Norwid Cz瘰tochowa 15.X 17.XII 22.X 28.I 09.XI 25.II 19.XI 24.IX 01.X 10.XII 14.I
1:3  0:3  2:3  3:0  0:3  3:1  3:0   3:0 3:1  3:1  2:3 
AZS Politechnika Opolska Cement. Odra 17.XII 22.X 14.I 05.XI 25.II 19.XI 24.IX 01.X 10.XII 15.X 11.II
0:3  2:3  3:2  1:3   0:3 3:1  3:2   2:3 3:0  3:1  0:3 
Towarzystwo Sportowe
Victoria PWSZ Wa豚rzych
22.X 14.I 05.XI 11.II 12.XI 24.IX 01.X 10.XII 15.X 17.XII 03.III
2:3  3:2  0:3  3:0  3:1  1:3  0:3  1:3  0:3  0:3  3:0 
Klub Siatkarski AZS Rafako Racibórz 14.I 05.XI 11.II 12.XI 03.III 24.IX 10.XII 15.X 17.XII 22.X 01.X
1:3   3:2 3:2   3:0 2:3  3:0 3:1  3:2  1:3  3:1   0:3
TS Volley Rybnik 05.XI 11.II 12.XI 03.III 24.IX 03.XII 08.X 17.XII 22.X 14.I 15.X
1:3  2:3  3:0  0:3  3:0  0:3  1:3  3:2  2:3   1:3  3:1
Klub Sportowy Spodek Katowice 11.II 12.XI 03.III 24.IX 03.XII 08.X 14.XII 19.X 14.I 05.XI 22.X
1:3   3:2  1:3 3:2  3:2  3:1  0:3  1:3  0:3  2:3  1:3 
UMKS K璚zanin K皻y 12.XI 03.III 24.IX 03.XII 08.X 14.XII 19.X 11.I 29.X 11.II 05.XI
3:0  0:3  1:3  3:1   3:0 3:0  1:3   3:0 3:0  3:0   2:3
Juvenia G逝cho豉zy 03.III 24.IX 03.XII 08.X 14.XII 19.X 11.I 29.X 28.I 09.XI 12.XI
2:3  2:3  0:3  2:3  1:3  2:3  1:3  1:3  3:0  1:3  1:3 
SMS II PZPS Spa豉 24.IX 08.X 19.X 29.X 09.XI 19.XI 03.XII 14.XII 11.I 28.I 25.II
 0:3 0:3  3:0  2:3  3:0  1:3  2:3  1:3  3:1  0:3  3:1 


TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1SMS I PZPS Spa豉225058:31
2UMKS K璚zanin K皻y224450:28
3LKS Czarni Wirex Rz捷nia224452:35
4KS Gwardia Wroc豉w224053:39
5Klub Siatkarski AZS Rafako Racibórz224052:40
6Delic Pol Norwid Cz瘰tochowa223241:44
7SMS II PZPS Spa豉223040:44
8TS Volley Rybnik223039:46
9Towarzystwo Sportowe Victoria PWSZ Wa豚rzych222634:45
10AZS Politechnika Opolska Cementowania Odra222433:52
11Klub Sportowy Spodek Katowice222035:57
12Juvenia G逝cho豉zy221631:57


I runda play-off
o miejsca 1-4
(do 3 zwyci瘰tw)
10.03.2012
SMS PZPS I Spa豉 Gwardia Wroc豉w 3:1 26:24, 25:21, 17:25, 25:19 1:0
11.03.2012
SMS PZPS I Spa豉 Gwardia Wroc豉w 3:1 25:16, 25:20, 20:25, 25:19 2:0
24.03.2012
Gwardia Wroc豉w SMS PZPS I Spa豉 0:3 15:25, 21:25, 23:25 0:3

II runda play-off
o miejsca 1-2
(do 3 zwyci瘰tw)
31.03.2012
SMS PZPS I Spa豉 K璚zanin K皻y 2:3 23:25, 28:26, 25:22, 22:25, 8:15 0:1
01.04.2012
SMS PZPS I Spa豉 K璚zanin K皻y 3:2 25:22, 20:25, 25:22, 26:28, 15:12 1:1
21.04.2012
K璚zanin K皻y SMS PZPS I Spa豉 3:0 28:26, 25:18, 25:21 2:1
22.04.2012
K璚zanin K皻y SMS PZPS I Spa豉 3:1 25:18, 25:22, 20:25, 25:19 3:1

毒ód這: siatka.org/SMS SPAx   

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra


KADRA NLO SMS PZPS III SPAx - II liga Grupa IV - Sezon 2010/2011


SMS II

TRENERZY
  • I trener - Maciej Zende
  • II trener - Andrzej Krowiak
ZAWODNICY
  • D帳rowski Bart這miej- rozgrywaj帷y
  • Grzechnik Bart這miej - 鈔odkowy
  • Kaczy雟ki Mich - przyjmuj帷y
  • Kami雟ki Marek - 鈔odkowy
  • Luks Bart這miej - libero
  • ζpszy雟ki ㄆkasz - przyjmuj帷y
  • Mucha Konrad - 鈔odkowy
  • Orczyk Piotr - przyjmuj帷y
  • Stolc S豉womir - przyjmuj帷y
  • Superlak Micha - rozgrywaj帷y
  • Filipiak Bartosz - atakuj帷y
  • Wo Jakub - libero
  • Zugaj ㄆkasz - rozgrywaj帷y
  • Faryna Rafa- atakuj帷y
  • Gajdek Bart這miej- atakuj帷y
  • Kowalski Adam - libero
  • Muzaj Maciej - atakuj帷y
  • Nowakowski Jan - 鈔odkowy
  • Pietrzak ㄆkasz - przyjmuj帷y
  • S豉wi雟ki Adrian - 鈔odkowy
  • Smolarczyk Adam - przyjmuj帷y
  • Wola雟ki Nikodem - rozgrywaj帷y


TERMINY MECZY SMS II SPAx w hali OPO Spa豉

 
II LIGA gr III
Lp Data godz. GOSPODARZ GO汎 UWAGI
1 09.X.2010 13.00 SMS PZPS II Spa豉 KS Wanda Instal Kraków
2 16.X.20010 17.00
SMS PZPS II Spa豉 KS B喚kitni Ropczyce
3 30.X.20010 17.00 SMS PZPS III Spa豉 STS Skar篡sko Kamienna zmiana terminu na 29 X 2010
4 13.XI.2010 16.00
SMS PZPS II Spa豉 UMKS K璚zanin K皻y
5 27.XI.2010 16.00 SMS PZPS III Spa豉 WKS Wawel AGH Kraków
6 08.I.2011 17.00
SMS PZPS II Spa豉 RCS Czarni Radom
7 22.I.2011 17.00 SMS PZPS III Spa豉 KU AZS Politechnika Krakowska
8 05.II.2011 17.00
SMS PZPS II Spa豉 PWSZ Karpaty Krosno
9 19.II.2011 17.00
SMS PZPS III Spa豉 MKS Wis這k Strzyów


TERMINY/WYNIKI

Wanda Kraków Czarni Radom AZS Kraków Karpaty Krosno Wis這k Strzyów B喚kitni Ropczyce  STS Skar篡sko K皻rzanin K皻y Wawel Kraków SMS II Spa豉
KS Wanda Instal Kraków
16.X
08.I
30.X
22.I
13.XI
05.II
27.XI
17.II
11.XII
3:1 
 3:0
3:2 
3:0 
3:0 
3:1 
3:2 
3:0 
 3:0
RCS Czarni Radom
18.XII
30.X
22.I
13.XI
20.XI
27.XI
17.II
11.XII
23.X
0:3 
0:3 
 3:1
1:3 
3:0 
3:0 
2:3   
3:0 
 3:2
KU AZS Politechnika Krakowska
23.X
15.I
13.XI
05.II
27.XI
17.II
11.XII
18.XII
06.XI
1:3 
0:3 
0:3 
2:3 
1:3 
3:1 
3:2
3:0 
3:0
PWSZ Karpaty Krosno
15.I
06.XI
29.I
27.XI
17.II
11.XII
18.XII
23.X
20.XI
3:2 
3:2 
2:3 
 1:3
1:3 
 3:1
3:2 
3:0 
3:2 
MKS Wis這k Strzyów
06.XI
29.I
20.XI
12.II
11.XII
18.XII
23.X
15.01
04.XII
0:3 
3:0 
 3:1
3:0 
3:1 
2:3 
1:3 
3:2 
3:1 
KS B喚kitni Ropczyce
29.I
05.II
12.II
04.XII
09.X
23.X
15.I
06.XI
18.XII
 3:2
0:3 
0:3 
0:3 
0:3
1:3 
 1:3
3:1 
1:3
STS Skar篡sko Kam.
20.XI
12.II
04.XII
09.X
16.X
08.I
06.XI
29.I
15.I
0:3 
0:3 
3:1 
3:0
3:0
3:2
3:1
3:1 
 3:2
UMKS K皻rzanin K皻y
12.II
04.XII
09.X
16.X
08.I
30.X
22.I
20.XI
29.I
1:3 
2:3 
3:0 
2:3 
3:1 
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
WKS Wawel AGH Kraków
04.XII
09.X
16.X
08.I
30.X
22.I
13.XI
05.II
12.II
 0:3
3:1 
2:3 
1:3 
3:2 
1:3 
3:0 
1:3 
 
SMS PZPS II Spa豉
09.X
08.I
22.I
05.II
17.II
16.X
30.X
13.XI
27.XI
0:3 
0:3 
3:2
 1:3
 
 3:1
1:3 
3:2 
3:0 

TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1 KS Wanda Instal Kraków 18
48
52:14
2 UMKS K皻rzanin K皻y 18
35
44:30
3 MKS Wis這k Strzyów 18
33
39:30
4 RCS Czarni Radom 18
30
37:29
5 PWSZ Karpaty Krosno 18
30
40:34
6 STS Skar篡sko Kam. 18
27
33:35
7 KU AZS Politechnika Krakowska 18
23
32:37
8 SMS PZPS II Spa豉 18
19
27:43
9 KS B喚kitni Ropczyce 18
15
22:45
10 WKS Wawel AGH Kraków 18
10
19:48

毒ód這: siatka.org/SMS Spa豉


Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa II - sezon 2009/2010


KADRA NLO SMS PZPS II SPAx



TRENERZY
  • Maciej Zende - I trener
  • Zdzis豉w Gogol
  • Wiktor Bro雟ki - trener odnowy


Do rozgrywek II ligi zg這szono wszystkich uczniów NLO SMS PZPS Spa豉


TERMINY/WYNIKI

Rosiek Syców Czarni Rz捷nia  Sudety Ka_Gó Skra II Be  Burza Wroc豉w
Bzura Ozorków AZS Opole Delic 
Cz-wa
Victoria Wa豚rzych Volley Rybnik SMS II Spa豉
Rosiek
Syców
 
28.XI 
10.X 
09.XII 
17.X 
19.XII 
31.X 
16.I 
07.XI 
23.I 
21.XI 
1:3 
0:3 
0:3 
1:3 
0:3 
3:1 
3:0 
3:1 
1:3 
 3:0
LKS Czarni Rz捷nia
03.X 
 
 09.XII
17.X 
 19.XII
31.X 
16.I 
07.XI 
23.I 
21.XI 
25.XI 
3:0 
3:0 
3:0 
3:1 
3:1 
 3:2
3:1 
2:3 
3:0 
 Sudety Kam. Góra
 05.XII
14.X
 
19.XII 
31.X 
16.I 
07.XI 
23.I
21.XI 
25.XI 
03.X 
 3:1
3:0 
1:3 
3:0 
2:3 
3:1 
3:1 
 3:0
 3:1
3:0 
Skra II Be販hatów
14.X 
12.XII 
24.X 
 
16.I 
07.XI 
23.I 
21.XI 
25.XI
03.X 
05,XII 
3:2 
1:3 
3:1 
-
3:1 
3:0 
3:0 
3:0 
3:1 
3:2 
Burza Wroc豉w
12.XII 
24.X 
09.I 
04.XI 
 
23.I 
21.XI 
 25.XI
03.X 
 05.XII
14.X 
3:0 
3:0 
 -
3:0 
3:0 
 -
3:0 
MKS Bzura Ozorków
24.X 
 09.I
04.XI 
20.I 
14.XI 
 
25.XI 
03.X 
 10.X
14.X 
12.XII 
2:3 
 3:2
0:3 
0:3 
0:3 
3:1 
0:3 
 3:1
3:1 
3:2 
AZS Opole
 09.I
04.XI 
20.I 
 14.XI
 30.I
26.IX 
 
05.XII 
 14.X
 17.X
24.X 
1:3 
3:2 
3:0 
1:3 
0:3 
0:3 
3:2 
 0:3
2:3 
Delic Cz瘰toch.
04.XI 
20.I
14.XI 
30.I 
 30.I
28.XI 
10.X 
 
 12.XII
24.X 
09.I 
1:3 
1:3 
2:3 
2:3
 3:2
2:3 
3:0 
2:3 
3:0 
Victoria Wa豚rzych
20.I 
14.XI 
30.I 
26.IX
28.XI
05.XII 
09.XII 
17.X 
 
09.I 
04.XI 
0:3 
3:2 
0:3 
0:3 
1:3 
3:0 
0:3 
3:0 
 3:0
Volley Rybnik
14.XI 
30.I 
 26.IX
28.XI 
10.X 
09.XII 
12.XII
19.XII 
31.X 
 
20.I 
3:0 
3:2 
 0:3
1:3 
0:3 
3:2 
3:1 
3:1 
3:0 
 1:3
SMS II Spa豉
30.I 
26.IX 
28.XI 
10.X 
 09.XII
17.X 
19.XII 
31.X 
16.I 
07.XI 
 
0:3 
2:3 
0:3 
1:3 
0:3 
2:3 
2:3 
0:3 
3:2 

TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1 KPS Skra Be販hatów 19
45
49:22
2 MKS Sudety Kamienna Góra 19
42
46:21
3 LKS Czarni Wirex Rz捷nia 19
39
46:31
4 MKS Bzura Ozorków 19
30
38:37
5 MKS Kama Rosiek Syców 19
27
33:36
6 Delic-Pol Norwid Cz瘰tochowa 19
24
36:40
7 TS Volley RybnikA 19
24
34:41
8 ZS Politechnika Opolska Cementownia Odra 19
15
27:47
9  TS Victoria PWSZ Wa豚rzych 19
15
21:44
10 SMS PZPS II Spa豉 19
12
20:53
11 KS Burza Wroc豉w 10
0
0:0

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga - grupa II - sezon 2008/2009


KADRA NLO SMS PZPS II SPAx



TRENERZY
  • Grzegorz Ry
  • Karol Janaszewski
  • Maciej Zende
  • Tomasz Wasilkowski
ZAWODNICY
  1. Fitrzyk Krzysztof - 鈔odkowy
  2. Gajowczyk Pawe - przyjmuj帷y
  3. Grzywacz Pawe - 鈔odkowy
  4. Naliwajko Maciej - przyjmuj帷y
  5. Kurmin Dariusz - 鈔odkowy
  6. Mika Mateusz - przyjmuj帷y
  7. Surma Grzegorz - przyjmuj帷y
  8. Walczykowski Igor - atakuj帷y
  9. W這darczyk Wojciech - rozgrywaj帷y
  10. Buchowski Adrian - przyjmuj帷y
  11. Ferens Wojciech - przyjmuj帷y
  12. Drzyzga Fabian - rozgrywaj帷y
  13. Hain Piotr - 鈔odkowy
  14. Hebda Mi這sz - atakuj帷y
  15. Horoszkiewicz Mi這sz - 鈔odkowy
  16. Kaczmarek Bartosz - libero
  17. Kalembka Tomasz - 鈔odkowy
  18. Kowalski Tomasz - rozgrywaj帷y
  19. Koz這wski Igor - atakuj帷y
  20. No瞠wski Mateusz - przyjmuj帷y
  21. Piotrowski Mateusz - atakuj帷y
  22. Szczurek Patryk - rozgrywaj帷y
  23. Golec Pawe - przyjmuj帷y
  24. Bachmatiuk Marcin - 鈔odkowy
  25. Borawski Arkadiusz - przyjmuj帷y
  26. Dryja Dawid - 鈔odkowy
  27. Gluz Mateusz - przyjmuj帷y
  28. Gonciarz Kacper  - rozgrywaj帷y
  29. Macyra Szymon - przyjmuj帷y
  30. Modzelewski Krzysztof - przyjmuj帷y
  31. Roma Szymon - atakuj帷y
  32. Zalewski Adrian - przyjmuj帷y

TERMINY MECZY SMS II SPAx

Wszystkie mecze rozgrywane b璠 w sali OPO Spa豉

II LIGA gr II
Lp Data godz. GOSPODARZ GO汎 UWAGI
1 04.10.2008 17.00 SMS PZPS II Spa豉 KS Warta Dzia這szyn  
2 18.10.2008 17.00
SMS PZPS II Spa豉 KPS Skra II Be販hatów
3 08.11.2008 17.00 SMS PZPS II Spa豉 SK Górnik Radlin  
4 22.11.2008 17.00
SMS PZPS II Spa豉 AZS Cem. Odra Opole
II RUNDA
5 06.12.2008 17.00
SMS PZPS II Spa豉 MKS  Sudety Kamienna Góra
6 20.12.2008 17.00 SMS PZPS II Spa豉 LKS Czarni Wirex Rz捷nia
7 10.01.2009 17.00
SMS PZPS II Spa豉 MKS Bzura Ozorków
8 24.01.2009 17.00 SMS PZPS II Spa豉 MKS Rosiek Syców
9 07.02.2009 17.00 SMS PZPS II Spa豉 Delic Pol Norwid Cz瘰tochowa



TERMINY/WYNIKI

MKS  Sudety Kamienna Góra LKS Czarni Wirex Rz捷nia  MKS Bzura Ozorków  MKS Rosiek Syców Delic Pol Norwid Cz瘰-wa KS Warta Dzia這szyn  KPS Skra II Be販hatów SK Górnik Radlin AZS Cem. Odra Opole SMS II Spa豉
MKS  Sudety Kamienna Góra
04.X
20.XII
18.X
10.I
08.XI
15.XI
22.XI
07.II
27.IX
 3:2
3:0 
2:3 
3:0 
2:3 
3:0 
3:0 
3:1 
3:2 
LKS Czarni Wirex Rz捷nia
13.XII
18.X
10.I
08.XI
15.XI
22.XI
07.II
06.XII
11.X
3:0 
3:1
 3:1
3:1 
3:2 
3:2 
 3:1  
3:1 
3:1 
MKS Bzura Ozorków
11.X
03.I
08.XI
24.I
22.XI
07.II
06.XII
13.XII
25.X
3:2
2:3 
1:3
3:0 
2:3
1:3    
3:0 
3:1
3:0 
MKS Rosiek Syców
03.I
25.X
17.I
22.XI
07.II
06.XII
13.XII
11.X
15.XI
1:3
0:3
3:1 
0:3
 2:3
3:2 
3:1
3:1 
3:1 
Delic Pol Norwid Cz瘰tochowa
25.X
17.I
15.XI
31.I
06.XII
13.XII
11.X
03.I
29.XI
0:3
1:3
3:1
2:3
1:3 
3:0
3:0 
3:2
3:2 
KS Warta Dzia這szyn
17.I
24.I
31.I
29.XI
27.IX
11.X
03.I
25.X
13.XII
0:3
0:3 
0:3
0:3 
3:2 
3:0 
3:1
2:3
3:0 
KPS Skra II Be販hatów
24.I
31.I
29.XI
27.IX
04.X
20.XII
25.X
17.I
03.I
3:1
0:3
3:1 
1:3 
3:0 
3:0 
3:0
1:3
 3:0
SK Górnik Radlin
31.I
29.XI
27.IX
04.X
20.XII
18.X
10.I
15.XI
17.I
1:3
2:3 
2:3 
1:3
3:2 
0:3 
2:3 
3:1 
1:3 
AZS Cem. Odra Opole
29.XI
27.IX
04.X
20.XII
18.X
10.I
08.XI
24.I
31.I
1:3 
1:3 
1:3 
3:0 
 3:0
3:2 
1:3
3:0 
3:0 
 SMS II Spa豉
06.XII
20.XII
10.I
24.I
07.II
04.X
18.X
08.XI
22.XI
 0:3
2:3 
2:3 
1:3 
0:3
0:3 
2:3 
3:2 
1:3 




TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1 LKS Czarni Wirex Rz捷nia 18
47
53:21
2 MKS  Sudety Kamienna Góra 18
40
46:23
3 MKS Rosiek Syców 18
34
40:32
4 KPS Skra II Be販hatów 18
30
36:32
5 KS Warta Dzia這szyn 18
29
36:34
6 MKS Bzura Ozorków 18
26
37:35
7 AZS Cem. Odra Opole 18
23
35:36
8 Delic Pol Norwid Cz瘰tochowa 18
22
30:38
9 SMS PZPS II Spa豉 18
10
20:51
10 SK Górnik Radlin 18
9
20:51

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa II - sezon 2007/2008


KADRA NLO SMS PZPS II SPAx - II liga Grupa II

SMS II

TRENERZY
  • Grzegorz Ry - trener gówny szko造
  • Zdzis豉w Gogol
  • Wiktor Bro雟ki - trener odnowy
ZAWODNICY
  1. Drzyzga Fabian - rozgrywaj帷y
  2. Zatorski Pawe - libero
  3. Mika Mateusz - 鈔odkowy
  4. W這darczyk Wojciech - rozgrywaj帷y
  5. Grzywacz Pawe - 鈔odkowy
  6. Fitrzyk Krzysztof - 鈔odkowy
  7. Kurek Marcin - przyjmuj帷y
  8. Walczykowski Igor - atakuj帷y
  9. Buchowski Adrian - przyjmuj帷y
  10. Hain Piotr - 鈔odkowy
  11. Hebda Mi這sz - 鈔odkowy
  12. Kaczmarek Bartosz - libero
  13. Kalembka Tomasz - 鈔odkowy
  14. Ko這dziejczyk Sebastian - przyjmuj帷y
  15. Kowalski Tomasz - rozgrywaj帷y
  16. No瞠wski Mateusz - przyjmuj帷y
  17. Piotrowski Mateusz - atakuj帷y
  18. Szewczyk Kamil - rozgrywaj帷y
  19. Wagner Iwo- rozgrywaj帷y
  20. Weder Piotr - atakuj帷y

TERMINY MECZY SMS II SPAx

Wszystkie mecze rozgrywane b璠 w sali OPO Spa豉

II LIGA gr II
Lp Data godz. GOSPODARZ GO汎 UWAGI
1 29.09.2007 16.00
SMS PZPS II Spa豉 MKS Bzura Ozorków
2 13.10.2007 16.00 SMS PZPS II Spa豉 LKS Czarni Wirex Rz捷nia  
3 27.10.2007 16.00
SMS PZPS II Spa豉 UKS Karo Strzelce Opolskie
4 10.11.2007 16.00 SMS PZPS II Spa豉 KS Warta Dzia這szyn  
5 24.11.2007 16.00
SMS PZPS II Spa豉 MKS Sudety Kamienna Góra
II RUNDA
6 05.01.2008 16.00
SMS PZPS II Spa豉 MKS Kama Rosiek Syców
7 19.01.2008 16.00 SMS PZPS II Spa豉 Delic-Pol Norwid Cz瘰tochowa
8 02.02.2008 16.00
SMS PZPS II Spa豉 KS AZS Rafako Racibórz
9 23.02.2008 16.00 SMS PZPS II Spa豉 UKS SMS ód
10 15.03.2008 16.00
SMS PZPS II Spa豉 Pamapol Siatkarz Wielu

TERMINY/WYNIKI

Siat Wiel Bzura Ozork  Rosiek Syców  Czarni Rz捷n Delic Cz-wa  Karo St.Op  Rafako Racib Warta Dzia  SMS  ód Sudety Ka_Gó SMS II Spa豉
Siatkarz Wielu
05.I
13.X
19.I
27.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
08.III
08.XII
2:3 
3:1 
0:3 
3:2 
0:3 
0:3 
2:3 
 3:0
 
0:3 
MKS Bzura Ozorków
06.X
19.I
27.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
01.III
08.XII
15.XII
3:0 
3:1
3:0 
1:3 
3:0 
1:3 
  0:3 
3:1 
3:0 
3:0 
Rosiek
Syców
12.I
20.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
08.III
08.XII
15.XII
06.X
3:1
 3:2
 3:2
3:1 
3:0
   3:1 
3:1 
 3:0
1:3 
3:0 
LKS Czarni Rz捷nia
20.X
26.I
03.XI
23.II
24.XI
08.III
08.XII
15.XII
06.X
12.I
3:0
3:2
3:2 
3:1
3:1 
0:3 
3:0
3:0 
3:0 
3:1 
Delic Cz瘰toch.
26.I
03.XI
16.II
17.XI
08.III
08.XII
15.XII
06.X
12.I
20.X
3:1
3:1
3:2
2:3
 
2:3
0:3 
3:0
3:1 
 3:2
Karo Strz. Opolskie
03.XI
16.II
17.XI
01.III
01.XII
15.XII
06.X
12.I
19.I
26.I
0:3
0:3 
1:3
1:3 
1:3 
3:0 
0:3
3:1
0:3 
3:0 
KS AZS Racibórz
16.II
17.XI
01.III
01.XII
15.III
29.IX
12.I
20.X
26.I
03.XI
3:0
2:3
0:3 
 1:3
3:1 
3:1 
3:2
3:1
2:3 
3:0 
KS Warta Dzia這szyn
17.XI
01.III
01.XII
15.III
29.IX
05.I
13.X
26.I
03.XI
16.II
3:0
0:3 
3:0 
3:2
1:3 
 1:3
3:2 
 3:0
0:3 
3:1 
UKS SMS ód
01.III
08.III
15.III
29.IX
05.I
13.X
19.I
27.X
16.II
17.XI
0:3 
 0:3
0:3 
0:3 
 0:3
0:3 
0:3
0:3 
0:3 
1:3 
 Sudety Kam. Góra
01.XII
15.III
29.IX
05.I
13.X
20.X
27.X
02.II
10.XI
01.III
3:1 
3:0 
3:0 
3:1 
3:2
3:0 
3:1 
3:0 
3:0 
 3:1
SMS II Spa豉
15.III
29.IX
05.I
13.X
19.I
27.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
 2:3
0:3 
 1:3
2:3 
2:3 
3:1 
1:3 
0:3 
 3:0
2:3 

TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1 MKS Sudety Kamienna Góra 20
45
50:23
2 LKS Czarni Wirex Rz捷nia 20
43
50:28
3 MKS Bzura Ozorków 20
39
46:27
4 MKS Kama Rosiek Syców 20
39
46:31
5 KS AZS Rafako Racibórz 20
37
45:33
6 Delic-Pol Norwid Cz瘰tochowa 20
37
47:37
7 KS Warta Dzia這szyn 20
34
41:31
8 Pamapol Siatkarz Wielu 20
21
28:45
9 UKS Karo Strzelce Opolskie 20
18
25:44
10 SMS PZPS II Spa豉 20
17
27:50
11 UKS SMS ód 20
0
4:60

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa III - sezon 2006/2007


KADRA NLO SMS PZPS III SPAx - II liga Grupa III



TRENERZY
  • I trener - Zdzis豉w Gogol
  • II trener - Dariusz Daszkiewicz
ZAWODNICY
  • Michor Dawid - 鈔odkowy
  • Pani帷zyk Wojciech - 鈔odkowy
  • Zychla Tomasz - przyjmuj帷y
  • Krzywiecki Konrad - rozgrywaj帷y
  • Kozio Maciej - 鈔odkowy
  • Ratajczak Artur - 鈔odkowy
  • Walczykowski Igor - atakuj帷y
  • Kurek Marcin - przyjmuj帷y
  • Frankowski Filip - przyjmuj帷y
  • Bro篡niak J璠rzej - rozgrywaj帷y
  • W這darczyk Wojciech - rozgrywaj帷y
  • Tietianiec Leonard - rozgrywaj帷y
  • Zatorski Pawe - libero
  • Mika Mateusz - przyjmuj帷y
  • Szulikowski Mariusz - przyjmuj帷y
  • Wojtowicz Mateusz - przyjmuj帷y
  • Pruski Mariusz - 鈔odkowy
  • Grzywacz Pawe - 鈔odkowy
  • Fitrzyk Krzysztof - 鈔odkowy
  • Naliwajko Maciej - przyjmuj帷y
  • Pyda Karol - atakuj帷y

Druk wyró積iony- zawodnicy podstawowi;
Pozostali - uzupe軟ienie sk豉du.


TERMINY MECZY SMS III SPAx

Pola wyró積ione - mecze rozgrywane w sali OPO Spa豉.
 
II LIGA gr III
Lp Data godz. GOSPODARZ GO汎 UWAGI
1 23.09.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spa豉 AZS UWM Olsztyn II
2 30.09.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spa豉 Trefl Gda雟k
3 07.10.2006 S
GKS Wilga Garwolin SMS PZPS III Spa豉
4 14.10.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spa豉 KKS  Kozienice
5 21.10.2006 S
Pekpol Ostro喚ka SMS PZPS III Spa豉
6 28.10.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spa豉 MKS MDK Warszawa
7 04.11.2006 S
PKS Gwardia Szczytno SMS PZPS III Spa豉
8 18.11.2006 S 16.00 SMS PZPS III Spa豉 ZKS 奸epsk Augustów
9 25.11.2006 S
SKF Legia Warszawa SMS PZPS III Spa豉
II RUNDA
10 02.12.2006 S
AZS UWM Olsztyn II SMS PZPS III Spa豉
11 09.12.2006 S
Trefl Gda雟k SMS PZPS III Spa豉
12 16.12.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spa豉 GKS Wilga Garwolin
13 06.01.2007 S
KKS  Kozienice SMS PZPS III Spa豉
14 13.01.2007 S 17.00 SMS PZPS III Spa豉 Pekpol Ostro喚ka
15 20.01.2007 S
MKS MDK Warszawa SMS PZPS III Spa豉
16 27.01.2007 S 16.00 SMS PZPS III Spa豉 PKS Gwardia Szczytno
17 03.02.2007 S
ZKS 奸epsk Augustów SMS PZPS III Spa豉
18 17.02.2007 S 16.00 SMS PZPS III Spa豉 SKF Legia Warszawa


TERMINY/WYNIKI

AZS Olsz. Wilga Garw Pek Ostr PKS Szczy Legia W-wa Trefl  KKS Kozie MKS W-wa ZKS Augus SMSIII Spa豉
AZS UWM II Olsztyn
30.09
16.12
14.10
13.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
1:3 
3:1 
3:0 
 3:2
1:3 
1:3 
3:1 
3:1 
3:1 
GKS Wilga Garwolin
09.12
14.10
13.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
07.10
3:1 
3:1 
3:0 
3:0 
0:3 
3:0 
3:2   
3:0 
3:1 
Pekpol Ostro喚ka
07.10
06.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
09.12
21.10
 3:1
1:3 
 3:0
3:0 
0:3 
 2:3
1:3 
3:0 
3:2
PKS Gwardia Szczytno
06.01
21.10
20.01
18.11
17.02
02.12
09.12
07.10
04.11
0:3 
0:3 
0:3 
0:3 
0:3 
3:1 
0:3 
0:3 
3:0 
SKF Legia Warszawa
21.10
20.01
04.11
03.02
02.12
09.12
07.10
16.01
25.11
0:3 
3:2 
3:2 
3:1 
0:3 
3:2 
3:2 
3:1 
3:0 
Trefl Gda雟k
20.01
04.11
18.11
25.11
23.09
07.10
06.01
21.10
09.12
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
3:0
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
KKS Kozienice
04.11
03.02
25.11
23.09
30.09
16.12
21.10
20.01
06.01
3:1 
2:3 
3:0 
3:1
3:0
1:3
3:0
3:1 
 3:0
MKS MDK Warszawa
03.02
25.11
23.09
30.09
16.12
14.10
13.01
04.11
20.01
1:3 
3:1 
1:3 
2:3 
0:3 
0:3 
0:3 
3:2 
3:0 
ZKS 奸eps Augustów
25.11
23.09
30.09
16.12
14.10
13.01
28.10
27.01
03.02
0:3 
1:3 
0:3 
3:0 
2:3 
1:3 
3:2 
3:1 
3:1 
SMS PZPS III Spa豉
23.09
16.12
13.01
27.01
17.02
30.09
14.10
28.10
18.11
3:1 
0:3 
3:2
3:1 
0:3 
 0:3
0:3 
0:3 
3:1 

TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1 Energa Trefl Gda雟k 18 54 54:3
2 GKS Wilga Garwolin 18 41 45:22
3 KKS Kozienice 18 35  41:27 
4 AZS UWM II Olsztyn 18 29 37:31
5 SKF Legia Warszawa 18 29 34:30
6 Pekpol Ostro喚ka 18 26 34:34 
7 MKS MDK Warszawa 18 20  28:40
8 ZKS 奸epsk Augustów 18 16  25:43
9 SMS PZPS III Spa豉 18 12  17:47
10 PKS Gwardia Szczytno 18 8 12:48

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa IV - sezon 2006/2007


KADRA NLO SMS PZPS III SPAx - II liga Grupa IV



TRENERZY
  • I trener - Marek Hertel
  • II trener - Wiktor Bronski
ZAWODNICY
  1. W這darczyk Wojciech - rozgrywaj帷y
  2. Tietianiec Leonard - rozgrywaj帷y
  3. Szulikowski Mariusz - przyjmuj帷y
  4. Pruski Mariusz - 鈔odkowy
  5. Grzywacz Pawe - 鈔odkowy
  6. Fitrzyk Krzysztof - 鈔odkowy
  7. Naliwajko Maciej - przyjmuj帷y
  8. Pyda Karol - atakuj帷y
  9. Zatorski Pawe - libero
  10. Mika Mateusz - przyjmuj帷y
  11. Wojtowicz Mateusz - przyjmuj帷y
  12. Michor Dawid - 鈔odkowy
  13. Pani帷zyk Wojciech - 鈔odkowy
  14. Zychla Tomasz - przyjmuj帷y
  15. Krzywiecki Konrad - rozgrywaj帷y
  16. Kozio Maciej - 鈔odkowy
  17. Ratajczak Artur - 鈔odkowy
  18. Walczykowski Igor - przyjmuj帷y
  19. Frankowski Filip - przyjmuj帷y
  20. Bro篡niak J璠rzej - rozgrywaj帷y
  21. Kurek Marcin - przyjmuj帷y

Druk wyró積iony- zawodnicy podstawowi;
Pozostali - uzupe軟ienie sk豉du.


TERMINY MECZY SMS II SPAx

Pola wyró積ione - mecze rozgrywane w sali OPO Spa豉.

II LIGA gr IV
Lp Data godz. GOSPODARZ GO汎 UWAGI
1 23.09.2006 S
Cukrownik Lublin SMS PZPS II Spa豉
2 30.09.2006 S
AZS Karpaty Krosno SMS PZPS II Spa豉 03.10.2006
3 07.10.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spa豉 Okocimski Brzesko  
4 14.10.2006 S
Jadar II Radom SMS PZPS II Spa豉
5 21.10.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spa豉 KS Górnik Radlin  
6 28.10.2006 S
KS B喚kitni Ropczyce SMS PZPS II Spa豉
7 04.11.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spa豉 MKS MOS B璠zin
8 18.11.2006 S
MKS Andrychów SMS PZPS II Spa豉
9 25.11.2006 S 17.00 SMS PZPS II Spa豉 WTS Warka
II RUNDA
10 02.12.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spa豉 Cukrownik Lublin
11 09.12.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spa豉 AZS Karpaty Krosno
12 16.12.2006 S
Okocimski Brzesko SMS PZPS II Spa豉
13 06.01.2007 S 17.00 SMS PZPS II Spa豉 Jadar II Radom
14 13.01.2007 S
KS Górnik Radlin SMS PZPS II Spa豉
15 20.01.2007 S 17.00 SMS PZPS II Spa豉 KS B喚kitni Ropczyce
16 27.01.2007 S
MKS MOS B璠zin SMS PZPS II Spa豉
17 03.02.2007 S 17.00 SMS PZPS II Spa豉 MKS Andrychów
18 17.02.2007 S
WTS Warka SMS PZPS II Spa豉

TERMINY/WYNIKI

KS Górnik Radlin KS B喚kit Robcz MKS MOS B璠zin MKS Andr. SMS II Spa豉 PC ZKS Lublin AZS Krosno OKOC. Brzes Jadar II Radom WTS Warka
KS Górnik Radlin
30.09
16.12
14.10
13.01
28.10
27.01
18.11
17.02
23.09
 1:3
 0:3
3:2 
3:0 
0:3 
3:2 
3:1 
3:1 
 2:3
KS B喚kitni Ropczyce
09.12
14.10
13.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
07.10
3:0 
3:1 
3:0 
3:0 
2:3 
3:0 
3:0   
3:1 
2:3 
MKS MOS B璠zin
07.10
06.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
09.12
21.10
3:1 
3:0 
3:1 
3:1 
3:0 
 3:0    
3:0 
3:0 
3:1 
MKS Andrychów
06.01
21.10
20.01
18.11
17.02
02.12
09.12
07.10
04.11
3:1 
0:3 
2:3 
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
 1:3
3:2 
SMS PZPS II Spa豉
21.10
20.01
04.11
03.02
02.12
09.12
07.10
06.01
25.11
0:3 
1:3 
0:3 
0:3 
 1:3
1:3 
3:0 
1:3 
0:3 
Pol.Cuk. ZKS Cuk. Lublin
20.01
04.11
03.02
25.11
23.09
07.10
06.01
21.10
09.12
0:3 
3:2 
1:3 
2:0 
 3:0
3:1 
3:0 
 1:3
0:3 
AZS Karpat Krosno
04.11
03.02
25.11
23.09
30.09
16.12
21.10
20.01
06.01
3:1 
2:3 
0:3 
 3:0
3:0 
3:1 
3:1 
3:2 
0:3 
Okocimski Brzesko
03.02
25.11
23.09
30.09
16.12
14.10
13.01
04.11
20.01
1:3 
0:3 
 0:3
2:3 
3:1 
1:3 
0:3 
1:3 
1:3 
Jadar II Radom
25.11
23.09
30.09
16.12
14.10
13.01
28.10
27.01
03.02
2:3 
1:3 
2:3 
3:0 
3:0 
3:0 
 3:0
3:0 
3:0 
WTS Warka
02.12
16.12
13.01
27.01
17.02
30.09
14.10
28.10
18.11
3:2 
3:1 
2:3 
3:1 
3:1 
3:0 
3:1 
3:1 
2:3 

TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1 MKS MOS B璠zin 18 48 52:14
2 KS B喚kitni Ropczyce 18 41 46:22
3 WTS Warka 18 39 46:27
4 Jadar II Radom 18 35 42:27
5 KS Górnik Radlin 18 26 35:36
6 Polski Cukier ZKS Cukr. Lublin 18 25 30:34
7 Karpaty Krosno 18 25 30:36
8 MKS Andrychów 18 24 31:35
9 Okocimski Brzesko 18 4 12:52
10 SMS PZPS II Spa豉 18 3 10:51

Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa III - sezon 2005/2006


KADRA NLO SMS PZPS III SPAx - II liga Grupa III

SMS II

TRENERZY
  • I trener - Karol Janaszewski
  • II trener - Maciej Zende
  • Trener odnowy - Pawe Bi鎍zyk
ZAWODNICY
  1. Krzywiecki Maciej - przyjmuj帷y
  2. Pani帷zyk Micha - przyjmuj帷y
  3. Piórkowski Szymon - atakuj帷y
  4. Kasparek Przemys豉w - 鈔odkowy
  5. Swaczyna Adam - libero
  6. Jasi雟ki Mateusz - 鈔odkowy
  7. Wi郾iewski ㄆkasz - 鈔odkowy
  8. Nowocie Jakub - przyjmuj帷y
  9. Patyk Marcin - przyjmuj帷y
  10. Gontarz Krzysztof - rozgrywaj帷y
  11. Wro雟ki ㄆkasz - rozgrywaj帷y
  12. Król Jan - atakuj帷y
  13. Kwieci雟ki Pawe - atakuj帷y
  14. Kusaj Maciej- rozgrywaj帷y
  15. Gunia Dawid - atakuj帷y
  16. Jacyszyn Artur - przyjmuj帷y

TERMINY/WYNIKI


  KPS SPS PKS GKS CWK WTS ASP SMS Jad
KPS Wo這min  
 XI
 III 
 XIII 
 V 
 XV 
 VII 
 XVII 
 IX 
 0-3 
 3:0 
 1-3
 0-3 
 2-3 
 0-3 
 2-3 
 1-3 
SPS Zdu雟ka Wola
 II 
 
 XIII 
 V 
 XV 
 VII 
 XVII 
 IX 
 X 
 3-0 
 3-0 
 3-0 
 3-0 
 3-2 
 2-3 
 3-0 
 3-1 
PKS Gwardia Szczytno
 XII 
 IV 
 
 XV 
 VII 
 XVII 
 IX 
 X 
 II 
 3-1 
 0-3 
 0-3 
 3-0 
 1-3 
 3-1 
 2-3 
 0-3 
GKS Wilga Garwolin
 IV 
XIV  
 VI 
 
 XVII 
 IX 
 X 
 II 
 XII 
 3-1 
 1-3 
 3-0 
 2-3 
 0-3 
 0-3 
 3-1 
 3-1 
CWKS Legia W-wa
 XIV 
 VI 
 XVI 
 VIII 
 
 X 
 II 
 XII 
 IV 
 3-1 
 0-3 
 3-1 
 0-3
 1-3 
 3-1 
 3-0 
 1-3 
WTS Warka
 VI 
 XVI 
 VIII 
 XVIII 
 I 
 
 XII 
 IV 
 XIV 
 3-0 
 0-3 
 3:0 
 3-1
 3-0 
 3-1 
 3-0 
 3-0 
ASPS Net Ostro喚ka
 XVI 
 VIII 
 XVIII 
 I 
 XI 
 III 
 
 XIV 
 VI 
 3-1 
 2-3 
 3-1 
 1-3 
 3-1 
 1-3 
 3-1 
 3-2 
SMS II PZPS Spa豉
 VIII 
 XVIII 
 I 
 XI 
 III 
 XIII 
 V 
 
 XVI 
 2:3 
 0-3 
 1-3 
 2-3 
 0-3 
 0-3 
 1-3 
 2-3 
Jadar II Radom
 XVIII 
 I 
 XI 
 III 
 XIII 
 V 
 XV 
 VII 
 
3-0 
 0-3 
 3-2 
 0-3 
 3-1 
 1-3 
 1-3 
 2-3 

KO哸OWA TABELA
Miejsce
 Dru篡na
 Mecze
Punkty
Sety
1 SPS Zdu雟ka Wola 16 44 47:9
2 WTS Warka 16 42 44:14
3 GKS Wilga Garwolin 16 30 34:25
4 ASPS Net Ostro喚ka 16 29 37:28
5 Jadar II Radom 16 21 29:34
6 CWKS Legia Warszawa 16 20 25:32
7 PKS Gwardia Szczytno 16 14 19:39
8 SMS II PZPS Spa豉 16 9 19:45
9 KPS Wo這min 16 7 16:44

Punktacja:
  • za zwyci瘰two 3:0 lub 3:1- 3 pkt
  • za zwyci瘰two 3:2- 2 pkt
  • za pora磬 2:3- 1 pkt
  • za pora磬 1:3 lub 0:3- 0 pkt

毒ód這: siatka.org/SMS Spa豉


Powrót do strony wyj軼iowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAx 2006